Marketing SMS

Komunikuj się ze swoimi pacjentami, wysyłając im indywidualne lub grupowe wiadomości SMS np. z życzeniami świątecznymi lub kampaniami promocyjnymi. Dzięki tej funkcji pacjenci o Tobie nie zapomną.

Co zyskujesz?

  • Możliwość wysyłania wiadomości SMS do wielu osób o tej samej treści. Ustawienie zakresu czasowego promocji.
  • Możliwość ustalenia, jakich usług ma dotyczyć promocja.
  • Możliwość ustalenia czasu wysyłki wiadomości SMS
  • Możliwość ustalenia grupy odbiorców wysyłki wiadomości SMS
medyczny marketing sms

Jak to działa?

Zakładka SMS pozwala na wysłanie jednej treści do większej grupy odbiorców, którą można samodzielnie zdefiniować. Możesz ustalić treść takiej wiadomości, oraz ustalić termin jej wysyłki. Dana funkcja może zostać wykorzystywana do wysyłania życzeń świątecznych, powiadomienia o zmianie cen, informacji o promocjach w placówce, czy zmianie adresu.

Dlaczego warto?

Sprawny kontakt z pacjentem – funkcja pozwala w prosty i szybki sposób zakomunikować pacjentowi podwyższenie cen świadczeń w placówce, lub zawiadomić o promocjach na konkretne usługi, obowiązujących w danym okresie. Opcja wysyłki SMS okaże się przydatna także w przypadku zmiany adresu placówki. Dzięki niej poinformujesz wszystkich zainteresowanych o zmianach dotyczących lokalizacji miejsca przyjmowania pacjentów.

Budowanie relacji z pacjentem – wysyłanie wiadomości marketingowych do pacjentów umożliwi nawiązywanie oraz utrzymywanie relacji z pacjentami poprzez utrzymywanie z nimi stałego kontaktu.

Image

Jesteś managerem lub właścicielem placówki?

Zostaw swój numer, a zadzwonimy do Ciebie i przedstawimy dostępne funkcję systemu Proassist, które usprawnią pracę w Twojej placówce.

Cześć!

Podaj numer telefonu, a oddzwonimy do 2 minut!