proassist_pp_header

Program medyczny

Pomoc w sprawnym zarządzaniu dokumentacją oraz wizytami.  

Odpowiednia organizacja przy przeprowadzanych wizytach, czy też sprawne zarządzanie dokumentacją medyczną to rzeczy niezwykle ważne, zarówno w przypadku prywatnych gabinetów lekarskich, jak i w przychodniach oraz innych specjalistycznych placówkach. Niezwykle pomocne okazuje się sprawne i funkcjonalne oprogramowanie, które doskonale sprawdzi się dla u wszystkich podmiotów medycznych. Innowacyjny i nowoczesny program medyczny odpowiada bowiem za usprawnienie świadczonych usług, optymalizuje zarządzanie placówką oraz wspomaga lekarzy podczas przeprowadzanych wizyt.

Fachowe zarządzanie instytucją medyczną

Proassist jest oprogramowaniem, które świetnie sprawdzi się we wszelkiego rodzaju specjalistycznych placówkach medycznych. Umożliwia sprawne prowadzenie dokumentacji w formie elektronicznej, co daje szybki i przejrzysty wgląd w kartę pacjenta oraz bazę danych. Jest świetną alternatywą dla papierowej kartoteki, z której korzystanie często bywa czasochłonne, a dokumenty mogą się gdzieś zawieruszyć. Program medyczny pomaga więc zarządzać pełną kartoteką, dołączać przydatne załączniki oraz informacje dotyczące stanu zdrowia pacjenta, przez co w dokumentacji zawsze zachowany jest porządek. Jest to duże udogodnienie dla lekarzy, pracowników rejestracji, osób zarządzających placówką, a także dla pacjentów.

Program medyczny – oferowane możliwości

Proassist to program medyczny, który oferuje spektrum przydatnych i pomocnych możliwości. Zawiera szablony i wzory niezbędnych dokumentów, dzięki czemu proces wystawiania e-recept, e-zwolnień oraz e-skierowań staje się wyjątkowo szybki i sprawny. Pomaga zaoszczędzić czas na ręczne wypisywanie, jak również wpływa na zmniejszenie się liczby pacjentów, których wizyty odbywają się w celu samego odebrania stałych recept. Dzięki możliwości przechowywania danych w chmurze, umieszczone tam dane są w pełni bezpieczne, a dostęp do nich możliwy jest z dowolnego urządzenia. Za sprawą intuicyjnego i przejrzystego kalendarza, ustalanie wizyt staje się proste i przystępne, a zarządzanie grafikiem nie będzie zabierało zbyt dużo czasu. System jest także wyposażony w moduł EDM, dzięki któremu każdy korzystający z niego lekarz bezproblemowo może prowadzić dokumentację medyczną.   

Image

Jesteś managerem lub właścicielem placówki?

Obecnie wszyscy nasi eksperci są poza biurem. Zostaw swój numer telefonu, a my oddzwonimy do ciebie, aby zaprezentować Ci funkcje, które usprawnią pracę w Twojej placówce!

Oddzwonimy jak najszybciej to możliwe w dni robocze od poniedziałku do piątku od 9 do 17.

Cześć!

Podaj numer telefonu, a oddzwonimy do 2 minut!