Oprogramowanie

Program, który będzie pracował na Twój sukces.
łatwy dostęp

Dzięki temu, że system Proassist działa w chmurze można z niej korzystać za pomocą przeglądarki internetowej 24/7 z każdego urządzenia z dostępem do Internetu, bez konieczności instalowania zewnętrznych programów.

Pierwszy miesiąc ZA DARMO!

Możesz testować nasze usługi przez 30 dni bezpłatnie i dopiero po tym okresie zdecydować, czy chcesz korzystać z naszych usług.

terminarz wizyt
Dzięki przejrzystemu grafikowi pracy w bardzo łatwy i szybki sposób możesz wyszukać dostępne terminy oraz zarezerwować wizytę. Grafik pozwala na zestawieniu pracy kilku specjalistów tego samego dnia.
dokumentacja medyczna
W jednym, bezpiecznym miejscu możesz gromadzić historię choroby, konsultacji, rejestracji oraz zaleceń wydanych dla danego pacjenta.
kartoteka pacjenta
Dzięki kartotece masz wgląd do wszystkich informacji związanych z danym pacjentem: dane osobowe, podstawowe informacje medyczne, formularze pacjenta, historia wizyt oraz załączniki. System jest bardzo prosty i intuicyjny – po wpisaniu numeru PESEL – data urodzenia generuje się automatycznie.
szablony wizyt
Przyspiesz uzupełnianie dokumentacji medycznej w trakcie przeprowadzanej wizyty, korzystając z wcześniej utworzonych szablonów. Szablony mogą zostać wykorzystane przy innych wizytach, niekoniecznie związanych z tym samym pacjentem. Wybierając odpowiedni szablon, dane dotyczące opisu wizyty zostaną automatycznie uzupełnione.

wystawienie e-zla
(elektroniczne zwolnienia lekarskie)

Wystawiaj e-Zwolnienia z wykorzystaniem certyfikatu ZUS i przyśpiesz obsługę pacjentów w swojej placówce.

wystawienie
e-skierowania

Sprawnie wystawiaj skierowania i przekazuj je drogą elektroniczną do danych placówek.

wystawienie e-recepty 
(elektroniczne recepty)

Wystawiaj e-Recepty i skróć czas obsługi pacjenta w trakcie wizyty. Podczas wystawiania recepty mamy bieżący dostęp do największej bazy leków oraz informacji o aktualnych wysokościach ich refundacji, czyli bazy BLOZ. Dodatkowo system automatycznie weryfikuje status eWUŚ zapisanych pacjentów, bez Twojej ingerencji.
przypomnienia sms

Nie trać czasu przez nieobecnych pacjentów – wysyłaj im automatyczne przypomnienia o nadchodzącej wizycie wraz z możliwością odwołania.
Dzięki takim przypomnieniom pacjent może odwołać wizytę wcześniej, a placówka przyjąć na jego miejsce innego pacjenta. Zaoszczędzisz swój czas, a także pieniądze.

marketing sms
Komunikuj się ze swoimi pacjentami, wysyłając im indywidualne lub grupowe wiadomości SMS np. z życzeniami świątecznymi lub kampaniami promocyjnymi. Dzięki tej funkcji pacjenci o Tobie nie zapomną.

moduł finansowy

Kontroluj w prosty sposób przepływy płatności oraz sprawnie rozliczaj wynagrodzenia poszczególnych specjalistów pobierając gotowe statystyki w pliku xlsx.
rejestracja online na własnej stronie internetowej

Moduł e-rejestracji zapewnia pacjentom szybką i sprawną rejestrację wizyt bezpośrednio z Twojej strony. Wtyczka rejestracji online jest bezpośrednio połączona zresztą systemu Proassist, dzięki czemu nie ma możliwości powielenia się wizyt.
Zadbaj o swoich pacjentów zapewniając im możliwość rejestracji wizyt 24h na dobę.

kreator dokumentów
dla pacjentów
Stwórz gotowe formularze zgód, wywiadów, ankiet dla pacjentów według własnych potrzeb i oszczędź swój czas, zapewniając obsługę na najwyższym poziomie.
wgrywanie
plików
Załączaj zewnętrzne dokumenty pacjentów: skany, obrazy do pełnej dokumentacji medycznej. Dzięki temu masz wszystko w jednym miejscu, a historia pacjenta jest spójna i czytelna.
powiadomienia
o wynikach badań
Skorzystaj z funkcji automatycznej wysyłki SMS do pacjenta z informacją o możliwości odbioru wyniku badania. Zobacz, jak usprawni to Twoją pracę

Aplikacja mobilna

Dzięki niej masz możliwość wglądu do kalendarza z dowolnego miejsca, 24h na dobę.

Uzyskaj przewagę na wolnym rynku, dostarczając kompleksową obsługę Twoim Klientom!

Zostaw swój numer telefonu.


Oddzwonimy do Ciebie najszybciej, jak się da.