Poleć Proassist znajomym i zbieraj nagrody:

Poleć Proassist znajomym i zbieraj nagrody:

proassist_pp_header

Program dla ginekologa

Aplikacja do Twojej przychodni która poprawi organizacje pracy!

Wydajne zarządzanie gabinetem lekarskim znacznie usprawnia codzienną pracę specjaliście. Zastosowanie nowoczesnego oprogramowania medycznego skraca czas niezbędny na obsługę pacjenta. Największym atutem programu dla ginekologa jest niezwykle łatwy do niego dostęp. System działa w chmurze, wystarczy zatem dysponować urządzeniem z dostępem do internetu. Nie jest konieczna żmudna instalacja oprogramowania zewnętrznego, a w przypadku nieoczekiwanej awarii sprzętu skorzystać możemy z innego urządzenia.

Program dla Ginekologa – Szybka rejestracja pacjentek

Dużym ułatwieniem jest terminarz wizyt, który dysponuje przejrzystym grafikiem. W niezwykle łatwy i szybki sposób możliwe jest wyszukanie dostępnych terminów. Rezerwacja wizyty trwa wówczas bardzo krótko. Przed spotkaniem wysyłane jest przypomnienie do pacjentki odnośnie daty i godziny wizyty wraz z informacją o możliwości odwołania. Jest to doskonałe udogodnienie zarówno dla pacjentki, jak i lekarza. Odwołanie spotkania pozwala udostępnić wolny termin innej pacjentce.

Elektroniczna dokumentacja w chmurze

Program dla ginekologa wzbogacony jest o moduł elektronicznej dokumentacji medycznej (EDM). System umożliwia gromadzenie wszelkich informacji odnośnie pacjentki w jednym miejscu. Zastosowanie chmury jest doskonałą alternatywą dla fizycznej dokumentacji medycznej. Gromadzone dane są w pełni bezpieczne, nie jest zatem możliwe ich wykradnięcie bądź utracenie.

System pozwala wystawiać e-recepty, e-skierowania lub elektroniczne zwolnienia lekarskie. Rozwiązanie tego typu pozwala znacząco skrócić czas niezbędny do obsługi pacjentki. Ginekolog ma dostęp do największej bazy leków oraz informacji odnośnie aktualnych wysokości ich refundacji. Wystawienie e-recepty odbywa się w sposób zdalny – pacjentka nie musi pojawiać się w placówce po odbiór, otrzymuje bowiem specjalny kod w wiadomości SMS bądź na swoim internetowym koncie pacjenta. Korzyści z posiadania programu dla ginekologa płyną zatem nie tylko dla lekarza, ale także pacjentek.

Jesteś managerem lub właścicielem placówki?

Obecnie wszyscy nasi eksperci są poza biurem. Zostaw swój numer telefonu, a my oddzwonimy do ciebie, aby zaprezentować Ci funkcje, które usprawnią pracę w Twojej placówce!

Oddzwonimy jak najszybciej to możliwe w dni robocze od poniedziałku do piątku od 9 do 17.

Cześć!

Podaj numer telefonu,
a oddzwonimy
do 2 minut!