Czytelny i intuicyjny TERMINARZ

Dzięki przejrzystemu grafikowi pracy w bardzo łatwy i szybki sposób możesz wyszukać dostępne terminy oraz zarezerwować wizytę. Grafik pozwala na zestawieniu pracy kilku specjalistów tego samego dnia.


Co zyskujesz?

  • Czytelny i intuicyjny kalendarz wraz ze wszystkimi opcjami umożliwiającymi dodawanie, przekładanie oraz odwoływanie wizyt.
  • Zestawienie pracy kilku lekarzy tego samego dnia
  • Listę lekarzy pracujących
  • Możliwość wybrania konkretnego specjalisty
  • Tygodniowy, miesięczny oraz dzienny widok kalendarza
  • Dopasowanie widoku terminarza: standardowy lub skrócony
  • Informację graficzną o placówce i specjaliście, która ułatwia wdrożenie rejestratorek medycznych do pracy z oprogramowaniem (wszystkie informacje w jednym systemie, w którym zapisują wizyty).
Terminarz

Jak to działa?

W ramach korzystania z oprogramowania medycznego Proassist każdy specjalista lub manager placówki medycznej ma dostęp do terminarza, którym zarządza według potrzeb placówki. 

W oknie systemu możesz przejrzeć listę lekarzy przyjmujących w placówce oraz wybrać konkretnego lekarza, którego terminarzem chcesz zarządzać. Oprócz tego masz możliwość zestawienia wszystkich terminarzy specjalistów pracujących w placówce. Możesz również skorzystać z opcji sprawdzenia, który lekarz przyjmuje w wybranym przez Ciebie dniu. Dzięki temu w prosty sposób zarządzasz placówką, oraz masz dokładny wgląd w to, w którym gabinecie przeprowadza wizyty wybrany przez Ciebie lekarz.

Jeśli chcesz, możesz zmienić widok kalendarza w zależności od preferencji. System pozwala na ustawienie zarówno standardowej jak i skróconej listy wizyt w kalendarzu.

Dlaczego warto?

FUNKCJONALNOŚĆ – przejrzysty kalendarz Proassist posiada wszystkie funkcje umożliwiające dodawanie, przekładanie oraz odwoływanie wizyt.

PROSTOTA Terminarz jest intuicyjny, czytelny i prosty w obsłudze, a możliwość wybrania jego widoku ułatwia zarządzanie grafikiem specjalisty. W prosty sposób wyszukasz konkretne dane w systemie, lub specjalistę. Zestawienie terminarzy specjalistów z danej placówki pracujących w danym dniu pozwoli na pełny wgląd w grafik wszystkich lekarzy w jednym miejscu.

Image

Jesteś managerem lub właścicielem placówki?

Obecnie wszyscy nasi eksperci są poza biurem. Zostaw swój numer telefonu, a my oddzwonimy do ciebie, aby zaprezentować Ci funkcje, które usprawnią pracę w Twojej placówce!

Oddzwonimy jak najszybciej to możliwe w dni robocze od poniedziałku do piątku od 9 do 17.

Cześć!

Podaj numer telefonu, a oddzwonimy do 2 minut!