proassist_pp_header

Program do prowadzenia gabinetu lekarskiego

By sprawnie zarządzać placówką medyczną

Chcąc prowadzić dobrze prosperujący gabinet lekarski, niezwykle ważna jest odpowiednia i skuteczna organizacja. Warto zdecydować się więc na specjalistyczny program do prowadzenia gabinetu lekarskiego, który w dużej mierze pomoże udoskonalić i usprawnić jego funkcjonowanie. Za jego sprawą organizacja wizyt staje się dużo prostsza i znacznie bardziej przystępna, a cała niezbędna dokumentacja jest należycie uporządkowana. Oprogramowanie to pozwala odciążyć lekarza nie tylko w procesie rejestracji pacjentów, ale także w wielu innych aspektach. Dzięki temu prowadzenie placówki staje się o wiele prostsze oraz dużo bardziej praktyczne.

Innowacyjne rozwiązanie dla gabinetów lekarskich

Program do prowadzenia gabinetu lekarskiego został stworzony w taki sposób, by być jak najłatwiej dostępnym dla osób, które z niego korzystają. Dużą jego zaletą jest to, że działa w chmurze, dzięki czemu jesteśmy w stanie uniknąć skomplikowanej i wymagającej czasu instalacji. Co więcej, pozwala też na bezpieczne przechowywanie plików oraz korzystanie z dowolnego urządzenia, co sprawdza się zwłaszcza w momencie awarii sprzętu, z którego na co dzień korzystamy. Przyczynia się również do zaoszczędzenia czasu, który w obliczu dużej liczby pacjentów jest wyjątkowo cenny.

Proassist – funkcjonalny i sprawdzony organizator

Ważną funkcją, jaką powinien posiadać dobry program do prowadzenia gabinetu lekarskiego jest przejrzysty i czytelny terminarz wizyt. Pozwoli na szybkie i proste zarządzanie grafikiem, zapisywanie potrzebnych danych oraz organizację spotkań i wizyt. Oprogramowanie, które wyposażone zostało w moduł EDM pomaga sprawnie prowadzić pełną dokumentację medyczną pacjentów. Dużą zaletą jest też stały dostęp do szerokiej bazy leków oraz wgląd do aktualnych wiadomości na temat ich refundacji. Funkcja ta jest przydatna z uwagi na to, że zarówno baza leków, jak również środków ochrony zdrowia jest nieustannie aktualizowana. Do usprawnienia wizyt niezbędna jest również możliwość prostego i szybkiego wystawiania e-recept, e-skierowań oraz e-zwolnień. Za sprawą dostępnych szablonów oraz wzorów tych dokumentów, czas potrzebny do ich wystawienia znacznie się skraca.

Image

Jesteś managerem lub właścicielem placówki?

Zostaw swój numer, a zadzwonimy do Ciebie i przedstawimy dostępne funkcję systemu Proassist, które usprawnią pracę w Twojej placówce.

Cześć!

Podaj numer telefonu, a oddzwonimy do 2 minut!