Zadzwoń i dowiedz się więcej od naszych specjalistów!

Integracja systemów Proassist i Kliniki.pl

Nieustannie staramy się poprawiać jakość naszych usług. Dlatego cały czas pracujemy nad rozwiązaniami, które usprawniają pracę naszych klientów. Nasze najnowsze działanie to integracja systemu Proassist z serwisem Kliniki.pl. Takie spotkanie może przynieść wiele korzyści, zarówno praktycznych, jak i marketingowych.

Kliniki.pl

W kwestii zdrowia lepiej nie podejmować ryzyka. Dlatego najlepiej korzystać z takich usług medycznych, które są dla nas odpowiednie, a nie takich, które są akurat dostępne. Właśnie do takich celów został stworzony serwis Kliniki.pl łączący pacjentów
z klinikami. Witryna umożliwia bezpłatne wyszukiwanie placówek medycznych dopasowanych do potrzeb pacjenta oraz porównywanie ich z innymi pod względem cen i usług.

Korzyści płynące z użytkowania Kliniki.pl uzyskiwane są także przez placówki medyczne oraz lekarzy, którzy mają tam swoje profile. Serwis umożliwia wypromowanie danej placówki, a co za tym idzie, zdobycie większej liczby klientów.

Integracja Proassist z Kliniki.pl usprawni komunikację między pacjentem a placówką

Każda placówka medyczna, która ma założony profil w serwisie Kliniki.pl oraz korzysta z oprogramowania Proassist, oprócz umieszczenia rejestracji on-line na swojej stronie może dodać również specjalny widget na portalu Kliniki.pl. Dzięki temu pacjenci obecni na portalu Kliniki.pl zyskają dwie możliwości zapisania się na wizytę: mogą zrobić to telefoniczne poprzez podany na Kliniki.pl numer, lub skorzystać z rejestracji on-line bezpośrednio przez ten portal, a zapisana wizyta trafi prosto do kalendarza Proassist. Pozwoli to uniknąć ryzyka zapisania dwóch pacjentów na jeden termin.

Owocna współpraca

Połączenie Kliniki.pl z Proassist będzie pożyteczne dla obu stron. Korzyści są zarówno praktyczne, jak i marketingowe.
Praktyczne wartości wynikające z takiej integracji to przede wszystkim kalendarz Proassist podłączony pod serwis Kliniki.pl
Podłączenie kalendarza Proassist do serwisu Kliniki.pl ułatwi pracę każdego specjalisty. Wizyty zebrane z innych miejsc w Internecie zostaną zgromadzone w jednym kalendarzu, co zapewni porządek. Wizyty będą zapisywane bezpośrednio w kalendarzu Proassist
i będą do niego dodawane od razu po zapisaniu pacjenta na wizytę.

Obustronne korzyści marketingowe

Dzięki zamieszczeniu swoich usług na portalu Kliniki.pl klienci Proassist zyskują szanse na to, że zostaną one zauważone przez pacjentów, którzy wcześniej o nich nie wiedzieli. Specjaliści i placówki mają możliwość rozpowszechniania wiadomości o swoich usługach poprzez zamieszczanie w serwisie Kliniki.pl informacji takich jak opis zespołu placówki i efekty wykonywanych zabiegów oraz potwierdzenie jakości swoich usług poprzez możliwość umieszczenia certyfikatów na swoim profilu. Takie rozwiązanie zwiększa szanse na to, że wielu nowych pacjentów skorzysta z usług klientów Proassist. Dodatkowo integracja daje użytkownikom Kliniki.pl możliwość skorzystania z usługi kompleksowej rejestracji dostarczanej przez Proassist.

Wgląd w źródła pozyskiwania pacjentów w systemie Proassist

System Proassist umożliwia wyświetlanie źródła, z jakiego zapisywani są pacjenci. W zakładce WIZYTY w systemie wykazana zostanie informacja dotycząca tego, ile wizyt zostało dodanych z danego źródła. Takie rozwiązanie pomoże w zdobywaniu nowych pacjentów przez placówki posiadające swoje profile na portalu Kliniki.pl oraz ułatwi zarządzanie nimi. Każdy manager będzie miał wgląd w informacje dotyczące tego, ile wizyt zostało zarejestrowanych przez portal Znanylekarz.pl, a ile z Kliniki.pl. Dodatkowo może podejrzeć, ile wizyt zostało zapisanych przez rejestrację medyczną danej placówki, a ile zarejestrowali konsultanci Proassist przez telefon i w końcu, ilu pacjentów do zapisu na wizytę wykorzystało widget Proassist.
Widget do zapisywania na wizytę można pobrać w systemie Proassist. Tutaj dowiesz się jak to zrobić.

Porządek w kalendarzu, reklama usług oraz pozyskiwanie nowych pacjentów – to tylko niektóre z wartości wynikających z integracji Proassist z Kliniki.pl. Takie połączenie korzystnie wpłynie na pracę zarówno managerów placówek jak i lekarzy specjalistów. Jest to doskonałe rozwiązanie, które niewątpliwie usprawni ich komunikację z pacjentami.

 Odwiedź stronę internetową:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin