proassist_pp_header

Program dla kardiologa

Aplikacja do Twojej przychodni która poprawi organizacje pracy!

Image

Oprogramowanie medyczne stworzone zostało z myślą o usprawnieniu pracy w placówkach medycznych – gabinetach lekarskich, przychodniach bądź szpitalach. Innowacyjne rozwiązania zwiększają wydajność oraz skracają czas niezbędny do obsługi pacjenta. Zastosowanie systemu medycznego niesie za sobą korzyści zarówno dla lekarza, jak i pacjenta.

Program dla kardiologa

– Łatwy dostęp do informacji

Program dla kardiologa opiera się na działaniu w chmurze, dzięki czemu dostęp do systemu możliwy jest z poziomu każdego urządzenia z dostępem do internetu. Największymi atutami tego typu rozwiązania są brak konieczności instalacji zewnętrznego oprogramowania, maksymalne bezpieczeństwo gromadzonych danych czy możliwość dostępu do informacji nawet w przypadku nieoczekiwanej awarii urządzenia.

Bezpieczeństwo gromadzonych danych

Kardiolog dysponuje terminarzem wizyt, który umożliwia łatwe i szybkie wyszukiwanie wolnych terminów wizyt. Wystarczy zaledwie chwila, aby zarezerwować kolejne spotkanie z pacjentem. Nowoczesny program dla kardiologa wzbogacony jest o moduł elektronicznej dokumentacji medycznej (EDM). System gromadzi w jednym miejscu informacje odnośnie chorób pacjenta, stanu zdrowia czy udzielonych świadczeń zdrowotnych. Dodatkowo kardiolog ma do dyspozycji kartotekę pacjenta, gdzie ma wgląd do wszelkich informacji związanych z pacjentem – danych osobowych, formularzy pacjenta, historii wizyt bądź załączników. Obsługa systemu jest niezwykle łatwa, opiera się bowiem na wpisaniu numeru PESEL, przy pomocy którego wyszukiwane są wybrane informacje.

Oprogramowanie medyczne umożliwia także wystawianie elektronicznych zwolnień lekarskich, e-skierowań oraz e-recept. Możliwość elektronicznego wypisywania recept pozwala zaoszczędzić duże nakłady czasu, bowiem pacjent nie musi stawiać się w placówce w celu odebrania fizycznej formy recepty. Wystarczy, że skorzysta ze specjalnego kodu dostarczonego w wiadomości SMS bądź z internetowego konta pacjenta. Poprzez wiadomość tekstową wysyłane są także przypomnienia odnośnie zbliżających się wizyt.

Image
Image

Jesteś managerem lub właścicielem placówki?

Obecnie wszyscy nasi eksperci są poza biurem. Zostaw swój numer telefonu, a my oddzwonimy do ciebie, aby zaprezentować Ci funkcje, które usprawnią pracę w Twojej placówce!

Oddzwonimy jak najszybciej to możliwe w dni robocze od poniedziałku do piątku od 9 do 17.

Cześć!

Podaj numer telefonu, a oddzwonimy do 2 minut!