rejestracja online

Moduł Płatności

Nasze oprogramowanie dla lekarzy pozwala na wszystkie możliwości przyjmowania opłat za wizyty. Jeśli przyjmujesz opłaty stacjonarnie, możesz zaznaczyć to w systemie. Możesz także pobierać należność za wizytę podczas rejestracji on-line lub za pomocą wygenerowanego w dowolnym momencie linku do płatności.

Jak to działa?

zakładki

Pacjent rejestrujący się przez zakładkę na stronie internetowej lekarza może opłacić wizytę bezpośrednio po dokonaniu zapisu. Wystarczy, że wybierze bank i wykona szybki przelew.

załączniki
W systemie Proassist masz także możliwość wygenerowania specjalnego linku do płatności on-line i wysłania go do pacjenta w wiadomości e-mail, dzięki czemu wykonanie internetowej płatności możliwe jest również przy standardowym zapisie pacjenta na wizytę.
czarna lista pacjentów
Brak płatności jest jednoznaczny z odwołaniem wizyty. Oprócz tego, jeśli pacjent zapłacił za wizytę gotówką – możesz zaznaczyć to w kalendarzu, dzięki czemu zyskujesz wgląd we wszystkie rozliczone i nierozliczone wizyty, niezależnie od tego, w jaki sposób były one opłacone.
płatność wymagana
Dodatkowo istnieje opcja zaznaczenia możliwości zwolnienia z opłaty w trakcie rejestracji.

Testuj nas przez 14 dni ZA DARMO!

Możesz korzystać z naszych usług przez 14 dni bezpłatnie i dopiero po tym okresie zdecydować, czy chcesz korzystać z naszych usług.

Statystyki w oprogramowaniu medycznym

Co zyskujesz w ramach systemu?
Różne opcje uregulowania płatności za wizytę przez pacjenta:

  • Opłata podczas rejestracji on-line
  • Wygenerowanie linku do płatności internetowej podczas zapisu telefonicznego, stacjonarnego oraz bezpośrednio podczas rejestracji on-line
  • Możliwość oznaczenia wizyty jako opłacona w systemie
  • Sprawdzanie statusu płatności za wizytę w terminarzu

Dlaczego warto?

Szybki wgląd w płatności
podgląd
Bez potrzeby logowania się do banku i sprawdzania danych przelewu. Wszystkie informacje dotyczące opłat wykazane są w kalendarzu.
Gwarancja pojawienia się pacjenta na wizycie
certyfikowany

Pacjenci przychodzą na wizytę, a Ty unikasz strat finansowych.

Obsługa pacjenta bez
podchodzenia do okienka
anulowanie wizyty
Płatność on-line jako jedna z możliwości – nie obowiązek
udostępnianie
Image

Jesteś managerem lub właścicielem placówki?

Zostaw swój numer, a zadzwonimy do Ciebie i przedstawimy dostępne funkcję systemu Proassist, które usprawnią pracę w Twojej placówce.

Cześć!

Podaj numer telefonu, a oddzwonimy do 2 minut!