Zadzwoń i dowiedz się więcej od naszych specjalistów!

Przypomnienia
Dla Twoich Klientów

Nie trać czasu przez nieobecnych pacjentów – wysyłaj im automatyczne przypomnienia o nadchodzącej wizycie wraz z możliwością odwołania. Dzięki takim przypomnieniom pacjent może odwołać wizytę wcześniej, a placówka przyjąć na jego miejsce innego pacjenta. Zaoszczędzisz swój czas, a także pieniądze.

Co zyskujesz?

  • Możliwość wybrania terminu wysyłki SMS
  • Opcję odwołania wizyty poprzez kod wysyłany w wiadomości SMS

Jak to działa?

Możesz ustalić termin wysyłki przypominającej wiadomości SMS odpowiednio do potrzeb specjalisty. Do pacjenta wysyłany jest SMS informujący o terminie wizyty, z którego może zrezygnować, wysyłając 7-cyfrowy kod, który otrzyma w wiadomości. Po wykonaniu tej czynności wizyta automatycznie znika z terminarza.

Dlaczego warto?

Sprawne zarządzanie grafikiem – specjalista ma pełną kontrolę nad swoim grafikiem. Dzięki automatycznemu usuwaniu wizyty z kalendarza, po rezygnacji pacjenta, lekarz od razu widzi wolne terminy, co pozwala mu na umówienie innego pacjenta na miejsce odwołanej wizyty lub przyjęcie pacjenta oczekującego na liście rezerwowej. Takie rozwiązanie niweluje zbędne luki w grafiku.

Pewność pojawienia się pacjenta w gabinecie – przypomnienia SMS pozwalają na zniwelowanie ryzyka niepojawienia się pacjenta na wizycie. Dzięki tej możliwości, terminy dla innych pacjentów nie zostaną zablokowane.