SZKOLENIA dla
Rejestracji Medycznych

Podnieś kwalifikacje Twojej rejestracji medycznej! Zwiększ zyski dzięki odpowiednio przeprowadzonym rozmową zapewniając więcej czasu na inne obowiazki!

Rejestratorzy medyczni to pierwsze osoby, z którymi spotykają się pacjenci podmiotów leczniczych.

Zapewnij im profesjonalną obsługę, dzięki naszemu szkoleniu!

Odpowiednia jakość pracy rejestracji medycznej, to kluczowy aspekt funkcjonowania każdej placówki medycznej. Kiedy pacjent dzwoni w celu umówienia się na wizytę lub przychodzi do placówki w umówionym terminie, jego pierwszy kontakt to kontakt z rejestracją pacjentów. 

Startup_Flatline
Information flow_Flatline (1)

Nawet najbardziej doświadczeni specjaliści mogą nie wystarczać do osiągnięcia sukcesu Twojej placówki medycznej. Niezwykle cenne jest zadbanie o każdego członka zespołu medycznego w tym rejestratorkach medycznych. Nasze ponad pięcioletnie doświadczenie w obsłudze pacjentów pozwoli na przekazanie wiedzy i wskazówek. 

Migracja danych zapewnia stały dostęp do całej dokumentacji medycznej, tworzonej od początku istnienia gabinetu lub przychodni. Zmieniając oprogramowanie medyczne, nie musisz martwić się o to, że stracisz jakiekolwiek archiwalne e-recepty, e-zwolnienia lekarskie, czy e-skierowania. Cała historia wizyt oraz pozostała dokumentacja medyczna znajdzie się w nowym programie bez pominięcia żadnych jej elementów.
Information flow_Flatline (1)

Dlaczego warto zainwestować w szkolenie rejestracji pacjentów? 

  • Aby podnieść jakość obsługi pacjentów. 
  • Aby zwiększyć współczynnik osób, które umawiają się na wizyty. 
  • Aby poprawić opinie o placówce. 
  • Aby poprawić atmosferę na miejscu. 
  • Dla komfortu rejestracji pacjentów – praca staje się przyjemnością, kiedy wiesz, jak wykonywać zadania. 
Time_Flatline
Data processing _Flatline

Ponad pięć lat naszego doświadczenia, zaowocowało zdobyciem umiejętności i wiedzy w zakresie pracy rejestracji pacjentów. Z przyjemnością podzielimy się kluczem do skutecznej pracy rejestracji pacjentów. Przeprowadzimy szkolenie dla Twojej rejestracji i pokażemy im, jak krok po kroku prowadzić rejestrację. 

Po kilku przeniesieniach i naszych doświadczeniach robimy to w taki sposób, że po otrzymaniu bazy sprawdzamy dane i porównujemy z kartą wizyty, następnie dokładnie opisujemy klientowi, do których formularzy w naszym systemie będą przeniesione konkretne dane. Ustalamy również z klientem, które dane przenosimy. Należy pamiętać, że w zależności od bazy może się tak zdarzyć, że np. wywiad i badanie w danej bazie będzie w jednym wierszu i nie będzie dało się rozpoznać, które jest które. Ważne jest, aby wcześniej poinformować klienta, które dane pójdą w które pola.
Data processing _Flatline

Najczęstsze problemy pracy
rejestracji medycznej:

Profesjonalne szkolenie dla rejestracji medycznej

Umów się na rozmowę z naszym konsultantem, abyśmy mogli omówić wszystkie aspekty szkolenia.

Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli Ci pomóc. Profesjonalne szkolenie dla rejestracji medycznej to koszt od 2999 zł netto za zespół.

Umów się na dowolny termin!

Projekt bez tytułu (8)

Chcesz dowiedzieć się więcej o systemie?

Umów się na bezpłatną prezentację naszego oprogramowania medycznego i sam zobacz, jak możesz ułatwić codzienną pracę sobie i innym specjalistą!
Image

Jesteś managerem lub właścicielem placówki?

Zostaw swój numer, a zadzwonimy do Ciebie i przedstawimy dostępne funkcję systemu Proassist, które usprawnią pracę w Twojej placówce.

Cześć!

Podaj numer telefonu, a oddzwonimy do 2 minut!