Program który wesprze Cię w pracy

Oprogramowanie medyczne

System do zarządzania placówką i gabinetem medycznym. Proassist będzie pracował na Twój sukces już od pierwszych dni naszej współpracy!
Wysyłając formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności Proassist.
system proassist

Korzystaj z systemu, gdziekolwiek jesteś!

System medyczny Proassist to rozwiązanie chmurowe

Wobec tego nie musisz instalować programu zewnętrznego na swoim urządzeniu. Korzystaj z systemu za pomocą wyszukiwarki internetowej, w każdej chwili bez ograniczeń. Zaloguj się do systemu z dowolnego urządzenia – wystarczy dostęp do Internetu. Dodatkowo – możesz na stałe zrezygnować z korzystania z wielu programów. Proassist to kompleksowe rozwiązanie dla gabinetów i placówek medycznych, który pozwoli Ci na:

Prowadzenie EDM pacjentów w wersji online

Wysyłanie przypomnień SMS, powiadomień i alertów – do pacjentów i Twoich specjalistów

Wysyłanie przypomnień i powiadomień e-mail bezpośrednio z systemu

Prowadzenie kalendarza wizyt specjalistów

Automatycznego badania poziomu satysfakcji pacjentów i korzystania z marketingu rekomendacji

Wykorzystywania narzędzi z zakresu marketingu medycznego i Organizowania tele- wideowizyt.

Prowadź przejrzysty grafik pracy

Dostęp do przejrzystego grafiku pracy

System zapewnia Ci dostęp do przejrzystego grafik pracy, prostego wyszukiwania dostępnych terminów i rezerwacji wizyty dla pacjentów. Możesz zestawić grafik kilku specjalistów tego samego dnia. Korzystaj z pełnej funkcjonalności swojego kalendarza pracy również na swoim telefonie, dzięki aplikacji mobilnej!
Image
Image

Korzystaj z przestrzeni na wszystkie niezbędne informacje o pacjencie

Nowoczesny moduł elektronicznej dokumentacji medycznej

Nasz nowoczesny moduł elektronicznej dokumentacji medycznej pacjentów (EDM pacjentów) pozwala na przechowywanie w jednym miejscu wszystkich informacji na temat pacjenta, przebytych chorób, jego stanu zdrowia oraz udzielonych mu świadczeń zdrowotnych. Skorzystaj z możliwości sporządzenia wywiadu stałego, kompletnego opisu wizyty, wystaw w prosty sposób, bezpośrednio w systemie e-receptę, e-ZLA, czy e-skierowanie. System automatycznie zweryfikuje uprawnienia świadczeniobiorcy (eWuś), a Ty w sprawdzisz historię wizyty pacjenta w placówce. Proces sporządzania kompletnego opisu wizyty i wystawiania e-dokumentów, ułatwią Ci szablony.

Zapomnij o papierowych kartotekach pacjentów!

Wgląd do wszystkich informacji o pacjencie

Zyskaj wgląd do wszystkich informacji związanych z danymi pacjentami bezpośrednio z urządzenia mobilnego, z dostępem do Internetu. Elektroniczna kartoteka pacjentów pozwoli Ci na przechowywanie danych osobowych, podstawowych informacji medycznych, formularzy, historii wizyt i załącznik w systemie chmurowym – bez gospodarowania przestrzenią w Twoim gabinecie, czy pamięcią komputera. Dzięki temu masz pewność, że dane wprowadzone przez Ciebie do systemu są bezpieczne, a Ty możesz w bardzo intuicyjny sposób wyszukać kartę pacjenta, na przykład po wpisaniu numeru PESEL, nazwiska, czy daty urodzenia.
Image
Image

Przyspiesz uzupełnianie dokumentacji podczas wizyt

Przyspiesz uzupełnianie dokumentacji medycznej

Przyspiesz uzupełnianie dokumentacji medycznej w trakcie przeprowadzanej wizyty, korzystając z wcześniej utworzonych szablonów. Szablony mogą zostać wykorzystane przy innych wizytach, niekoniecznie związanych z tym samym pacjentem. Wybierając odpowiedni szablon, dane dotyczące opisu wizyty zostaną automatycznie uzupełnione. Możesz korzystać z szablonów i uzupełniać je w odpowiednie dane personalne pacjenta, zalecenia, czy powody wystawianego e-skierowania, e-ZLA. Zamiast za każdym razem tworzyć krok po kroku dokumentację medyczną, korzystaj z szablonów, a zaoszczędzony czas możesz poświęcić pacjentowi!

Dobry program do prowadzenia kliniki z większą ilością specjalistów. Świetne wsparcie. Żadne moje pytanie nie pozostało bez odpowiedzi. A wątpliwości wyjaśniane są na bieżąco. Bardzo dziękuje!

Image

Patrycja Piechocka

Image

Wystawiaj szybko i prosto e-ZLA

Wypisanie e-ZLA w oprogramowaniu medycznym

Możliwość wypisania e-ZLA w oprogramowaniu medycznym Proassist masz zawsze pod ręką. Jest ona dostępna w oknie do przeprowadzania wizyty, obok zakładki do wystawiania e-skierowania oraz e-recepty. Nie musisz przerywać wypełniania karty wizyty, aby wypisać dokument. Wystawianie e-ZLA jest proste oraz bardzo intuicyjne. W panelu do wypisywania elektronicznego zwolnienia lekarskiego możesz skorzystać z listy powodów niezdolności do pracy. Masz także stały wgląd do wystawionych już zwolnień lekarskich.
Image
Image

Wystawiaj szybko i prosto e-skierowania

Wystawiaj e-skierowania w systemie

Sprawnie wystawiaj skierowania i przekazuj je drogą elektroniczną do danych placówek.
Zakładka do wystawiania e-skierowania znajduje się w oknie do przeprowadzania wizyty, dzięki czemu nie ma potrzeby wyszukiwania tej opcji w systemie oraz otwierania jakichkolwiek dodatkowych okien, czy zakładek przeglądarki. Podczas wystawiania e-skierowania masz możliwość skorzystania z wyszukiwarki ICD-10, która ułatwi wypełnienie rozpoznania choroby.

Wystawiaj szybko i prosto e-recepty

Korzystaj z szablonów E-Recept

Wystawiaj e-recepty i skróć czas obsługi pacjenta w trakcie wizyty. Podczas wystawiania recepty mamy bieżący dostęp do największej bazy leków oraz informacji o aktualnych wysokościach ich refundacji, czyli bazy BLOZ. Dodatkowo system automatycznie weryfikuje status eWUŚ zapisanych pacjentów, bez Twojej ingerencji.
Image
powiadomienie sms

Ogranicz ilość przegapionych wizyt przed pacjentów

Ochrona przed nieobecnościami

Twoi pacjenci otrzymają przypomnienie SMS o zbliżającym się terminie umówionej wizyty do specjalisty. Dzięki temu zmniejszysz ilość wizyt, które się nie odbyły i niechcianych luk w grafikach specjalistów.

Aplikacja mobilna

Dostępność na wyciągnięcie ręki

Nasza aplikacja mobilna jest dostępna bez dodatkowych opłat dla wszystkich użytkowników systemu.
Aplikacja jest dostosowana do urządzeń z systemem Android i IOS.
Image

Sprawdzanie swojego grafiku wizyt

Za pośrednictwem urządzenia mobilnego możesz w dowolnym miejscu sprawdzać swój grafik zaplanowanych wizyt, zlecić nam przeniesienie wizyt na inny termin w nagłych sytuacjach, czy przygotować się do wizyty.
Image

Umawianie wizyt i niwelowanie luk w grafiku

Z pozycji użytkownika aplikacji mobilnej Proassist możesz dodawać nowe wizyty w wyznaczonych terminach i zniwelować niechciane luki w grafiku.
Image

Głosowe wypełnianie dokumentacji medycznej

Po prostu powiedz to, co ma znaleźć się w dokumentacji medycznej, a aplikacja zamieni Twoją mowę na słowo pisane. Prosto, szybko i wygodnie przejdziesz przez proces papierologii.
Image

Podpisywanie dokumentów na telefonie/tablecie

Twoi pacjenci podpiszą niezbędne zgody i dokumenty bez ich wcześniejszego drukowania. Podpisane dokumenty nie wymagają skanowania i przesyłania do systemu – są w nim umieszczone automatycznie.
Image

Prowadzenie zdjęciowej dokumentacji medycznej

Jeśli potrzebujesz fotografować postępy przeprowadzonej kuracji lub rehabilitacji, nie musisz już korzystać z pamięci swojego telefonu. Prowadź zdjęciową dokumentację medyczną bezpośrednio w systemie.
Image

Przyspiesz pracę wszystkich pracowników

Właściciel, specjalista, managerów i rejestracja telefoniczna – każdy pracowników placówki znajdzie w aplikacji mobilnej funkcje, które ułatwią mu codzienną pracę!

Wykorzystaj potencjał marketingu SMS

Narzędzia do marketingu medycznego

Skorzystaj ze skutecznych narzędzi w zakresie marketingu medycznego. Powiadomienia SMS to sprawdzona metoda na informowanie pacjentów o nowych specjalistach, nowych usługach, promocjach, etc. Wyślij do swoich pacjentów powiadomienie o zbliżającej się rocznicy przeprowadzenia przez nich ostatnich badań kontrolnych i zwiększ zyski swojej placówki.
Image
Image

Sprawne rozliczaj swoich pracowników

Statystyki i finanse w systemie

Moduł statystyk i finansów pozwala Ci być na bieżąco z wszystkimi sprawami finansowymi. Możesz reagować na sytuacje na bazie danych i statystyk, a także w prosty sposób rozliczać swoich pracowników na podstawie skrupulatnie przeprowadzanych statystyk pracowniczych.

Prowadź całodobową rejestrację

Rejestracja online na stronie internetowej

Twoi pacjenci docenią możliwość rejestracji na wizyty 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Aby wprowadzić całodobową rejestrację pacjentów, skorzystaj z naszego widgetu online i umieść go na stronie internetowej swojego gabinetu, swojej placówki. Dzięki temu pacjenci w dowolnym dla siebie momencie zarejestrują się na wizytę, a Ty otrzymasz alerty SMS o zmianie w grafiku i zapisaniu nowego pacjenta.
Image

Korzystaj z kreatora dokumentów

Kreator dokumentów i zgód

Stwórz gotowe formularze zgód, wywiadów, ankiet dla pacjentów według własnych potrzeb i oszczędź swój czas, zapewniając obsługę na najwyższym poziomie.

Darmowe materiały

Zwiększ swoje kwalifikacje ZA DARMO!

Zapraszamy do zapoznania się z tworzonymi przez nas treściami dla lekarzy, specjalistów, rejestratorek i managerów! Znajdziecie tam ciekawe, darmowe artykuły, które pomogą Wam rozwijać swoją wiedzę i umiejętności. Odwiedź nas i czytaj!

Podcast "Zrozumieć Pacjenta"

"Zrozumieć Pacjenta" to podcast, który skierowany jest do lekarzy i managerów placówek medycznych.

Darmowe E-booki i Arkusze

Skorzystaj z naszej oferty i zdobądź wiedzę, która pomoże Ci w rozwoju zawodowym i poprawie jakości opieki medycznej.

Akademia Proassist

Oszczędzaj czas i pieniądze, ucząc się online z profesjonalnymi prelegentami.

Darmowe treści na Blogu

Znajdziesz tutaj mnóstwo ciekawych tekstów, które pomogą Ci rozwijać swoje umiejętności i karierę. Czytaj, rozwijaj się i bądź na topie w swojej branży!

Wgrywaj pliki prosto i szybko

Dołącz co chcesz do karty pacjenta

Załączaj zewnętrzne dokumenty pacjentów: skany, obrazy do pełnej dokumentacji medycznej. Dzięki temu masz wszystko w jednym miejscu, a historia pacjenta jest spójna i czytelna.
Edycja plików klienta
Image

Zabezpiecz się przed nieobecnością pacjentów!

Większa ilość zrealizowanych wizyt

Jak zmniejszyć ilość wizyt, które nie obyły się mimo wcześniejszego umówienia ich przez pacjenta i potwierdzenia jego obecności? Skorzystaj z płatności online, które pozwolą Ci na ograniczenie strat związanych z niechcianymi lukami w grafikach specjalistów. Zabezpiecz się przed nieobecnością pacjentów i twórz jednolity grafik dla specjalistów.

Zadbaj o prostą obsługę podmiotu

Proste tworzenie poradnii

Wprowadzaj do systemu poradnie medyczne i kody resortowe, generuj odpowiednie księgi przyjęć, zabiegów, zabiegów leczniczych, pracowni diagnostycznej i księgę pobrań. Mechanizm ten pozwala na ewidencję oraz wydruk listy pacjentów przyjętych w Twojej placówce wraz z informacją o wykonanym świadczeniu. Dodatkowo generuj karty wizyt z odpowiednimi oznaczeniami, a także przechowuj ankiety i zgody pacjenta. Prowadź dokumentację zbiorczą podmiotu medycznego, tak jak należy. Niech wszystko dzieje się automatycznie, a Ty zajmij się ważniejszymi sprawami.
Image
Image

Wprowadź rozwiązania z zakresu telemedycyny

Wprowadź Tele- i Video-wizyty

Zwiększ dostępność do świadczeń zdrowotnych, zmniejsz ilość kolejek w swojej placówce i reaguj na aktualne potrzeby zmieniającego się świata. Przeprowadzaj wizyty recepturowe w wolnym czasie, z dowolnego miejsca. Nie potrzebujesz dodatkowych programów i platform do spotkań online. Prowadź tele- i wideokonsultacje bezpośrednio z systemu Proassist.

Rejestracja telefoniczna Twoich pacjentów

Odbierzemy telefony od Twoich pacjentów.
Wybierz najlepszą formę naszej współpracy!

Kompleksowy outsourcing telefonicznej rejestracji

Odbierzemy telefony do Twojego gabinetu przez kilkanaście godzin dziennie. Zwiększymy % odbieranych połączeń nawet do 99%!

Wsparcie pracy rejestratorki

Zajmiemy się odbieraniem połączeń poza godzinami pracy. Odbierzemy telefony wtedy, gdy rejestratorka będzie zajęta. Zmniejszymy ryzyko pojawienia się problemów z możliwością umówienia się na wizyty. Twojej placówki medycznej.

Wsparcie poza godzinami pracy

Jeśli pacjent zadzwoni poza Twoimi godzinami pracy, my zajmiemy się odebraniem telefonu i umówieniem go na wizytę.

Integracja z systemem P1

Wystawiaj dokumenty P1

Sprawne wystawiane e-recepty oraz elektronicznego zwolnienia lekarskiego dzięki możliwości intuicyjnego sposobu wypisania tych dokumentów, oraz integracji naszego programu dla lekarzy z systemem P1.
tworzenie e-recepty w systemie proassist.pl
Image

Automatyczna weryfikacja EWUŚ

Sprawdzimy, czy pacjent jest ubezpieczony

Sprawdzaj status ubezpieczenia pacjenta bezpośrednio z poziomu okna do przeprowadzania wizyty. Bez zbędnych czynności takich jak logowanie do systemów zewnętrznych, czy otwieranie dodatkowych okien, czy zakładek przeglądarki.

Integracja z drukarką fiskalną

Drukuj faktury i paragony z systemu

Rozliczaj się z pacjentami dzięki integracji Proassist z programem do drukarki fiskalnej. Posiadasz drukarkę fiskalną? Wystawiaj paragony na wizytach, rozliczając się z pacjentem w systemie.
Image
Image

Alerty SMS dla specjalistów

Powiadamiaj specjalistów o zmianach

Jeśli nie przyjmujesz swoich pacjentów codziennie, skorzystaj z funkcji powiadomień SMS dla specjalisty. Zyskasz pełną kontrolę nad swoim grafikiem bez konieczności zaglądania do kalendarza. W przeddzień wizyty otrzymasz wiadomość SMS z listą pacjentów oraz godziną rozpoczęcia pracy.

Na każdym kroku bardzo profesjonalnie, przyjaźnie, elastycznie. Każdy problem, który powstaje, zostaje rozwiązany, zadowalająco dla lekarza. Cały oprogramowanie prawie super. Porównywać z innymi firmami w Polsce, które brałem pod uwagę: najlepszy program, super wsparcie i a cenowo b. dobrze. Polecam !

Image

Witold Zielaźnik

Image

Przyjmuj płatności od pacjentów w dowolny sposób

Płatności online

Przyjmuj płatności od pacjentów w dowolny sposób. Oprogramowanie medyczne Proassist pozwala na wszystkie możliwości pobierania opłat, (generowanie linku do przelewu, płatności online) wraz z opcją zaznaczenia wizyty jako opłacona w przypadku regulowania opłaty za wizytę stacjonarnie.
Image
zapełnij grafik

Integracja z ZNANYLEKARZ.PL ORAZ KLINIKI.PL

Integracje, które ułatwią Tobie pracę

Zwiększ liczbę pacjentów w swojej placówce medycznej dzięki Integracji programu dla lekarzy Proassist z serwisem Znanylekarz.pl oraz Kliniki.pl Posiadasz profil w serwisie Znanylekarz.pl lub Kliniki.pl? Połącz swój kalendarz z terminarzem Proassist dla lepszego zarządzania swoim grafikiem. Wizyty dodane za pośrednictwem obu portali będą zapisywane w jednym spójnym kalendarzu Proassist, co zapewni porządek w terminarzu. Dodatkowo jako manager placówki uzyskasz możliwość wglądu w źródła zapisu wizyt, dzięki czemu będziesz miał możliwość sprawdzenia, ile wizyt zostało dodanych za pośrednictwem danego serwisu.
Sprawdź wszystkie integracje systemu Proassist tutaj.

Bądź widoczny w sieci!

Strony internetowe, które przyciągną pacjentów

Stworzymy dla Ciebie stronę internetową na dedykowanej domenie, na której Twoi pacjenci w prosty sposób umówią się do Ciebie na wizytę. Korzystaj z możliwości powiększenia grona pacjentów i postaw na własną markę. Wykorzystaj potencjał Wizytówki Google Moja Firma i marketingu rekomendacji.
Sprawdź narzędzia do marketingu medycznego tutaj.

Image
Image

Aplikacja mobilna

Cała placówka medyczna w Twojej kieszeni

Dzięki niej masz możliwość wglądu do kalendarza z dowolnego miejsca. Możesz ustalać godziny pracy, dodawać pacjentów i wizyty, zmieniać terminy, wgrywać zdjęcia do dokumentacji medycznej. Aplikacja mobilna to również możliwość korzystania z takich funkcji, jak m.in.:

Głosowe wypełnianie dokumentacji medycznej

Wgrywanie zdjęć dokumentów

Wyników badań, efektów zabiegów bezpośrednio do dokumentacji medycznej

Podpisywanie przez pacjentów dokumentów na telefonie/tablecie

Image

Jesteś managerem lub właścicielem placówki?

Zostaw swój numer, a zadzwonimy do Ciebie i przedstawimy dostępne funkcję systemu Proassist, które usprawnią pracę w Twojej placówce.

Informacja o plikach Cookie

Nasza strona internetowa używa plików cookie, aby zapewnić Ci najlepsze możliwe doświadczenie podczas przeglądania naszej strony. Pliki cookie to małe pliki tekstowe, które są zapisywane na Twoim urządzeniu (komputerze, telefonie lub tablecie) podczas odwiedzania różnych stron internetowych.

Cześć!

Podaj numer telefonu, a oddzwonimy do 2 minut!