Zadzwoń i dowiedz się więcej od naszych specjalistów!

Moduł Elektronicznej Dokumentacji Medycznej

W Proassist możesz prowadzić i przechowywać elektroniczną dokumentację medyczną w module EDM. Intuicyjne panele do wypisywania e-recepty, e-skierowania i e-zwolnienia lekarskiego pozwolą z łatwością wystawić te dokumenty. Oprócz tego masz stałą możliwość wglądu w sporządzoną dokumentację medyczną.

Jak to działa?

Wszystkie funkcje znajdują się w jednym programie. Podczas przeprowadzania wizyty uzupełniasz kolejne elementy, korzystając z wyszukiwarek, co przyśpiesza Twoją pracę.

System sprawdza status eWUŚ automatycznie, co również pozwoli zaoszczędzić czas na otwieranie innych okien przeglądarki i logowanie się do innych systemów.

Jeśli chcesz wystawić receptę, wypisać zwolnienie lub zaświadczenie – również nie musisz sięgać do innych okien lub dodatkowych zakładek w Twojej przeglądarce internetowej – wszystko znajduje się na miejscu – w jednym oknie systemu Proassist.

Podczas wypełniania dokumentacji medycznej masz możliwość załączenia plików oraz sprawdzenia historii poprzednich wizyt. Przyjmowanie pacjenta jest bardzo sprawne dzięki szablonom wizyt i recept, które możesz tworzyć i używać w zależności od swoich potrzeb.

Kompleksowy charakter przeprowadzania wizyt dopełnia możliwość wydrukowania elektronicznej dokumentacji medycznej lub wysłanie jej mailem do pacjenta bezpośrednio z systemu. Co ważne – sam decydujesz, które elementy udostępniasz do wglądu pacjentowi.

Testuj nas przez 14 dni ZA DARMO!

Możesz korzystać z naszych usług przez 14 dni bezpłatnie i dopiero po tym okresie zdecydować, czy chcesz korzystać z naszych usług.

Co zyskujesz w ramach systemu?

 • Pełen zakres możliwości podczas przeprowadzania wizyty:
 • Korzystanie z wyszukiwarki ICD-9, oraz ICD-10
 • Wystawianie elektronicznej recepty
 • Tworzenie szablonów e recept
 • Dodawanie leków do ulubionych
 • Wystawianie e zwolnienia 
 • Wypisywanie zaświadczeń, skierowań
 • Tworzenie formularzy ankiet według własnych potrzeb
 • Tworzenie i korzystanie z szablonów wizyty lub poszczególnych jej elementów
 • Wgląd w historię wizyty pacjenta (np. wystawionych wcześniej recept, przebiegu leczenia itp.)
 • Szybki wydruk lub wysyłka drogą mailową dokumentacji medycznej, lub jej poszczególnych elementów
 • Wysłanie wiadomości SMS z kodem e-recepty bez konieczności zakładania IKP (Internetowego Konta Pacjenta)
 • Dostęp do informacji o aktualnych uprawnieniach pacjenta (np. weryfikacja eWUŚ)
 • Dodawanie plików do wizyty (np. wyników badań, zdjęć obrazowych itp.)
 • Podgląd danych z elektronicznej karty pacjenta

Dlaczego warto?

Bezpieczna
dokumentacja medyczna

Wersja elektroniczna dokumentacji medycznej chroni dane przed zniszczeniem lub zaginięciem.

 

Optymalizacja pracy
gabinetu lekaskiego

Szybki dostęp do informacji skraca kolejki do gabinetu, możliwość wystawiania elektronicznej recepty pozwala na zniwelowanie trudności z wydaniem leku w aptece, oraz umożliwia szybką obsługę pacjenta dzięki intuicyjnemu wprowadzaniu danych podczas jej wypisywania.

Oszczędność

Przechowywanie danych w chmurze pozwala zaoszczędzić koszty, miejsce, oraz czas poświęcany na gromadzenie i wyszukiwanie danych.

Kompleksowa obsługa

Lekarz wystawi na wizycie e-receptę, zaświadczenie, elektroniczne skierowanie, czy e zwolnienie za pomocą jednego programu.

Bezpieczeństwo danych

Dzięki temu, że wszystkie dane przechowywane są w chmurze, można korzystać z nich z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu.

wygoda

Wgląd w kartę pacjenta możliwy jest z kilku miejsc w systemie, jednak bez braku konieczności otwierania dodatkowych okien, czy kart przeglądarki. Dzięki temu lekarz zyskuje łatwy i szybki dostęp do danych z elektronicznej karty pacjenta.