Poznaj Proassist

Prosty i skuteczny system dla podologów

Prowadź zdjęciową dokumentację medyczną, planuj najbliższe wizyty pacjentów i analizuj swój kalendarz konsultacji – wszystko w jednym systemie, z wykorzystaniem Twojego telefonu/tabletu lub komputera.
Wysyłając formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności Proassist.

Zarządzaj swoim grafikiem

Kalendarz wizyt

Czy wiesz, że… system medyczny Proassist to przeglądarkowe oprogramowanie, które zapewnia całkowitą kontrolę nad Twoim grafikiem? Nawet jeśli klienci zapisują się do Ciebie z różnych źródeł (telefoniczna rejestracja, rejestracja na stronie online, etc.), każdy specjalista w systemie Proassist ma swój JEDEN kalendarz, który jest na bieżąco aktualizowany.

Grafik wizyt

Monitoruj liczbę wizyt danego dnia w aplikacji w telefonie lub systemie przeglądarkowym. Grafik wizyt jest przejrzysty i intuicyjny.

Oszczędź czas

Ikonografiki w systemie medycznym pozwolą Ci lepiej przeprowadzać każdą rozmowę z pacjentem. Szybciej zapiszesz klienta na konkretny termin i przekażesz mu niezbędne dokumenty automatycznie.

Work-Life-Balance

Z system Proassist możesz zadbać nie tylko o swoich pacjentów. Oszczędzając swój cenny czas, zadbaj o swoją produktywność i wygospodaruj przestrzeń na swoje hobby, edukację, aktywność fizyczną, czy czas spędzony z bliskimi.

Image

Zdjęciowa dokumentacja medyczna

Wgrywaj wszystkie dokumenty przez aplikacje

W systemie Proassist, a konkretniej z wykorzystaniem aplikacji mobilnej możesz w prosty sposób prowadzić zdjęciową dokumentację medyczną. Czy ta funkcja sprawdzi się w Twojej pracy? Zdecydowanie TAK! Poznaj zalety zdjęciowej dokumentacji medycznej!

Zdjęcia bezpośrednio w systemie

Nie musisz już wykorzystywać pamięci własnego urządzenia mobilnego do przechowywania zdjęć efektów wykonanych zabiegów.

Organizacja dokumentacji

Wykonaj zdjęcia efektów zabiegów lub wyników badań klienta i umieść je bezpośrednio w jego karcie. Dzięki temu zadbasz o swoją organizację pracy.

Satysfakcja pacjenta

Monitoruj efekty poszczególnych zabiegów tak, aby na bieżąco dopasować poszczególne elementy leczenia danego schorzenia. Zwiększ poziom satysfakcji pacjenta, zwiększając przy tym swój komfort pracy.

Aplikacja mobilna

Zdjęciowa dokumentacja medyczna

Jeśli chcesz wybrać system medyczny dla swojego gabinetu podologicznego, koniecznie sprawdź, dlaczego wybrane przez Ciebie oprogramowanie powinno zapewniać dostęp do aplikacji mobilnej.
Image

Grafik wizyt w telefonie

Zyskaj możliwość sprawdzania wolnych terminów, zapisywanie klientów na konsultacje
Image

Zapisywanie wizyt i niwelowanie luk w grafiku

Nie musisz mieć dostępu do komputera, czy zapisywać swoich pacjentów przy biurku w gabinecie. Jeśli często pracujesz w terenie, zapisuj wizyty bezpośrednio ze swojego telefonu!
Image

Głosowe wypełnianie dokumentacji

Oszczędź swój czas poprzez wypełnianie dokumentacji dyktując ją. Słowa będą automatycznie zamieniane na tekst.
Image

Podpisywanie dokumentów na telefonie/tablecie

Zamiast drukować zgody i dokumenty dla pacjentów, dopełnij wszelkie formalności prościej. Przygotuj dokument na telefonie/tablecie i przekaż go do podpisania na Twoim telefonie/tablecie.
Image

Zdjęciowa dokumentacja pacjenta

Monitorowanie efektów kuracji jeszcze nigdy wcześniej nie było takie proste
Image

Przyspiesz pracę wszystkich pracowników

Właściciel, specjalista, managerów i rejestracja telefoniczna – każdy pracowników placówki znajdzie w aplikacji mobilnej funkcje, które ułatwią mu codzienną pracę!
Image

Pomoc techniczna

Czy wiesz, że… każdy z użytkowników Proassist może skorzystać z nieograniczonej liczby szkoleń z zakresu obsługi systemu medycznego?

Każdy użytkownik systemu Proassist ma możliwość nieograniczonego dostępu do szkoleń wdrożeniowych i obejmujących wiedzę na temat konkretnego modułu w systemie. Nasz dział techniczny pozostaje dostępny na czacie, znajdującym się bezpośrednio w systemie. Pomoc dla specjalisty jest gwarantowana bez dodatkowych kosztów i długiego oczekiwania. Skontaktuj się z nami prosto i wygodnie, a my postaramy się w oka mgnieniu znaleźć sposób na rozwiązanie Twojego problemu.

Własna strona WWW

Strona internetowa gabinetu

Czy wiesz, że… nasi klienci otrzymują od nas responsywną, nowoczesną stronę internetową? To doskonały pomysł dla tych z gabinetów podologicznych, które chcą zapewnić całodobową rejestrację na wizyty. Oprócz tego strona WWW jest Twoją internetową wizytówką.
Image
Image

Magazyn

Posegreguj sprzedaż produktów w swoim gabinecie

Takimi jak produkty wykorzystywane podczas wykonywanych zabiegów, czy sprzedawanych po wizycie. Magazyn w systemie Proassist zapewni Ci stałą kontrolę nad bieżącą ilością niezbędnych materiałów i produktów. Zamów konkretne produkty zgodnie z obecnym stanem magazynowym. Magazyn jest połączony z modułem rozliczeń, dzięki czemu dodatkowo zaoszczędzisz swój cenny czas.

Rejestracja dostępna 24/7

Rejestracja online

Nie musisz ograniczać dostępności do rezerwacji terminów na usługi wyłącznie do czasu pracy gabinetu podologicznego. Możesz skorzystać z całodobowej rejestracji pacjentów, którą umieścisz na swojej stronie internetowej.
Image

A teraz… poznaj funkcje, które ułatwiły pracę +255 podologów i +99 gabinetów podologicznych!

Poznaj funkcje w systemie, które staną się dodatkowym udogodnieniem w Twojej pracy

Przypomnienia SMS

Twoi pacjenci otrzymają przypomnienia SMS o zbliżającym się terminie wizyty, a Ty ochronisz się w ten sposób przed ich nieobecnością.

Powiadomienia SMS

Poinformuj klientów o rabatach, nowych usługach, promocyjnych ofertach dla nich za sprawą wiadomości SMS.

Płatności online

Zastosuj dodatkową ochronę przed nieobecnością pacjentów z wykorzystaniem płatności online.

Wizytówka Google Moja Firma

Twoi klienci mogą podczas umawiania wizyty opłacić ją w formie online. Możesz tym samym zmniejszyć % wizyt zarezerwowanych, które się nie odbyły.

Zaufali nam:

Odbieramy telefony od pacjentów

Skorzystaj z outsourcingu telefonicznej rejestracji pacjentów.
Wybierz najlepszą formę naszej współpracy!

99% Odbieranych połączeń

Zadbamy o wzrost poziomu odbieranych połączeń nawet do 99%

12 Godzin dziennie

Przez 12 godzin dziennie zapewnimy profesjonalną obsługę połączeń do Twojego gabinetu.

9 Sekund

Właśnie tyle czasu potrzebujemy, aby odebrać telefon od Twojego pacjenta i rozpocząć z nim rozmowę.

Image

Jesteś managerem lub właścicielem placówki?

Zostaw swój numer, a zadzwonimy do Ciebie i przedstawimy dostępne funkcję systemu Proassist, które usprawnią pracę w Twojej placówce.

Cześć!

Podaj numer telefonu, a oddzwonimy do 2 minut!