Kilka słów

Jesteśmy grupą specjalistów, którzy poprowadzą Twój kalendarz, odbiorą za Ciebie telefon oraz zorganizują system rejestracji wizyt.

Proassist to system dedykowany zarówno pojedynczym gabinetom lekarskim, przychodniom, jak i salonom beauty. Oprogramowanie zawiera wszystkie funkcje niezbędne do rejestracji pacjenta, a także prowadzenia dokumentacji medycznej. Naszym celem jest dostarczenie klientom narzędzia, które jest nowoczesne, profesjonalne, a jednocześnie intuicyjne i łatwe w użyciu.

Dzięki temu Proassist ułatwia pracę każdego gabinetu, a zwykłe oprogramowanie medyczne wzbogacone o pracę rejestratorek telefonicznych staje się kompleksową usługą.

Dołącz do nas i pamiętaj, że nasz czas pracy 
to Twój
 wolny czas – wykorzystaj go.
0
Sierpień
Wdrożenie E-recepty do oprogramowania Proassist, która będzie obowiązkowa od 1 stycznia 2020 roku.
0
Lipiec
Kolejne wdrożenia w oprogramowaniu Proassist zapewniają możliwość korzystania z systemu również Centrum Medycznym w ramach oprogramowania medycznego.
0
Październik
Proassist otwiera drugą placówkę firmy w Radomiu, przy ulicy Grzecznarowskiego 2, zatrudniając tam kolejnych konsultantów.
0
Luty
Oprogramowanie Proassist wdraża Elektroniczną Dokumentację Medyczną do swojego systemu, stając się jedyną firmą na rynku, która dostarcza obsługę rejestracji i oprogramowania medycznego dla placówek medycznych.
0
Czerwiec
Po rozmowach z lekarzami powstaje koncepcja, aby rozbudować oprogramowanie Proassist o Elektroniczną Dokumentację Medyczną, dzięki której moglibyśmy zapewnić lekarzowi kompleksową usługę do jego gabinetu.
0
Styczeń
Firma Proassist zmienia siedzibę, gdyż z powodu zbyt dużej ilości konsultantów nie jest już w stanie pracować w biurze MSKIP i przenosi się do biura przy ul. Szybka 27 w Krakowie.
0
Styczeń
System kalendarzy Proassist zostaje wzbogacony o możliwość rejestracji on-line bezpośrednio ze strony klienta.
0
Grudzień
Proassist zmienia oprogramowanie na nowoczesne z ogromną możliwością przyszłej rozbudowy. Zostaje dokonana migracja danych ze starego systemu.
0
Grudzień
Liczba klientów stale wzrasta, a firma pozyskuje pierwsze większe Centrum Medyczne „Sport-Med”, wchodzące w skład Paradowski Medical Group.
0
Październik
Po rozmowach z lekarzami i specjalistami Beauty powstaje pierwszy zarys kalendarza Proassist. Jednocześnie Pani Halina Bielówka dopina szczegóły pierwszej umowy z Panią dr Anną Rębisz, która zostaje naszym pierwszym klientem. Pani Mirella Sajdak organizuje pracę konsultantów w Krakowie w biurze Małopolskiego Stowarzyszenia Kupców i Przedsiębiorców, którzy pomagają firmie Proassist w ramach programu „Inkubator Nowa Huta”.
0
Styczeń

W firmie Jacka Piaseczyńskiego pojawia się przedstawiciel oferujący pracę asystenta, który zarezerwuje lot, zaopiekuje się mailami, przygotuje ofertę, zbierze informację z rynku itd.

0
Wrzesień

Jacek Piaseczyński uznaje, że asystent, który zajmuje się wszystkim, nie będzie miał racji bytu na rodzącym się rynku internetowym. Natomiast jest bardzo duże zapotrzebowanie na to, aby zorganizować ludzi do prowadzenia kalendarza wizyt, odbierania telefonów, umawiania i przekładania wizyt w gabinetach lekarskich oraz beauty.

Zostaw swój numer telefonu.


Oddzwonimy do Ciebie najszybciej, jak się da.