proassist_pp_header

Program dla stomatologa

Aplikacja do Twojej przychodni która poprawi organizacje pracy!

Image

Zarządzanie gabinetem lekarskim nie jest łatwym zadaniem, szczególnie jeżeli placówka obsługuje dużą ilość pacjentów. Oprogramowanie medyczne dysponuje wieloma przydatnymi rozwiązaniami, które znacznie usprawniają pracę w gabinecie stomatologicznym. Program zmniejsza czas niezbędny do obsługi pacjenta – jest zatem korzystny zarówno dla stomatologa, jak i pacjenta.

Program dla stomatologa

Dane o pacjencie gromadzone w chmurze

Program dla stomatologa oparty jest na chmurze, dzięki czemu specjalista ma dostęp do niezbędnych informacji z poziomu każdego urządzenia, które dysponuje połączeniem z internetem. Atutem tego typu rozwiązania jest brak konieczności instalacji programów zewnętrznych. Dodatkowo w sytuacji nieoczekiwanej awarii urządzenia dane są w pełni zabezpieczone, a dostęp do nich możliwy jest przy udziale innego sprzętu.

Stomatolog decydując się na zastosowanie w swoim gabinecie nowoczesnego systemu medycznego dysonuje terminarzem wizyt, który poprzez przejrzysty grafik pozwala wyszukać dostępne terminy wizyt. Rezerwacja spotkania jest wówczas łatwa i szybka. Program dla stomatologa doskonale sprawdza się także w przypadku odwoływania wizyt przez pacjentów bądź zapominania o terminie spotkania. Korzystanie z programu umożliwia automatyczne wysyłanie przypomnień do pacjenta o nadchodzącej wizycie – wraz z adnotacją o ewentualności jej odwołania. Wówczas gabinet stomatologiczny przyjąć może na miejsce nieobecnego pacjenta inną osobę.

Elektroniczna dokumentacja medyczna

Bardzo przydatną opcją jest zastosowanie w oprogramowaniu stomatologicznym modułu elektronicznej dokumentacji medycznej (EDM). Element ten pozwala gromadzić w jednym miejscu wszelkie dane odnośnie choroby pacjenta, jego stanu zdrowia czy udzielonych dotychczas świadczeń zdrowotnych.

Program dla stomatologa pozwala również wystawiać elektroniczne zwolnienia lekarskie, e-skierowania lub e-recepty. Stomatolog ma dostęp do największej bazy leków i informacji o wysokościach refundacji.

Image
Image

Jesteś managerem lub właścicielem placówki?

Zostaw swój numer, a zadzwonimy do Ciebie i przedstawimy dostępne funkcję systemu Proassist, które usprawnią pracę w Twojej placówce.

Cześć!

Podaj numer telefonu, a oddzwonimy do 2 minut!