Umów bezpłatną prezentację!

Wypełnij ten formularz, a przydzielimy Ci indywidualnego opiekuna, który w ciągu 8 godzin roboczych zadzwoni do Ciebie i wspólnie umówicie termin bezpłatnej konsultacji z systemu medycznego Proassist.
Rozmowa nie potrwa długo — wystarczy kilka minut na to, abyście wspólnie z opiekunem wybrali dogodny dla Ciebie termin. Konsultacja w zależności od Twoich możliwości czasowych i pytań, jakie zadasz, potrwa od 30 do 60 minut. W tym czasie:
Na wszystkie pytania otrzymasz wyczerpującą odpowiedź.
proassist logo

Formularz Kontaktowy

Jakie tematy poruszymy podczas konsultacji?

Jak to możliwe, że w systemie Proassist mogę mieć jeden zbiorczy kalendarz zaplanowanych wizyt, które “spływają” z różnych kanałów i form promocji?

W jakich godzinach pracują rejestratorki Proassist i czy mogą przejąć w pełni rejestrację w moim gabinecie?

Jak system Proassist pomoże w pełnym wykorzystaniu potencjału marketingowego w mojej placówce?

Jak ponad 550 funkcji systemu Proassist może poprawić poziom obsługi pacjenta, zautomatyzować pracę rejestracji i managera

W jaki sposób przyśpieszyć wypełnianie dokumentacji medycznej tak, aby specjalista miał więcej czasu dla pacjenta?

Skąd mam pewność, że dane moich pacjentów są bezpieczne i będę sprawnie poruszał się po systemie?

Profesjonalna Obsługa
Rejestracji Telefonicznej!

Proassist to synonim niezawodnej i profesjonalnej rejestracji telefonicznej, której możesz zaufać. Nasz doświadczony zespół rejestratorek medycznych gwarantuje, że każde połączenie od pacjenta jest odebrane, co pozwala Ci skupić się na tym, co najważniejsze – pracy z pacjentem. Z nami, Twoje grafiki są zawsze pełne, a każde połączenie od pacjenta jest zawsze odebrane.
Image

Jesteś managerem lub właścicielem placówki?

Obecnie wszyscy nasi eksperci są poza biurem. Zostaw swój numer telefonu, a my oddzwonimy do ciebie, aby zaprezentować Ci funkcje, które usprawnią pracę w Twojej placówce!

Oddzwonimy jak najszybciej to możliwe w dni robocze od poniedziałku do piątku od 9 do 17.