Zadzwoń i dowiedz się więcej od naszych specjalistów!

Oprogramowanie

Program, który będzie pracował na Twój sukces.
łatwy dostęp

Dzięki temu, że system Proassist działa w chmurze można z niej korzystać za pomocą przeglądarki internetowej 24/7 z każdego urządzenia z dostępem do Internetu, bez konieczności instalowania zewnętrznych programów.

Testuj nas przez 14 dni ZA DARMO!

Możesz korzystać z naszych usług przez 14 dni bezpłatnie i dopiero po tym okresie zdecydować, czy chcesz korzystać z naszych usług.

terminarz wizyt
Dzięki przejrzystemu grafikowi pracy w bardzo łatwy i szybki sposób możesz wyszukać dostępne terminy oraz zarezerwować wizytę. Grafik pozwala na zestawieniu pracy kilku specjalistów tego samego dnia.
dokumentacja medyczna
W jednym, bezpiecznym miejscu możesz gromadzić historię choroby, konsultacji, rejestracji oraz zaleceń wydanych dla danego pacjenta.
kartoteka pacjenta
Dzięki kartotece masz wgląd do wszystkich informacji związanych z danym pacjentem: dane osobowe, podstawowe informacje medyczne, formularze pacjenta, historia wizyt oraz załączniki. System jest bardzo prosty i intuicyjny – po wpisaniu numeru PESEL – data urodzenia generuje się automatycznie.
szablony wizyt
Przyspiesz uzupełnianie dokumentacji medycznej w trakcie przeprowadzanej wizyty, korzystając z wcześniej utworzonych szablonów. Szablony mogą zostać wykorzystane przy innych wizytach, niekoniecznie związanych z tym samym pacjentem. Wybierając odpowiedni szablon, dane dotyczące opisu wizyty zostaną automatycznie uzupełnione.

wystawienie e-zla
(elektroniczne zwolnienia lekarskie)

Wystawiaj e-Zwolnienia z wykorzystaniem certyfikatu ZUS i przyśpiesz obsługę pacjentów w swojej placówce.

wystawienie
e-skierowania

Sprawnie wystawiaj skierowania i przekazuj je drogą elektroniczną do danych placówek.

wystawienie e-recepty 
(elektroniczne recepty)

Wystawiaj e-Recepty i skróć czas obsługi pacjenta w trakcie wizyty. Podczas wystawiania recepty mamy bieżący dostęp do największej bazy leków oraz informacji o aktualnych wysokościach ich refundacji, czyli bazy BLOZ. Dodatkowo system automatycznie weryfikuje status eWUŚ zapisanych pacjentów, bez Twojej ingerencji.
przypomnienia sms

Nie trać czasu przez nieobecnych pacjentów – wysyłaj im automatyczne przypomnienia o nadchodzącej wizycie wraz z możliwością odwołania.
Dzięki takim przypomnieniom pacjent może odwołać wizytę wcześniej, a placówka przyjąć na jego miejsce innego pacjenta. Zaoszczędzisz swój czas, a także pieniądze.

marketing sms
Komunikuj się ze swoimi pacjentami, wysyłając im indywidualne lub grupowe wiadomości SMS np. z życzeniami świątecznymi lub kampaniami promocyjnymi. Dzięki tej funkcji pacjenci o Tobie nie zapomną.

moduł finansowy

Kontroluj w prosty sposób przepływy płatności oraz sprawnie rozliczaj wynagrodzenia poszczególnych specjalistów pobierając gotowe statystyki w pliku xlsx.

rejestracja online na własnej stronie internetowej

Moduł e-rejestracji zapewnia pacjentom szybką i sprawną rejestrację wizyt bezpośrednio z Twojej strony. Wtyczka rejestracji online jest bezpośrednio połączona zresztą systemu Proassist, dzięki czemu nie ma możliwości powielenia się wizyt.
Zadbaj o swoich pacjentów zapewniając im możliwość rejestracji wizyt 24h na dobę.

kreator dokumentów
dla pacjentów
Stwórz gotowe formularze zgód, wywiadów, ankiet dla pacjentów według własnych potrzeb i oszczędź swój czas, zapewniając obsługę na najwyższym poziomie.
wgrywanie
plików
Załączaj zewnętrzne dokumenty pacjentów: skany, obrazy do pełnej dokumentacji medycznej. Dzięki temu masz wszystko w jednym miejscu, a historia pacjenta jest spójna i czytelna.
powiadomienia
o wynikach badań
Skorzystaj z funkcji automatycznej wysyłki SMS do pacjenta z informacją o możliwości odbioru wyniku badania. Zobacz, jak usprawni to Twoją pracę

Obsługa podmiotu medycznego

Wprowadzaj do systemu poradnie medyczne i kody resortowe, generuj odpowiednie księgi przyjęć, zabiegów, zabiegów leczniczych, pracowni diagnostycznej i księgę pobrań. Mechanizm ten pozwoli na ewidencję oraz wydruk listy pacjentów przyjętych w Twojej placówce wraz z informacją o wykonanym świadczeniu.

Dodatkowo generuj karty wizyt z odpowiednimi oznaczeniami, a także przechowuj ankiety i zgody pacjenta.

Prowadź dokumentację zbiorczą podmiotu medycznego, tak jak należy. Niech wszystko dzieje się automatycznie, a Ty zajmij się ważniejszymi sprawami.

Telekonsultacje

Połącz się ze swoim pacjentem z dowolnego miejsca – wystarczy dostęp do internetu i przeprowadzaj konsultacje online.

Korzystaj z możliwości konsultacji przez telefon, video i chat.

Zwiększ przychody swojej placówki, proponując konsultacje on-line w trakcie okienek w grafiku.

Płatności on-line

Pobieraj płatności lub przedpłaty za swoje usługi już na etapie dokonania rezerwacji.

Bądź pewny, że pacjent przyjdzie na wizytę, wprowadzając model przedpłaty lub całkowitej płatności. Miej kontrolę nad swoimi wizytami i przeprowadzaj tylko te, opłacone przez pacjenta.

Własna strona internetowa

Postaw na własna stronę internetową na dedykowanej domenie, np. www.imienazwisko.pl.

Nie korzystaj z katalogów, tylko przekierowuj pacjentów bezpośrednio do siebie.

Umieść na niej rejestrację on-line i zobacz jak Twój gabinet staje się coraz bardziej popularny w sieci.

Korzystaj z możliwości powiększenia grona pacjentów i postaw na własną markę !

Aplikacja mobilna

Dzięki niej masz możliwość wglądu do kalendarza z dowolnego miejsca. Możesz ustalać godziny pracy, dodawać pacjentów i wizyty, zmieniać terminy, wgrywać zdjęcia do dokumentacji medycznej.

Uzyskaj przewagę na wolnym rynku, dostarczając kompleksową obsługę Twoim Klientom!