Oprogramowanie medyczne

Program, który będzie pracował na Twój sukces.
proassist_oprmed_header
łatwy dostęp
System Proassist działa w chmurze, co oznacza, że możesz korzystać z niego za pomocą wyszukiwarki internetowej, w każdej chwili, z dowolnego urządzenia z dostępem do internetu. Nie ma konieczności instalowania żadnych programów zewnętrznych.
oprogramowanie medyczne w chmurze
terminarz wizyt
Dzięki przejrzystemu grafikowi pracy w bardzo łatwy i szybki sposób możesz wyszukać dostępne terminy oraz zarezerwować wizytę. Grafik pozwala na zestawieniu pracy kilku specjalistów tego samego dnia.
dokumentacja medyczna
Moduł elektronicznej dokumentacji medycznej (EDM) pozwala gromadzić w jednym miejscu wszystkie niezbędne informacje dotyczące choroby pacjenta, jego stanu zdrowia oraz udzielonych świadczeń zdrowotnych. Oprócz tego specjalista sporządzi w nim kompletny opis wizyty, wystawi e-receptę, e-zwolnienie lekarskie oraz skierowanie.
kartoteka pacjenta
Dzięki kartotece masz wgląd do wszystkich informacji związanych z danym pacjentem: dane osobowe, podstawowe informacje medyczne, formularze pacjenta, historia wizyt oraz załączniki. System jest bardzo prosty i intuicyjny – po wpisaniu numeru PESEL – data urodzenia generuje się automatycznie.
szablony wizyt
Przyspiesz uzupełnianie dokumentacji medycznej w trakcie przeprowadzanej wizyty, korzystając z wcześniej utworzonych szablonów. Szablony mogą zostać wykorzystane przy innych wizytach, niekoniecznie związanych z tym samym pacjentem. Wybierając odpowiedni szablon, dane dotyczące opisu wizyty zostaną automatycznie uzupełnione.

wystawienie e-zla
(elektroniczne zwolnienia lekarskie)

Możliwość wypisania e-ZLA w oprogramowaniu medycznym Proassist masz zawsze pod ręką. Jest ona dostępna w oknie do przeprowadzania wizyty, obok zakładki do wystawiania e-skierowania oraz e-recepty. Nie musisz przerywać wypełniania karty wizyty, aby wypisać dokument. Wystawianie e-ZLA jest proste oraz bardzo intuicyjne. W panelu do wypisywania elektronicznego zwolnienia lekarskiego możesz skorzystać z listy powodów niezdolności do pracy. Masz także stały wgląd do wystawionych już zwolnień lekarskich.

wystawienie
e-skierowaniaSprawnie wystawiaj skierowania i przekazuj je drogą elektroniczną do danych placówek.
Zakładka do wystawiania e-skierowania znajduje się w oknie do przeprowadzania wizyty, dzięki czemu nie ma potrzeby wyszukiwania tej opcji w systemie oraz otwierania jakichkolwiek dodatkowych okien, czy zakładek przeglądarki. Podczas wystawiania eskierowania masz możliwość skorzystania z wyszukiwarki ICD-10, która ułatwi wypełnienie rozpoznania choroby.

wystawienie e-recepty 
(elektroniczne recepty)Wystawiaj e-Recepty i skróć czas obsługi pacjenta w trakcie wizyty. Podczas wystawiania recepty mamy bieżący dostęp do największej bazy leków oraz informacji o aktualnych wysokościach ich refundacji, czyli bazy BLOZ. Dodatkowo system automatycznie weryfikuje status eWUŚ zapisanych pacjentów, bez Twojej ingerencji.

przypomnienia sms

Nie trać czasu przez nieobecnych pacjentów – wysyłaj im automatyczne przypomnienia o nadchodzącej wizycie wraz z możliwością odwołania.
Dzięki takim przypomnieniom pacjent może odwołać wizytę wcześniej, a placówka przyjąć na jego miejsce innego pacjenta. Zaoszczędzisz swój czas, a także pieniądze. 

sms przypominający o wizycie
grafika
marketing sms
Komunikuj się ze swoimi pacjentami, wysyłając im indywidualne lub grupowe wiadomości SMS np. z życzeniami świątecznymi lub kampaniami promocyjnymi. Dzięki tej funkcji pacjenci o Tobie nie zapomną.

moduł finansowy

Kontroluj w prosty sposób przepływy płatności oraz sprawnie rozliczaj wynagrodzenia poszczególnych specjalistów pobierając gotowe statystyki w pliku xlsx.

Rejestracja online na stronie internetowej lekarza
rejestracja online na własnej stronie internetowej

Moduł e-rejestracji zapewnia pacjentom szybką i sprawną rejestrację wizyt bezpośrednio z Twojej strony. Wtyczka rejestracji online jest bezpośrednio połączona zresztą systemu Proassist, dzięki czemu nie ma możliwości powielenia się wizyt.
Zadbaj o swoich pacjentów zapewniając im możliwość rejestracji wizyt 24h na dobę.

kreator dokumentów
dla pacjentów
Stwórz gotowe formularze zgód, wywiadów, ankiet dla pacjentów według własnych potrzeb i oszczędź swój czas, zapewniając obsługę na najwyższym poziomie.
wgrywanie
plików
Załączaj zewnętrzne dokumenty pacjentów: skany, obrazy do pełnej dokumentacji medycznej. Dzięki temu masz wszystko w jednym miejscu, a historia pacjenta jest spójna i czytelna.
powiadomienia
o wynikach badań
Skorzystaj z funkcji automatycznej wysyłki SMS do pacjenta z informacją o możliwości odbioru wyniku badania. Zobacz, jak usprawni to Twoją pracę
platnosci-on-line-za-telekosultacje-medyczna

Płatności on-line

Pobieraj płatności lub przedpłaty za swoje usługi już na etapie dokonania rezerwacji.

Bądź pewny, że pacjent przyjdzie na wizytę, wprowadzając model przedpłaty lub całkowitej płatności. Miej kontrolę nad swoimi wizytami i przeprowadzaj tylko te, opłacone przez pacjenta.

Obsługa podmiotu medycznego

Wprowadzaj do systemu poradnie medyczne i kody resortowe, generuj odpowiednie księgi przyjęć, zabiegów, zabiegów leczniczych, pracowni diagnostycznej i księgę pobrań. Mechanizm ten pozwoli na ewidencję oraz wydruk listy pacjentów przyjętych w Twojej placówce wraz z informacją o wykonanym świadczeniu.

Dodatkowo generuj karty wizyt z odpowiednimi oznaczeniami, a także przechowuj ankiety i zgody pacjenta.

Prowadź dokumentację zbiorczą podmiotu medycznego, tak jak należy. Niech wszystko dzieje się automatycznie, a Ty zajmij się ważniejszymi sprawami.

elektroniczna księga przyjęć

Telekonsultacje

Połącz się ze swoim pacjentem z dowolnego miejsca – wystarczy dostęp do internetu i przeprowadzaj konsultacje online.

Korzystaj z możliwości konsultacji przez telefon, video i chat.

Zwiększ przychody swojej placówki, proponując konsultacje on-line w trakcie okienek w grafiku.

Integracja z systemem P1
Sprawne wystawiane e-recepty oraz elektronicznego zwolnienia lekarskiego dzięki możliwości intuicyjnego sposobu wypisania tych dokumentów, oraz integracji naszego programu dla lekarzy z systemem P1.
logo cez

Integracja z eWUŚ

Sprawdzaj status ubezpieczenia pacjenta bezpośrednio z poziomu okna do przeprowadzania wizyty. Bez zbędnych czynności takich jak logowanie do systemów zewnętrznych, czy otwieranie dodatkowych okien, czy zakładek przeglądarki.


Integracja z drukarką fiskalną

Rozliczaj się z pacjentami dzięki integracji Proassist z programem do drukarki fiskalnej. Posiadasz drukarkę fiskalną? Wystawiaj paragony na wizytach, rozliczając się z pacjentem w systemie.POWIADOMIENIA SMS DLA SPECJALISTY

Jeśli nie przyjmujesz swoich pacjentów codziennie, skorzystaj z funkcji powiadomień SMS dla specjalisty. Zyskasz pełną kontrolę nad swoim grafikiem bez konieczności zaglądania do kalendarza. W przeddzień wizyty otrzymasz wiadomość SMS z listą pacjentów oraz godziną rozpoczęcia pracy.

PŁATNOŚCI

Przyjmuj płatności od pacjentów w dowolny sposób. Oprogramowanie medyczne Proassist pozwala na wszystkie możliwości pobierania opłat, (generowanie linku do przelewu, płatności on-line) wraz z opcją zaznaczenia wizyty jako opłacona w przypadku regulowania opłaty za wizytę stacjonarnie.
Moduł kasy fiskalnej
logo znany lekarz kliniki.pl
Integracja z serwisami Znanylekarz.pl oraz Kliniki.pl

Zwiększ liczbę pacjentów w swojej placówce medycznej dzięki Integracji programu dla lekarzy Proassist z serwisem Znanylekarz.pl oraz Kliniki.pl
Posiadasz profil w serwisie Znanylekarz.pl lub Kliniki.pl? Połącz swój kalendarz z terminarzem Proassist dla lepszego zarządzania swoim grafikiem. Wizyty dodane za pośrednictwem obu portali będą zapisywane w jednym spójnym kalendarzu Proassist, co zapewni porządek w terminarzu. Dodatkowo jako manager placówki uzyskasz możliwość wglądu w źródła zapisu wizyt, dzięki czemu będziesz miał możliwość sprawdzenia, ile wizyt zostało dodanych za pośrednictwem danego serwisu. 

Własna strona internetowa

Postaw na własna stronę internetową na dedykowanej domenie, np. www.imienazwisko.pl.

Nie korzystaj z katalogów, tylko przekierowuj pacjentów bezpośrednio do siebie.

Umieść na niej rejestrację on-line i zobacz jak Twój gabinet staje się coraz bardziej popularny w sieci.

Korzystaj z możliwości powiększenia grona pacjentów i postaw na własną markę !

Aplikacja mobilna

Dzięki niej masz możliwość wglądu do kalendarza z dowolnego miejsca. Możesz ustalać godziny pracy, dodawać pacjentów i wizyty, zmieniać terminy, wgrywać zdjęcia do dokumentacji medycznej.

aplikacja mobilna dla lekarza

Uzyskaj przewagę na wolnym rynku, dostarczając kompleksową obsługę Twoim Klientom!

pl_PLPolish

Jesteś managerem lub właścicielem placówki?

Zostaw swój numer, a zadzwonimy do Ciebie i przedstawimy dostępne funkcję systemu Proassist, które usprawnią pracę w Twojej placówce.

Cześć!

Podaj numer telefonu,
a oddzwonimy
do 2 minut!