Zdobywaj z nami zawodowe

Poniżej znajdziesz aktualne oferty pracy, a jeżeli nie widzisz odpowiedniej oferty do swoich umiejętności, zawsze możesz przesłać do nas swoje CV.

Aktualne oferty pracy

Wsłuchując się w potrzeby lekarzy stworzyliśmy system, który doskonale sprawdza się w codziennym funkcjonowaniu gabinetów lekarskich.  Jako jedyni dostarczamy nie tylko oprogramowanie medyczne, ale także usprawniamy pracę rejestracji. Stawiamy na ciągły rozwój, gdyż dążymy do tego, aby system spełniał wysokie normy jakości oraz był zbieżny z oczekiwaniami naszych Klientów.

Asystent Handlowca

Miejsce pracy: Kraków, Radom

Obowiązki

    • wykonywanie połączeń do potencjalnych klientów
    • umawianie rozmów, spotkań z Przedstawicielem Handlowym
    • wsparcie bieżącej pracy Handlowca
    • raportowanie swojej pracy

Wymagania

    • aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
    • pozytywne podejście do klienta
    • zaangażowanie w powierzone zadania
    • rzetelność, wysoka kultura osobista
    • dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy  o pracę
    • możliwość rozwoju oraz awansu zawodowego
    • pracę w biznesie o dużym potencjale do rozwoju
    • szkolenia
    • dodatkowe benefity (Karta Mulisport)

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Aplikuj już teraz!

Telefoniczna rejestratorka/rejestrator medyczny z orzeczeniem o niepełnosprawności

Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki

    • odbieranie przychodzących połączeń i rejestrowanie pacjentów do gabinetów lekarskich
    • udzielanie informacji na temat oferowanych usług specjalistów
    • odwoływanie lub przekładanie wizyt na inne terminy
    • nadzór nad kalendarzem firmowym zgodnie z wewnętrznymi procedurami
    • kontakt telefoniczny i mailowy z personelem medycznym

Wymagania

    • znajomość obsługi komputera oraz Internetu
    • komunikatywność
    • wysoka kultura osobista, elokwencja
    • poprawna dykcja

Oferujemy

    • pracę w zgranym i młodym zespole w biurze przy ul. Grzecznarowskiego 2 w Radomiu
    • w miarę elastyczny grafik pracy
    • pracę w systemie zmianowym – 7h dziennie (biuro czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-21:00 oraz w soboty 8:00-15:00. Wymagana jedna sobota w miesiącu.)
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • wynagrodzenie 2600zł brutto miesięcznie
    • dodatkowe benefity (karta Multisport)

Marketing Manager

Miejsce pracy: Kraków, lub zdalnie

Obowiązki

    • przygotowanie oraz wysyłka kampanii e-mailingowych
    • tworzenie wideo z instrukcją obsługi systemu Proassist
    • tworzenie bazy wiedzy dla klientów
    • prowadzenie bloga
    • aktywne zarządzanie mediami społecznościowymi
    • zarządzanie niewielkim budżetem reklamowym

Wymagania

    • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji i prezentacji
    • dokładność, silne poczucie estetyki oraz oko do szczegółów
    • samodzielność w działaniu, inicjatywa własna
    • lekkie pióro

Oferujemy

    • prace w biurze lub zdalna
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • elastyczne godziny pracy
    • ciekawą, pełną wyzwań pracę pośród ludzi pełnych pasji
    • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań

Certyfikowany Partner Proassist

Miejsce pracy: cała Polska

Poszukujemy niezależnych partnerów najlepiej z doświadczeniem w sprzedaży w branży medycznej oraz beauty.
Oferuj najlepsze dostępne na rynku oprogramowanie medyczne oraz usługę asystencką.

Korzyści:

    • dostęp do demonstracyjnego konta Proassist
    • pełne szkolenie produktowe
    • materiały szkoleniowe i marketingowe
    • stały dostęp do wiedzy i nowości dotyczących sprzedaży oraz produktu
    • test z wiedzy, który uprawnia do posługiwania się tytułem Certyfikowanego Partnera Proassist

Zarabiaj z Proassist na zasadzie jednorazowej prowizji lub zostań Certyfikowanym Partnerem i korzystaj z pasywnego zysku.