Stwórz całodobową rejestrację online dla swoich pacjentów

Co zrobić, aby pacjenci mogli zapisywać się na wizyty do Twojej placówki 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę? Stworzyć całodobową rejestrację pacjentów na firmowej stronie internetowej. Zyskaj czas, zmniejsz liczbę połączeń do swojej placówki, zwiększając przy tym ilość wizyt.
Image

Umawianie wizyt 24h/7

Twoi pacjenci mogą umawiać się na wizyty samodzielnie, w dowolnym dla siebie miejscu i czasie. Wystarczy dostęp do Internetu.

Odciążenie telefonicznej rejestracji

Zadbaj o lepszą organizację pracy rejestratorek medycznych. Zmniejsz ilość pacjentów, którzy chcą zarejestrować się na wizytę telefonicznie.

Płatności online wymagane lub opcjonalne

Przypomnienia o zbliżającej się wizycie w formie SMS i email.

Mniejsza ilość wizyt, które nie odbyły się z powodu nieobecności pacjentów

Uzyskaj mniejszą ilość wizyt specjalistów, które zostały umówione, a nie odbyły się z powodu nieobecności pacjentów. Wszystko za sprawą rejestracji online i płatności z góry za wizytę.
Image

Całodobowa rejestracja pacjentów na Twojej stronie internetowej

W ramach współpracy z Proassist, możesz liczyć na lepsze wykorzystanie potencjału marketingowego Twojej placówki. Wszystko za sprawą możliwych do wdrożenia rozwiązań, takich jak:

Jakie są zalety rejestracji online?

Rejestracja online to szansa na wzrost ilości pacjentów ze względu na możliwość umawiania wizyt o każdej porze dnia i nocy. Wielu potencjalnych pacjentów może preferować rejestrację online ze względu na brak wolnego czasu na dzwonienie do placówki, a niektórzy pacjenci po prostu nie chcą umawiać się telefonicznie. Rejestracja online na Twojej stronie internetowej to także szansa na zakończenie procesu zakupowego w dogodnych dla pacjenta warunkach, w domowym zaciszu.
Image

Importowanie umówionej wizyty do kalendarza

Bez względu na to, w jaki sposób pacjent umówi się na wizytę (na miejscu w placówce, poprzez telefoniczną rejestrację, przez marketplace, poprzez rejestrację online), informacja o tym zostanie automatycznie umieszczona w Twoim grafiku.

Limity ilościowe i czasowe na dane usługi

Ustawienie limitów ilościowych i czasowych na dane usługi pozwoli Ci uniknąć sytuacji, gdzie pacjenci umówili się na wizyty, które nie mogą być wykonane w danym dniu ze względu na ograniczenia ilościowe i czasowe. Zamiast tego zostanie im zaproponowany pierwszy wolny termin.

Dedykowanie usług i specjalistów do rejestracji online

Masz możliwość wyboru usług, oferowanych przez konkretnego specjalistę lub w całej placówce, na które Twoi pacjenci będą mogli rejestrować się poprzez widżet umieszczony na stronie internetowej gabinetu. 

Sprawdź nasze dodatkowe materiały
i dowiedz się więcej o rejestracji online!

Image

Jesteś managerem lub właścicielem placówki?

Zostaw swój numer, a zadzwonimy do Ciebie i przedstawimy dostępne funkcję systemu Proassist, które usprawnią pracę w Twojej placówce.

Cześć!

Podaj numer telefonu, a oddzwonimy do 2 minut!