Musisz je mieć, czyli funkcje systemu medycznego niezbędne w pracy fizjoterapeuty!

Razem z Fizjoacademy wybraliśmy funkcje systemu medycznego, które naszym zdaniem są najważniejsze w pracy fizjoterapeuty. Systemów medycznych jest na rynku dużo, jednak mało jest takich, które zapewnią Ci wsparcie w wykorzystaniu potencjału Twojego gabinetu i lepsze zarządzanie nim.
Uzupełnij formularz, aby otrzymać dostęp
do Ebooka!
Image

Jaki powinien być system dla gabinetu fizjoterapeutycznego?

Specyfika codziennej pracy fizjoterapeuty różni się od pracy specjalistów, takich jak lekarze, czy psycholodzy. Użytkownicy Proassist, wykonujący zawód fizjoterapeuty jasno wskazują korzyści wynikające z korzystania z aplikacji mobilnej i jej poszczególnych funkcjonalności.
Uzupełnij formularz, aby otrzymać dostęp
do Ebooka!
Image

System dla fizjoterapeuty

Chcesz ułatwić swoją codzienną pracę? Poświęcać mniej czasu na systematycznie wykonywane czynności, a tym samym zwiększyć swoją dostępność, poświęcić więcej czasu podopiecznym i zadbać o swój Work-Life-Balance? Sprawdź, jakie funkcje systemu medycznego są niezbędne w pracy fizjoterapeuty. Wykorzystaj potencjał swojego gabinetu razem z Proassist!
Uzupełnij formularz, aby otrzymać dostęp
do Ebooka!

Niespodzianka dla czytelników e-booka!

Dla pierwszych 10. czytelników, którzy skontaktują się z nami, przygotowaliśmy niespodziankę! Miesiąc współpracy z Proassist za 1 ZŁ!

Image

Jesteś managerem lub właścicielem placówki?

Obecnie wszyscy nasi eksperci są poza biurem. Zostaw swój numer telefonu, a my oddzwonimy do ciebie, aby zaprezentować Ci funkcje, które usprawnią pracę w Twojej placówce!

Oddzwonimy jak najszybciej to możliwe w dni robocze od poniedziałku do piątku od 9 do 17.

Cześć!

Podaj numer telefonu, a oddzwonimy do 2 minut!