Młodszy Specjalista ds. sprzedaży

Firma Proassist, pionier na rynku w dostarczaniu oprogramowania medycznego oraz usprawniania pracy rejestracji gabinetów lekarskich oraz Beauty, poszukuje pracownika na stanowisko: Młodszy Specjalista ds. sprzedaży z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Zadania, które Ci powierzymy:

  • wsparcie operacyjne Działu Handlowego w zakresie kontaktu i współpracy z klientami
  • aktywne poszukiwanie szans sprzedaży
  • budowa bazy nowych klientów
  • udział w realizacji planów sprzedażowych
  • raportowanie działań w systemach CRM

Zanim zaczniesz pracę:

  • odbędziesz merytoryczne szkolenie wdrażające
  • poznasz strukturę firmy
  • otrzymasz podstawowe narzędzia do pracy

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • jesteś optymistą
  • masz energię i łatwość w komunikowaniu się
  • jesteś zmotywowany do działania
  • potrafisz dążyć do realizacji postawionych celów
  • jesteś osobą dobrze zorganizowaną i potrafisz zarządzać swoim czasem pracy
  • posiadasz aktualne orzeczenie o niepełnosprawności

Oferujemy:

  • umowa o pracę na pełen etat
  • wynagrodzenie z systemem premiowym
  • opiekę mentora, który zapozna Cię z technologią i dobrymi standardami mającymi wpływ na rozwój Twoich kompetencji
  • możliwość dofinansowania do karty Multisport

Z nami możesz spełniać się zawodowo – nie czekaj, aplikuj już teraz!

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Z nami możesz spełniać się zawodowo!

Jesteś managerem lub właścicielem placówki?

Zostaw swój numer, a zadzwonimy do Ciebie i przedstawimy dostępne funkcję systemu Proassist, które usprawnią pracę w Twojej placówce.

Cześć!

Podaj numer telefonu, a oddzwonimy do 2 minut!