Przeprowadź Wizytę
Z
DOWOLNEGO Miejsca

Dzięki niej masz możliwość wglądu do kalendarza z dowolnego miejsca. Możesz ustalać godziny pracy, dodawać pacjentów i wizyty, zmieniać terminy, wgrywać zdjęcia do dokumentacji medycznej.

Co zyskujesz?

Możliwość wykonywania następujących czynności wyłącznie za pomocą swojego telefonu komórkowego:

Jak to działa?

Zainstaluj w swoim telefonie aplikację mobilną Proassist, a następnie w prosty i szybki sposób dodawaj, przekładaj oraz odwołuj wizyty. Możesz ustalić grafik oraz w każdej chwili wprowadzić do niego zmiany. Aplikacja pozwala także na wypełnianie dokumentacji medycznej, co umożliwi przeprowadzanie wizyty za pomocą telefonu komórkowego. Wszystkie czynności wykonywane w aplikacji automatycznie zapisują się w głównym terminarzu Proassist.

Dlaczego warto?

Łatwy i szybki dostęp – dzięki szerokiemu zakresowi możliwości aplikacji Proassist możesz wykonywać wszystkie czynności wyłącznie za pomocą swojego telefonu komórkowego.

Szybki wgląd w dokumentację medyczną –
lekarz ma dostęp możliwość wglądu w dokumentację pacjenta w każdej chwili, niezależnie od miejsca, w którym się znajduje.

Brak ryzyka powielania się wizyt –
wszystkie czynności oraz zmiany wprowadzane w aplikacji zapisywane są również w kalendarzu głównym, dzięki czemu nie ma potrzeba wprowadzania tych samych danych dwukrotnie.

Głosowe wypełnianie dokumentacji medycznej – pozwala na szybkie uzupełnienie elementów karty wizyty, oraz niweluje ryzyko pominięcia ważnych kwestii przekazywanych przez pacjenta podczas przeprowadzania wizyty.

Sprawne uzupełnianie dokumentacji medycznej dzięki możliwości wgrywania zdjęć oraz robienia ich bezpośrednio z aplikacji.

Image

Jesteś managerem lub właścicielem placówki?

Obecnie wszyscy nasi eksperci są poza biurem. Zostaw swój numer telefonu, a my oddzwonimy do ciebie, aby zaprezentować Ci funkcje, które usprawnią pracę w Twojej placówce!

Oddzwonimy jak najszybciej to możliwe w dni robocze od poniedziałku do piątku od 9 do 17.

Cześć!

Podaj numer telefonu, a oddzwonimy do 2 minut!