Otwórz swój WŁASNY prywatny gabinet

Jeżeli trafiłeś tutaj, to prawdopodobnie zastanawiasz się nad otworzeniem własnego prywatnego gabinetu. Przeczytaj nasz krótki E-book i dowiedz się więcej!

W tym E-booku dowiesz się Co jest potrzebne do prowadzenia i promowania własnego biznesu medycznego. Jeżeli już wybrałeś lokal, zrobiłeś remont i zakupiłeś odpowiedni sprzęt, to koniecznie pobierz checklistę i odznacz wszystkie niezbędne punkty.

Uzupełnij formularz, aby otrzymać dostęp do E-Booka
Wysyłając formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności Proassist.
Podejmując decyzję o otworzeniu własnego gabinetu lekarskiego, musisz liczyć się z tym, że czeka Cię dużo pracy. Na pierwszy ogień idą najważniejsze sprawy takie jak miejsce przyjmowania wizyt, jego remont oraz zaopatrzenie w odpowiedni sprzęt. Czasami w całym natłoku zajęć związanych z otwieraniem gabinetu zapominamy tym, o zrobić, aby po otwarciu nie stał on pusty.
data

Co znajdziesz w naszym e-booku?

Checklista graf (1)

Pobierz e-book i działaj!

Uzupełnij formularz, aby otrzymać dostęp do E-Booka
Wysyłając formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności Proassist.
Czynności organizacyjne i marketingowe opisane w poradniku są w większości bezpłatne. Dlatego wiele z nich wykonasz samodzielnie. To dobre rozwiązanie dla tych, którzy nie chcą już na początku swojej działalności powierzać reklamy i zarządzania placówki medycznej innym osobom lub ryzykować wydawania zbyt dużej ilości funduszy. Z naszym e-bookiem możesz zacząć działać od zaraz i po kolei wypełnić wszystkie niezbędne czynności samodzielnie zanim przekażesz stery innym.
Image

Jesteś managerem lub właścicielem placówki?

Obecnie wszyscy nasi eksperci są poza biurem. Zostaw swój numer telefonu, a my oddzwonimy do ciebie, aby zaprezentować Ci funkcje, które usprawnią pracę w Twojej placówce!

Oddzwonimy jak najszybciej to możliwe w dni robocze od poniedziałku do piątku od 9 do 17.

Cześć!

Podaj numer telefonu, a oddzwonimy do 2 minut!