proassist_pp_header

Program dla urologa

Aplikacja do Twojej przychodni która poprawi organizacje pracy!

Image

Oprogramowanie medyczne dla urologa to system ułatwiający codzienną obsługę pacjentów. Program pozwala zarządzać gabinetem lekarskim w sposób efektywny i wydajny, zmniejszając czas niezbędny do obsługi pacjenta. Oprogramowanie dla urologa sprawia, że wizyta przebiega sprawniej oraz szybciej.

Program dla urologa

Bezpieczny dostęp do danych pacjenta

System medyczny swoje działanie zawdzięcza chmurze, nie jest zatem konieczna instalacja zewnętrznego oprogramowania. Specjalista dysponować musi wyłącznie urządzeniem z połączeniem sieciowym. Dodatkowo w sytuacji nieoczekiwanej awarii sprzętu możliwe jest korzystanie z medycznego oprogramowania na innym urządzeniu. Program dla urologa wzbogacony jest o moduł elektronicznej dokumentacji medycznej (EDM). Lekarz ma bezpośredni dostęp do informacji odnośnie chorób danego pacjenta, stanu zdrowia czy udzielonych świadczeń zdrowotnych. Elektroniczna kartoteka pacjenta umożliwia urologowi dostęp do danych osobowych, podstawowych informacji medycznych, formularzy pacjenta, historii wizyt oraz załączników. Obsługa systemu jest niezwykle łatwa – wystarczy wpisać numer PESEL pacjenta. Dane są w pełni bezpieczne, nie jest możliwa ich utrata lub wykradnięcie.

Elektroniczne zwolnienia, skierowania i recepty

Atutem programu dla urologa jest przejrzysty terminarz wizyt, który pozwala w szybki i sprawny sposób wyszukać najbliższe wolne terminy. Grafik umożliwia zarezerwowanie wizyty, przed którą wysyłana jest do pacjenta wiadomość SMS z przypomnieniem oraz możliwością anulowania spotkania. Odwołanie wizyty pozwala przyjąć na wolne miejsce innego pacjenta. System tego typu usprawnia pracę gabinetu lekarskiego, bowiem specjalista nie musi tracić cennego czasu na nieobecnych pacjentów.

Urolog za pośrednictwem oprogramowania medycznego wystawiać może elektroniczne zwolnienia lekarskie, e-skierowania oraz e-recepty. Możliwość zdalnego wypisywania dokumentacji medycznej jest opcją wygodą zarówno dla lekarza, jak i pacjenta – nie musi on bowiem fizycznie pojawiać się w gabinecie lekarskim bądź placówce medycznej po odbiór.

Image
Image

Jesteś managerem lub właścicielem placówki?

Zostaw swój numer, a zadzwonimy do Ciebie i przedstawimy dostępne funkcję systemu Proassist, które usprawnią pracę w Twojej placówce.

Cześć!

Podaj numer telefonu, a oddzwonimy do 2 minut!