Poleć Proassist znajomym i zbieraj nagrody:

Poleć Proassist znajomym i zbieraj nagrody:

Identyfikator MUŚ - jak pobrać go z RWDL?

Podmiot medyczny  - pobieranie identyfikatora MUŚ

Jeżeli przyjmujesz w ramach podmiotu medycznego, wyszukaj w systemie RPWDL odpowiedni podmiot, korzystając z wyszukiwarki. W oknie wyszukanych podmiotów kliknij w kolumnie akcje w słowo Wyświetl. 

Zjedź kursorem myszki do Działu III KOMÓRKI ORGANIZACYJNE ZAKŁADU LECZNICZEGO I ICH PROFILE. Muś dostępny jest w przy konkretnej poradni w Rubryce 7. Kod resortowy identyfikujący komórkę organizacyjna stanowiący część VII systemu resortowych kodów identyfikacyjnych.

Praktyka lekarska - pobieranie identyfikatora MUŚ

Jeżeli przyjmujesz w ramach praktyki lekarskiej, wyszukaj w systemie RPWDL odpowiednią praktykę, korzystając z wyszukiwarki. W oknie wyszukanych praktyk kliknij w kolumnie akcje w słowo Pobierz.

W folderze pobranych plikach, kliknij w pozycję dokument XML z numerem księgi. W nowym oknie wyszukaj adres świadczonej praktyki. Nad danym adresem odszukaj odpowiedni Kod Identyfikujący Miejsce Świadczonej Praktyki, znajduje się on nad danym adresem.

Skąd uzyskać Węzeł OID?

1. Komunikat w RPWDL w trakcie składania wniosku
W trakcie składania wniosku o założenie konta w P1 i wygenerowanie certyfikatów, w systemie RPWDL  pojawi się komunikat z informacją o Nadanym Identyfikatorze P1. 

2. W systemie RPWDL
Zaloguj się na stronie https://rpwdl.ezdrowie.gov.pl/ , a nastepnie kliknij w sekcji WNIOSKI w zakładkę Wnioski wysłane. Przy konkretnym wysłanym wniosku kliknij w szczegóły w kolumnie akcje. W szczegółach wniosku odszukaj pozycji: Nadany Identyfikator P1.

3. W wiadomości e-mail otrzymanym z systemu P1. Po złożeniu wniosku otrzymasz wiadomość o pozytywnym rozpatrzeniu wniosku wraz z Nadanym Identyfikatorem P1.
Wiadomość wysłana jest z adresu CSIOZ.

Image

Jesteś managerem lub właścicielem placówki?

Zostaw swój numer, a zadzwonimy do Ciebie i przedstawimy dostępne funkcję systemu Proassist, które usprawnią pracę w Twojej placówce.

Cześć!

Podaj numer telefonu, a oddzwonimy do 2 minut!