Otwórz swój WŁASNY prywatny gabinet

Jeżeli trafiłeś tutaj, to prawdopodobnie zastanawiasz się nad otworzeniem własnego prywatnego gabinetu. Przeczytaj nasz krótki E-book i dowiedz się więcej!

W tym E-booku dowiesz się Co jest potrzebne do prowadzenia i promowania własnego biznesu medycznego. Jeżeli już wybrałeś lokal, zrobiłeś remont i zakupiłeś odpowiedni sprzęt, to koniecznie pobierz checklistę i odznacz wszystkie niezbędne punkty.

Uzupełnij formularz, aby otrzymać dostęp do E-Booka
Podejmując decyzję o otworzeniu własnego gabinetu lekarskiego, musisz liczyć się z tym, że czeka Cię dużo pracy. Na pierwszy ogień idą najważniejsze sprawy takie jak miejsce przyjmowania wizyt, jego remont oraz zaopatrzenie w odpowiedni sprzęt. Czasami w całym natłoku zajęć związanych z otwieraniem gabinetu zapominamy tym, o zrobić, aby po otwarciu nie stał on pusty.
data

Co znajdziesz w naszym e-booku?

Checklista graf (1)

Pobierz e-book i działaj!

Uzupełnij formularz, aby otrzymać dostęp do E-Booka
Czynności organizacyjne i marketingowe opisane w poradniku są w większości bezpłatne. Dlatego wiele z nich wykonasz samodzielnie. To dobre rozwiązanie dla tych, którzy nie chcą już na początku swojej działalności powierzać reklamy i zarządzania placówki medycznej innym osobom lub ryzykować wydawania zbyt dużej ilości funduszy. Z naszym e-bookiem możesz zacząć działać od zaraz i po kolei wypełnić wszystkie niezbędne czynności samodzielnie zanim przekażesz stery innym.

Jesteś managerem lub właścicielem placówki?

Obecnie wszyscy nasi eksperci są zajęci lub pozostają poza biurem. Wybierz dogodny termin poniżej, aby poznać dostępne rozwiązania w systemie medycznym Proassist! Skorzystaj z funkcji, które usprawnią pracę w Twojej placówce.

Cześć!

Podaj nr telefonu,
a oddzwonimy
do 2 minut!