proassist_pp_header

Program dla rehabilitanta

Aplikacja do Twojej przychodni która poprawi organizacje pracy!

Image

Prowadzenie praktyki rehabilitacyjnej wymaga systematyczności względem gromadzonych danych odnośnie przyjmowanych pacjentów. Zastosowanie w gabinecie nowoczesnego oprogramowania dla rehabilitanta pozwala gromadzić w jednym miejscu najważniejsze informacje na temat pacjentów. Dane są w pełni bezpieczne, całkowicie zminimalizowane jest zatem ryzyko ich wykradnięcia bądź utraty.

Program dla rehabilitanta

Terminarz wizyt i elektroniczna dokumentacja medyczna

System działa w oparciu o chmurę, dzięki czemu nie jest konieczna instalacja zewnętrznych programów. Specjalista w każdej chwili ma dostęp do informacji, wystarczy skorzystać z urządzenia z połączeniem sieciowym. W przypadku nieoczekiwanej awarii sprzętu dane zachowają się w nienaruszonym stanie. Program dla rehabilitanta dysponuje terminarzem wizyt, przy udziale którego możliwe jest szybkie i łatwe wyszukanie najbliższych dostępnych terminów. System wzbogacony został także o moduł elektronicznej dokumentacji medycznej (EDM), pozwalający gromadzić najważniejsze informacje odnośnie chorób pacjenta, stanu zdrowia bądź udzielonych świadczeń w jednym miejscu. Rehabilitant ma pełen dostęp do kartoteki pacjenta (danych osobowych, informacji medycznych, formularzy pacjenta, historii wizyt, załączników). Plusem oprogramowania tego typu jest intuicyjna i łatwa obsługa – wystarczy wpisać numer PESEL pacjenta.

Wystawianie elektronicznych dokumentów

Spotkanie przyspieszone może zostać poprzez wykorzystanie szablonów wizyt. Uzupełnianie dokumentacji medycznej w trakcie wizyty jest prostsze, jeżeli rehabilitant skorzysta z wcześniej utworzonych szablonów. Atutem jest możliwość korzystania z szablonów nie tylko w odniesieniu do danego pacjenta, ale każdej osoby.

Program dla rehabilitanta pozwala także wystawiać elektroniczne zwolnienia lekarskie, e-skierowania czy e-recepty. Dokumenty przekazywane drogą elektroniczną pacjentom bądź odpowiednim placówkom są znacznie łatwiejsze w odbiorze, bowiem nie jest konieczne ich gromadzenie w formie fizycznej.

Warto zwrócić także uwagę na przypomnienia SMS odnośnie zbliżającej się wizyty, wysyłane automatycznie do pacjenta. Wiadomości nie tylko przypominają o spotkaniu, ale także umożliwiają jego odwołanie.

Image
Image

Jesteś managerem lub właścicielem placówki?

Zostaw swój numer, a zadzwonimy do Ciebie i przedstawimy dostępne funkcję systemu Proassist, które usprawnią pracę w Twojej placówce.

Cześć!

Podaj numer telefonu, a oddzwonimy do 2 minut!