proassist_pp_header

Program dla dietetyka

Aplikacja do Twojej przychodni która poprawi organizacje pracy!

Po co jest program dla dietetyka?

W Internecie można znaleźć wiele programów mających ułatwiać dietetykom pracę w gabinecie – prowadzić dokumentację pacjentów, układać dla nich diety i jadłospisy na konkretne dni, zapisywać wizyty kontrolne, itd. Większość programów umożliwia wydruk gotowego planu żywieniowego lub listy zakupów. Niektóre programy pozwalają prowadzić dzienniczek żywieniowy, pozwalający kontrolować postępy w zmianach żywienia lub zawierają diagnostykę badań laboratoryjnych – to z kolei umożliwia porównanie wyników badań pacjenta z normami wprowadzonymi do systemu. 

Program dla dietetyka ułatwia opracowanie skutecznego planu żywieniowego, dobranego indywidualnie pod danego pacjenta. Oprócz obliczenia zapotrzebowania kalorycznego i sporządzenia jadłospisów pozwalających na osiągnięcie ustalonego celu, takie programy zezwalają na ułożenie listy zakupów, co jest dodatkowym ułatwieniem.

Program dla dietetyka zwykle jest dostępny zarówno w wyszukiwarce internetowej, jak i w postaci aplikacji. Nie musimy niczego notować – wszystkie zapiski i ustalenia mamy w jednym miejscu i możemy do nich zajrzeć w każdej chwili. Jedyne, co potrzebujemy, to sam program i dostęp do Internetu.

Programy dla dietetyków

Programy dietetyczne dostępne w Internecie przeznaczone są zarówno dla specjalistów, jak i osób chcących samodzielnie układać swoją dietę. Wszystko zależy od tego, na jaki program się zdecydujemy. Większość jest przeznaczona dla dietetyków, trenerów personalnych i innych osób specjalizujących się w żywieniu. Jednak istnieją także programy uproszczone, z którymi bezproblemowo poradzą sobie osoby będące laikami w dziedzinie dietetyki. 

Jednak, jak wiadomo, to co jemy, przekłada się bezpośrednio na nasze zdrowie. Nie warto więc eksperymentować i lepiej udać się do wykwalifikowanego dietetyka. Nieważne, czy chcemy schudnąć, czy zmagamy się z jakimiś schorzeniami – specjalista, z pomocą odpowiedniego programu, pomoże nam poprawić stan naszego zdrowia, a tym samym – również nasze samopoczucie!

program dla dietetyka
Image

Jesteś managerem lub właścicielem placówki?

Zostaw swój numer, a zadzwonimy do Ciebie i przedstawimy dostępne funkcję systemu Proassist, które usprawnią pracę w Twojej placówce.

Cześć!

Podaj numer telefonu, a oddzwonimy do 2 minut!