kasa online

Integracja z Drukarką Fiskalną

Jeśli posiadasz drukarkę fiskalną, możesz zintegrować ją z naszym programem dla lekarzy i wystawiać paragony bezpośrednio z systemu. Funkcja pozwala na sprawne rozliczanie się lekarzy z pacjentami.

Jak to działa?

kasa online
Lekarz lub manager placówki instaluje program do korzystania z drukarki fiskalnej, po czym konfiguruje tę funkcję, wpisując odpowiednie dane do systemu.
strona internetowa
Dzięki tej integracji nie ma potrzeby wychodzenia z systemu – korzystanie z drukarki fiskalnej możliwe jest z jednego programu.

Testuj nas przez 14 dni ZA DARMO!

Możesz korzystać z naszych usług przez 14 dni bezpłatnie i dopiero po tym okresie zdecydować, czy chcesz korzystać z naszych usług.

kasa onlnie

Co zyskujesz w ramach systemu?

  • Sprawne wystawianie paragonu dla pacjenta
  • Szybkie rozliczenie

Dlaczego warto wdrożyć system telemedyczny?

Oszczędność czasu
oszczędność czasu
Paragon dla pacjenta drukowany jest bezpośrednio z systemu, dzięki czemu czynności niezwiązane z badaniem pacjenta zostają skrócone. Pozwala to oszczędzić czas poświęcany na przeprowadzanie wizyty.
Sprawne rozliczanie z pacjentem
ikonogafika
Nie ma potrzeby otwierania dodatkowych programów, aby wydrukować paragon dla pacjenta. Wizyta zostaje rozliczona natychmiastowo bez konieczności wykonywania zbędnych czynności powodujących przedłużenie wizyty.
Image

Jesteś managerem lub właścicielem placówki?

Obecnie wszyscy nasi eksperci są poza biurem. Zostaw swój numer telefonu, a my oddzwonimy do ciebie, aby zaprezentować Ci funkcje, które usprawnią pracę w Twojej placówce!

Oddzwonimy jak najszybciej to możliwe w dni robocze od poniedziałku do piątku od 9 do 17.

Cześć!

Podaj numer telefonu, a oddzwonimy do 2 minut!