Zadzwoń i dowiedz się więcej od naszych specjalistów!

rozwiązać każdy problem.

Staramy się, aby nasze usługi były jak najlepiej zrozumiałe i proste w obsłudze. Dzięki temu korzystanie z telefonicznej rejestracji nie stanowi problemu.

Konfiguracja integracji kalendarza Proassist z serwisem Kliniki.pl

Na stronie Kliniki.pl możemy wyświetlać rejestrację on-line zarówno dla całej placówki jak i osobno dla każdego specjalisty.

Aby pobrać widget do rejestracji on-line wybierz zakładkę PLACÓWKI w bocznym menu, następnie kliknij ikonkę „Widget” przy danej placówce. W panelu służącym do pobrania widgetu wyświetlą się linki do pobrania widgetu Proassist oraz Kliniki.pl (wyświetli się on po rozwinięciu)

Istnieje także opcja pobrania widgetu umożliwiającego zapis na wizytę do konkretnego specjalisty. Aby to zrobić, w zakładce PLACÓWKI, kliknij na SPECJALIŚCI w lewym górnym rogu i pobierz widget Proassist lub Kliniki.pl w panelu wysuwającym się z lewej strony.

Po skopiowaniu linka należy wysłać go do osoby odpowiedzialnej za wdrażanie widgetu na stronę.

Konfiguracja integracji kalendarza Proassist z serwisem ZnanyLekarz.pl

Integracja Proassist z portalem Znanylekarz.pl polega na tym, że wszystkie działania, jakie wykonujesz (dodawanie, przenoszenie, ustawianie grafiku itd.) dokonywane są w kalendarzu Proassist. Dane pacjenta zapisanego przez serwis Znanylekarz.pl przekazywane są do kalendarza Proassist, jednak, co ważne, żadne dane pacjentów z terminarza Proassist nie są udostępniane stronie Znanylekarz.pl

Aby zacząć korzystać z funkcji połączenia kalendarza z serwisem Znanylekarz., skontaktuj się z tym portalem w celu uzyskania client ID oraz client secret, następnie przekaż je do Proassist.