Podcast

Zrozumieć Pacjenta

Jeżeli jesteś managerem placówki medycznej, lekarzem prowadzącym własną praktykę medyczną lub specjalistą medycznym to ten podcast jest właśnie dla Ciebie. 

Podcast

Słuchaj podcastu tam gdzie Ci najwygodniej

Podcast
Podcast
Podcast
Podcast
Podcast
Podcast

Jacek Piaseczyński

Twórca oprogramowania dla lekarzy Proassist, które już od pięciu lat usprawnia pracę placówek medycznych i gabinetów lekarskich. Oprócz narzędzia do prowadzenia dokumentacji medycznej Proassist pełni funkcję programu do rejestracji wizyt zarówno telefonicznej jak i internetowej.
Jacek Piaseczyński CEO Proassist
Image

Justyna Kusztal

Na co dzień Justyna pracuje na stanowisku managera telefonicznej rejestracji pacjentów Proassist. Jest odpowiedzialna za outsourcing telefonicznej rejestracji pacjentów, wprowadzanie odpowiednich procedur w zespole rejestracji, doszkolenie członków teamu. Swoim doświadczeniem w tematyce obsługi pacjentów podczas prowadzenia rozmów telefonicznych, dzieli się ze słuchaczami podcastu Zrozumieć Pacjenta od 20. odcinka.
Image

Jesteś managerem lub właścicielem placówki?

Obecnie wszyscy nasi eksperci są poza biurem. Zostaw swój numer telefonu, a my oddzwonimy do ciebie, aby zaprezentować Ci funkcje, które usprawnią pracę w Twojej placówce!

Oddzwonimy jak najszybciej to możliwe w dni robocze od poniedziałku do piątku od 9 do 17.

Cześć!

Podaj numer telefonu, a oddzwonimy do 2 minut!