Zadzwoń i dowiedz się więcej od naszych specjalistów!

proassist_onas_header

Kilka słów o nas

Jesteśmy grupą specjalistów, która dostarczy Ci niezbędne oprogramowanie medyczne. Nasz system telefonicznej rejestracji odbierze za Ciebie telefon, zorganizuje Twój czas w pracy i poprowadzi Twój kalendarz.

Proassist to program do gabinetu lekarskiego oraz placówki medycznej. Oprogramowanie zawiera wszystkie funkcje niezbędne do rejestracji pacjenta, a także prowadzenia dokumentacji medycznej. Naszym celem jest dostarczenie klientom narzędzia, które jest nowoczesne, profesjonalne, a jednocześnie intuicyjne i łatwe w użyciu.

Dzięki temu Proassist ułatwia pracę każdemu, a zwykłe oprogramowanie medyczne wzbogacone o pracę rejestratorek telefonicznych staje się kompleksową usługą.

Dołącz do nas i pamiętaj, że nasz czas pracy 
to Twój
 wolny czas – wykorzystaj go.
0
Sierpień
Wdrożenie E-recepty do oprogramowania Proassist, która będzie obowiązkowa od 1 stycznia 2020 roku.
0
Lipiec

Kolejne wdrożenia w oprogramowaniu Proassist zapewniają możliwość korzystania z systemu również Centrum Medycznym w ramach oprogramowania medycznego.

0
Październik

Proassist otwiera drugą placówkę firmy w Radomiu, przy ulicy Grzecznarowskiego 2, zatrudniając tam kolejnych konsultantów telefonicznych odpowiadających za telefoniczną rejestrację.

0
Luty

Oprogramowanie medyczne Proassist wdraża Elektroniczną Dokumentację Medyczną do swojego systemu, stając się jedyną firmą na rynku, która dostarcza obsługę rejestracji i oprogramowania medycznego dla placówek medycznych.

0
Czerwiec

Po rozmowach z lekarzami powstaje koncepcja, aby rozbudować oprogramowanie  Proassist o Elektroniczną Dokumentację Medyczną, dzięki której moglibyśmy zapewnić lekarzowi kompleksowe oprogramowanie medyczne do jego gabinetu.

0
Styczeń
Firma Proassist zmienia siedzibę, gdyż z powodu zbyt dużej ilości konsultantów nie jest już w stanie pracować w biurze MSKIP i przenosi się do biura przy ul. Szybka 27 w Krakowie.
0
Styczeń
System kalendarzy Proassist zostaje wzbogacony o możliwość rejestracji on-line bezpośrednio ze strony klienta.
0
Grudzień
Proassist zmienia oprogramowanie na nowoczesne z ogromną możliwością przyszłej rozbudowy. Zostaje dokonana migracja danych ze starego systemu.
0
Grudzień

Liczba klientów stale wzrasta, a dzięki innowacyjnemu oprogramowaniu medycznemu firma pozyskuje pierwsze większe Centrum Medyczne „Sport-Med”, wchodzące w skład Paradowski Medical Group.

0
Październik

Po rozmowach z lekarzami powstaje pierwszy zarys kalendarza Proassist. Jednocześnie Pani Halina Bielówka dopina szczegóły pierwszej umowy z Panią dr Anną Rębisz, która zostaje naszym pierwszym klientem.
Pani Mirella Sajdak organizuje pracę konsultantów w Krakowie w biurze Małopolskiego Stowarzyszenia Kupców i Przedsiębiorców, którzy pomagają firmie Proassist w ramach programu „Inkubator Nowa Huta”.

0
Styczeń

W firmie Jacka Piaseczyńskiego pojawia się przedstawiciel oferujący pracę asystenta, który zarezerwuje lot, zaopiekuje się mailami, przygotuje ofertę, zbierze informację z rynku itd.

0
Wrzesień

Jacek Piaseczyński uznaje, że asystent, który zajmuje się wszystkim, nie będzie miał racji bytu na rodzącym się rynku internetowym. Natomiast jest bardzo duże zapotrzebowanie na to, aby zorganizować ludzi do prowadzenia telefonicznej rejestracji, kalendarza wizyt, umawiania i przekładania wizyt w gabinetach lekarskich.