Wygeneruj z nami Twoje Certyfikaty

Wiemy, że generowanie certyfikatów lekarskich nie należy do najłatwiejszych czynności, dlatego ułatwimy Wam możliwość zdobycia Twoich certyfikatów lekarskich!

Aby w pełni używać dedykowanego oprogramowania medycznego należy wprowadzić Certyfikaty P1 oraz ZUS. W przeciwnym razie specjalista nie ma możliwości raportowania Zdarzeń Medycznych, wystawiania e-dokumentów, takich jak e-recepta, e-skierowanie, bądź też e-ZLA.

Jeżeli dręczy Cię biurokracja i nie chcesz tracić czasu na doszkalanie się z zakresu generowania certyfikatów P1 możesz zlecić to nam. Wspólnie z Tobą wyślemy wniosek o nadanie uprawnień do księgi w rpwdl.csioz.gov.pl, następnie wygenerujemy i przerobimy certyfikaty, a nastepnie przekażemy Ci je, abyś mógł mieć je zawsze pod ręką.

1
2

Aby móc wystawić e-dokumenty (e-recepta, e-skierowanie, e-ZM, e-ZLA) należy je odpowiednio podpisać. Najbardziej powszechnym narzędziem do podpisu jest certyfikat ZUS. Generuje się go na stronie ZUS-u. Jeżeli będzie taka potrzeba, wygenerujemy go wspólnie z Tobą.

Aby móc wystawić e-dokumenty (e-recepta, e-skierowanie, e-ZM, e-ZLA) należy je odpowiednio podpisać. Najbardziej powszechnym narzędziem do podpisu jest certyfikat ZUS. Generuje się go na stronie ZUS-u. Jeżeli będzie taka potrzeba, wygenerujemy go wspólnie z Tobą.
2
Pamiętaj, że certyfikaty mają swoją ważność. Co jakiś czas musisz generować nowe. W zależności od rodzaju certyfikatu ważność jest różna, zazwyczaj 2 lata.
3
4

W zależności od systemu gabinetowego do certyfikatu potrzebujesz również dodatkowych danych z platformy P1 takich jak np. numer węzła OID. Przygotujemy zestaw danych dla Ciebie według Twoich potrzeb.

W zależności od systemu gabinetowego do certyfikatu potrzebujesz również dodatkowych danych z platformy P1 takich jak np. numer wezła OID. Przygotujemy zestaw danych dla Ciebie według Twoich potrzeb.
4

Najczęstsze problemy przy generowaniu certyfikatów

Wygeneruj certyfikaty z nami!

Jeżeli jesteś naszym użytkownikiem to umów się na bezpłatne generowanie certyfikatów z rpwdl.csioz.gov.pl.

Jeżeli natomiast nie jesteś naszym klientem, skontaktuj się z nami, abyśmy mogli Ci pomóc. W takim przypadku pomoc w wygenerowaniu certyfikatu kosztuje 499 zł netto jednorazowo.

I umów się na generowanie certyfikatów!

Projekt bez tytułu (8)

Chcesz dowiedzieć się więcej o systemie?

Umów się na bezpłatną prezentację naszego oprogramowania medycznego i sam zobacz, jak możesz ułatwić codzienną pracę sobie i innym specjalistą!
Image

Jesteś managerem lub właścicielem placówki?

Zostaw swój numer, a zadzwonimy do Ciebie i przedstawimy dostępne funkcję systemu Proassist, które usprawnią pracę w Twojej placówce.

Cześć!

Podaj numer telefonu, a oddzwonimy do 2 minut!