proassist_pp_header

Program do recept

Nowoczesne i intuicyjne rozwiązanie dla placówek medycznych

Możliwość wystawiania elektronicznych recept jest doskonałą alternatywą dla recept tradycyjnych. Pomaga zaoszczędzić znaczną ilość czasu, który w obliczu choroby pacjenta liczy się najbardziej. By móc je szybko i prosto wystawić, konieczny jest nowoczesny i niezawodny program do recept, który sprawdzi się równie dobrze w gabinecie lekarskim, przychodni, jak również w dużo większych placówkach.

Przystępne możliwości, jakie oferuje nam program do recept

Dostępne oprogramowanie wyposażone zostało we wszystkie funkcje konieczne do wystawiania elektronicznych recept, czy też elektronicznych zwolnień lekarskich. Intuicyjny wygląd systemu pozwala na proste i szybkie wystawienie potrzebnej dokumentacji. Zaletą jest też bieżący dostęp i wgląd do nieograniczonej bazy leków, a także wszystkich aktualnych informacji dotyczących wysokości ich refundacji. Jest to praktyczne udogodnienie ze względu na fakt, że zarówno baza leków, jak i środków ochrony zdrowia jest stale uaktualniana. Elektroniczna forma recepty gwarantuje, że pacjent otrzyma właściwy lek – w przypadku recept wypisywanych papierowo, informacje tam zawarte często bywają nieczytelne. Dodatkowo, recepta nie jest w stanie się zawieruszyć czy zgubić – bezpiecznie zapisuje się na koncie pacjenta.

Proassist – jakość usług na najwyższym poziomie

Nowoczesny program do recept automatycznie weryfikuje status eWUŚ wszystkich zapisanych pacjentów. Dzięki wyposażeniu systemu w moduł EDM, prowadzenie dokumentacji medycznej staje się sprawne i proste. Dużym ułatwieniem, jakie oferuje nam moduł, jest możliwość tworzenia szablonów wizyt, e-recept czy też e-skierowań, co znacznie skraca czas wypisywania dokumentacji w trakcie wizyty pacjenta. Poza sprawnym wysyłaniem dokumentacji medycznej, przydatną funkcją oprogramowania jest też możliwość wgrania dokumentacji pod postacią pliku. Proassist to gwarancja jakości oraz kompleksowych usług.

Image

Jesteś managerem lub właścicielem placówki?

Zostaw swój numer, a zadzwonimy do Ciebie i przedstawimy dostępne funkcję systemu Proassist, które usprawnią pracę w Twojej placówce.

Cześć!

Podaj numer telefonu, a oddzwonimy do 2 minut!