kasa online

Integracja z Drukarką Fiskalną

Jeśli posiadasz drukarkę fiskalną, możesz zintegrować ją z naszym programem dla lekarzy i wystawiać paragony bezpośrednio z systemu. Funkcja pozwala na sprawne rozliczanie się lekarzy z pacjentami.

Jak to działa?

kasa online
Lekarz lub manager placówki instaluje program do korzystania z drukarki fiskalnej, po czym konfiguruje tę funkcję, wpisując odpowiednie dane do systemu.
strona internetowa
Dzięki tej integracji nie ma potrzeby wychodzenia z systemu – korzystanie z drukarki fiskalnej możliwe jest z jednego programu.

Testuj nas przez 14 dni ZA DARMO!

Możesz korzystać z naszych usług przez 14 dni bezpłatnie i dopiero po tym okresie zdecydować, czy chcesz korzystać z naszych usług.

kasa onlnie

Co zyskujesz w ramach systemu?

  • Sprawne wystawianie paragonu dla pacjenta
  • Szybkie rozliczenie

Dlaczego warto wdrożyć system telemedyczny?

Oszczędność czasu
oszczędność czasu
Paragon dla pacjenta drukowany jest bezpośrednio z systemu, dzięki czemu czynności niezwiązane z badaniem pacjenta zostają skrócone. Pozwala to oszczędzić czas poświęcany na przeprowadzanie wizyty.
Sprawne rozliczanie z pacjentem
ikonogafika
Nie ma potrzeby otwierania dodatkowych programów, aby wydrukować paragon dla pacjenta. Wizyta zostaje rozliczona natychmiastowo bez konieczności wykonywania zbędnych czynności powodujących przedłużenie wizyty.