Poznaj Proassist

Kompleksowy i prosty w obsłudze system do zarządzania Twoim biznesem w branży medycznej!

Proassist dla specjalisty to idealny wybór dla:
Jeśli chcesz dowiedzieć się, dlaczego tak uważamy, sprawdź poniższe argumenty!
Wysyłając formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności Proassist.

Zarządzanie kalendarzem jeszcze nigdy nie było takie proste!

Kalendarz specjalisty bez niechcianych luk w grafiku, proste dodawanie umówionych wizyt, jeden grafik zaplanowanych konsultacji pochodzących z różnych miejsc (np. telefoniczna rejestracja pacjentów, Znanylekarz, własna strona internetowa, rejestracja pacjentów na miejscu etc.) – myślisz, że to niemożliwe? 

Jeśli wciąż korzystasz z papierowego kalendarza, planujesz wizyty z podziałem godzinowym i dzielisz swoją dostępność na poszczególne formy zapisu tak, aby umówione wizyty nie pokrywały się na siebie ze względu na różne źródła, zapomnij o tym! Nowoczesny, prosty w obsłudze, dostępny na telefonach, tabletach, komputerach kalendarz, to tylko jeden z modułów naszego systemu do zarządzania placówką medyczną, ale jakże istotny dla wszystkich specjalistów!

Image

Aplikacja mobilna

Coś więcej niż tylko grafik pracy w smartfonie

Nasza aplikacja mobilna jest dostępna dla wszystkich użytkowników systemu do zarządzania gabinetem, centrum medycznym i kliniki. W trosce o wygodę i możliwość korzystania z przydatnych funkcji, zadbaliśmy o to, aby z pomocą naszej aplikacji móc:
Image

Sprawdzić grafik wizyt

Nie musisz już sprawdzać grafiku wizyt na komputerze. Sprawdź zarezerwowane i wolne terminy wizyt na telefonie/tablecie. 

Image

Umawiać wizyty i zniwelować luki w grafiku

Bezpośrednio z urządzenia mobilnego zapisuj wizyty i niweluj luki w grafiku. Miej pełną kontrolę nad kalendarzem. 

Image

Wypełniać dokumentację medyczną głosowo

Wypełniaj dokumentację medyczną głosowo. Zapewnij sobie większą mobilność i przyspiesz swoją pracę. 

Image

Twoi pacjenci podpisują dokumenty w aplikacji mobilnej na telefonie lub tablecie

Bez drukowania zapewnić dla pacjentów zapoznanie się z dokumentami i zgodami i bez drukowania uzyskać niezbędne podpisy.
Image

Wgrywać pliki i robić zdjęcia

Zapewnia to m.in. możliwość tworzenia zdjęciowej dokumentacji problemu medycznego.
Image

Przyspieszać swoją pracę

Przyspiesz wykonywanie kilku systematycznie wykonywanych czynności. Zwiększ swoją dostępność i zyski placówki. 

A teraz poznaj bliżej nasze niezastąpione funkcjonalności, których wykorzystanie pozwoli na:

Automatyzację wielu procesów

Automatyzację wielu procesów – takich jak automatyczne badanie poziomu satysfakcji pacjenta, automatyczna wysyłka e-dokumentów na adres mailowy pacjenta, weryfikacji EWUŚ, powiadomienia i przypomnienia SMS, etc. Dzięki automatyzacji przyspieszysz procesy, które towarzyszą Ci podczas codziennej pracy i znajdziesz więcej czasu wolnego.

Korzystanie z szablonów i digitalizacja

Przyspieszenie wielu cyklicznie wykonywanych czynności – korzystanie z szablonu wizyt, korzystanie z wywiadu stałego, szablonu e-dokumentów, podpisywanie dokumentów na telefonie lub tablecie, możliwość korzystania z historii odbytych wizyt w całej placówce, etc. Zwiększ swoją dostępność dla pacjentów, zmniejszając tym samym ilość papierologii.

Wszystkie zapisy w jednym miejscu

Zintegrowanie wielu form i miejsc zapisu w jednym miejscu i prowadzenie tylko jednego kalendarze – integracja ze Znanym Lekarzem, Kliniki.pl, Infermedica, etc. całodobowa rejestracja pacjentów online, outsourcing telefonicznej rejestracji pacjentów.

Rejestracja pacjentów online

Odciążenie telefonicznej rejestracji pacjentów – poprzez widget rejestracji online na stronie internetowej.

Marketing medyczny

Wykorzystanie potencjału marketingowego swojej placówki – za sprawą marketingu rekomendacji na stronie internetowej, powiadomienia SMS.

Organizacja i zarządzanie

Lepszą organizację pracy i zarządzaniem w poszczególnych działach placówki medycznej, centrum medycznego lub kliniki – ze względu na płatności online, statystyki i rozliczenia, zarządzanie dostępnością gabinetu, zarządzanie dostępnością sprzętu, magazyn, fiskalizacja, zarządzanie uprawnieniami i rozliczeniami personelu, limity czasowe i ilościowe na dane usługi, etc.

Fiskalizacja

W jednym miejscu możesz prowadzić z rozliczeniem kasy fiskalnej. Połącz magazyn z modułem do fiskalizacji systemu.

Statystyki i rozliczenia

Prowadź i analizuj statystyki związane z pracownikami, rozliczaniem prowizji, popularnością i dostępnością usług oraz

Ochrona przed nieobecnością pacjentów

Ochroną przed nieobecnością pacjentów – poprzez przypomnienia SMS o zarezerwowanych wizytach i możliwość ich odwołania, telefoniczne potwierdzanie wizyt, etc.

Zwiększenie dostępności i zysków placówki

Zwiększeniem zysków i zwiększeniem dostępności świadczeń medycznych – prowadzenie konsultacji online i innych działań z zakresu telemedycyny.
Image

Magazyn

Miej zawsze pod ręką aktualne stany magazynowe produktów!

Zadbaj o to, aby na bieżąco i błyskawicznie analizować aktualne stany magazynowe produktów, niezbędnych do przyjmowania pacjentów, kontynuacji leczenia w domu, czy produktów oferowanych do zakupu przez pacjentów. Zyskaj możliwość połączenia aktualnych stanów magazynowych z systemem do fiskalizacji. Bądź na bieżąco z aktualną ilością materiałów i w odpowiednim momencie uzupełniaj braki magazynowe.
Mało? Mamy więcej! Każdy z naszych użytkowników może mieć pewność, że dane wprowadzane do systemu medycznego są bezpieczne, o czym przeczytasz tutaj. Co więcej, dla każdego z użytkowników przygotowaliśmy pakiet nielimitowanych szkoleń z korzystania z systemu lub konkretnych modułów. Nasz dział pomocy technicznej jest do Waszej dyspozycji kilkanaście godzin dziennie i zapewnia pomoc dla użytkowników NA ŻYWO!

Zaufali nam:

Odbieramy telefony od pacjentów

Tak, to prawda! Outsourcing telefonicznej rejestracji pacjentów to nasza nowoczesna usługa, z którą wychodzimy Wam naprzeciw. Na początek przedstawimy Wam kilka ważnych faktów i liczb.

1 na 3 telefony do placówki
Kończą się zarezerwowaniem wizyty.

Jeśli średni koszt wizyty wynosi 200 zł
,a rejestracja medyczna nie odbierze
5 na 50 telefonów dziennie, możesz stracić aż 3000 zł miesięcznie!
Skończ tracić pieniądze!

Jeśli średni koszt wizyty wynosi 200 zł ,a rejestracja medyczna nie odbierze
5 na 50 telefonów dziennie, możesz stracić aż 3000 zł miesięcznie!
Skończ tracić pieniądze!

Mamy zasoby, które pozwolą na odebranie nawet 99% połączeń do placówki i umówienieTwoich pacjentów na wizytę do danego specjalisty.

Image

Jesteś managerem lub właścicielem placówki?

Zostaw swój numer, a zadzwonimy do Ciebie i przedstawimy dostępne funkcję systemu Proassist, które usprawnią pracę w Twojej placówce.

Cześć!

Podaj numer telefonu, a oddzwonimy do 2 minut!