Czytelny i intuicyjny terminarz wizyt

Wyszukiwanie terminu i rezerwacja wizyty w kalendarzu elektronicznym Proassist przebiega sprawnie, a sam grafik jest czytelny oraz intuicyjny, dzięki czemu usprawni pracę nie tylko lekarza, managera placówki, ale także pracowników rejestracji medycznej.

Jak to działa?

strona internetowa

W ramach korzystania z oprogramowania medycznego Proassist każdy specjalista lub manager placówki medycznej ma dostęp do kalendarza elektronicznego, którym zarządza według potrzeb przychodni.

edm

Oprócz tego masz możliwość zestawienia wszystkich terminarzy wizyt specjalistów pracujących w placówce.

kalendarz

Możesz również skorzystać z opcji sprawdzenia, który lekarz przyjmuje w wybranym przez Ciebie dniu. Dzięki temu w prosty sposób zarządzasz placówką oraz masz dokładny wgląd w to, w którym gabinecie przeprowadza wizyty wybrany przez Ciebie lekarz.

strona internetowa

Jeśli chcesz, możesz zmienić widok kalendarza elektronicznego w zależności od preferencji. System pozwala na ustawienie zarówno standardowej, jak i skróconej listy wizyt w terminarzu. 

Testuj nas przez 14 dni ZA DARMO!

Możesz korzystać z naszych usług przez 14 dni bezpłatnie i dopiero po tym okresie zdecydować, czy chcesz korzystać z naszych usług.

strona internetowa

Co zyskujesz w ramach systemu?

  • Czytelny i intuicyjny kalendarz elektroniczny wraz ze wszystkimi opcjami umożliwiającymi dodawanie, przekładanie oraz odwoływanie wizyt
  • Zestawienie pracy kilku lekarzy tego samego dnia
  • Listę lekarzy pracujących
  • Możliwość wybrania konkretnego specjalisty
  • Tygodniowy, miesięczny oraz dzienny widok kalendarza. Dopasowanie widoku terminarza wizyt: standardowy lub skrócony
  • Informację graficzną o placówce i specjaliście, która ułatwia wdrożenie rejestratorek medycznych do pracy
    z oprogramowaniem medycznym (wszystkie informacje w jednym systemie, w którym zapisują wizyty)

Dlaczego warto?

FUNKCJONALNOŚĆ
ikonografika

Przejrzysty kalendarz elektroniczny Proassist posiada wszystkie funkcje umożliwiające dodawanie, przekładanie oraz odwoływanie wizyt.


PROSTOTA
ikonografika

Terminarz wizyt jest intuicyjny, czytelny i prosty w obsłudze, a możliwość wybrania jego widoku ułatwia zarządzanie grafikiem specjalisty. W prosty sposób wyszukasz konkretne dane w systemie, lub specjalistę. Zestawienie terminarzy specjalistów z danej placówki pracujących w danym dniu pozwoli na pełny wgląd w grafik wszystkich lekarzy w jednym miejscu.

Image

Jesteś managerem lub właścicielem placówki?

Obecnie wszyscy nasi eksperci są poza biurem. Zostaw swój numer telefonu, a my oddzwonimy do ciebie, aby zaprezentować Ci funkcje, które usprawnią pracę w Twojej placówce!

Oddzwonimy jak najszybciej to możliwe w dni robocze od poniedziałku do piątku od 9 do 17.

Cześć!

Podaj numer telefonu, a oddzwonimy do 2 minut!