Poleć Proassist znajomym i zbieraj nagrody:

INTEGRACJE

Nowoczesne oprogramowanie medyczne? To nie wszystko! Wiemy, jak dużym problemem może być dla Ciebie korzystanie z Wielu systemów, zbieranie umówionych terminów z różnych miejsc, wystawianie recept, zwolnień i skierowań w różnych miejscach. Dlatego z myślą o dostępności wszystkiego, czego potrzebują:
I inni specjaliści z różnych sektorów branży medycznej!
1

PRZYGOTOWALIŚMY DLA CIEBIE INTEGRACJE

Od teraz wszystkie niezbędne programy podczas długiego dnia pracy możesz mieć zawsze pod ręką, zawsze w jednym systemie. Wszystko to bez konieczności instalowania aplikacji na swoje urządzenie. Wystarczy dostęp do Internetu i przeglądarka internetowa.

Nie wierzysz? Zerknij poniżej!

Zdobywaj pacjentów:

Obsługuj pacjentów:

Nowoczesne technologie

Infermedica

Przyśpiesz diagonzę pacjenta dzieki ankiecie przed wizytą!
Ankieta Pacjenta to nowoczesne narzędzie, które powstało dzięki wykorzystywaniu sztucznej inteligencji. Integracja ułatwia przygotowanie się do wizyty przez pacjenta i proponuje ewentualne diagnozy specjaliście. Kiedy Pacjent pojawia się w drzwiach gabinetu specjalisty, lekarz ma już informacje o przebytych chorobach, alergiach, branych lekach i stanie zdrowia.

Pozyskiwanie pacjentów

Znany Lekarz

Zintegruj swój kalendarz - pożegnaj się z problemem zdublowanym wizyt.
Koniec z problemami z dublowaniem się umówionych terminów wizyt. Bez względu na to, czy Pacjent umówi się telefonicznie, na Twojej stronie WWW, czy z wykorzystaniem innej platformy takiej jak Znanylekarz - informacja o tym zostanie natychmiast odnotowana w systemie Proassist.

Kliniki.pl

Koniec z problemem zdublowanych wizyt
Rozwiążemy problem zdublowanych wizyt. Zapomnij o sytuacjach, kiedy przez kilka miejsc kontaktu z pacjentem, zarezerwowane terminy dublują się. Z Proassist masz pod kontrolą wszystkie terminy i wizyty umówione przez portal Kliniki.pl są automatycznie widoczne w systemie.

Strona internetowa

Twoja własna strona internetowa z możliwością rejestracji on-line na wizyty.
Zintegruj system Proassist z własną stroną internetową i włącz możliwość rejestracji online. W ten sposób pacjenci będą mogli umówić się 24h na dobę, siedem dni w tygodniu.

Wtyczka Facebook

Pozwól twoim pacjentom rejestrować się poprzez Facebooka.
Zapewnij możliwość rezerwacji wizyt bezpośrednio przez fanpage. Wybrany termin zostanie automatycznie zapisany w oprogramowaniu medycznym Proassist.

Widget z ocenami

Umieść opinie/oceny od pacjentów na stronie WWW swojej placówki.
Pobieraj automatycznie oceny od pacjentów i umieść je na stronie WWW, aby zwiększyć sprzedaż. Pokaż pacjentom, ile osób Cię rekomenduje.

Świadczenia lekarskie

ZUS

Wystawiaj szybko i sprawnie zwolnienia.
W prosty sposób wystawisz zwolnienia lekarskie dla swoich pacjentów, sprawdzisz ich historię leczenia bez korzystania z dodatkowych systemów - wyłącznie z wykorzystaniem oprogramowania Proassist.

E-Wuś

Sprawdź status ubezpieczenia pacjenta.
Automatycznie sprawdzisz, czy Twój pacjent jest ubezpieczony i czy możesz wystawić mu receptę refundowaną. Oszczędność czasu pozwoli Ci na poświęcenie Twojej uwagi na dany przypadek medyczny i zapewni lepszą koncentrację na pacjentach.

E-zdrowie

Wystawiaj skierowania,
e-recepty i wiele więcej!
Wystawisz recepty, skierowania i zraportujesz zdarzenia medyczne z jednego systemu. Wszystko to bez dodatkowego logowania się i otwierania dodatkowych kart przeglądarki!

Organizacja pracy placówki

BlueMedia

Proste i szybkie płatności online za wizyty, możliwość płatności ratalnych.
Pobieraj płatności online od swoich pacjentów. Dzięki naszej integracji z Blue Media możesz również zaproponować usługi w płatności ratalnej.

SuperVOIP

Dzwoń do pacjnetów bezpośrednio z systemu!
Kontaktuj się telefonicznie z pacjentem bezpośrednio z systemu Proassist. Już nie musisz wybierać telefonu w swojej komórce aby pacjenci znali Twój numer. Będziesz rozmawiał przez swoja komórkę, ale pacjentowi wyświetli się numer Twojej placówki

SMSplanet

Wysyłaj powiadomienia SMS o wizycie do swoich pacjentów!
Twórz marketing sms-owy i wysyłaj kampanie do swoich pacjentów, aby pobudzić ich do zakupów. Przypominaj o wizytach zarówno pacjentom, jak i specjalistom w placówce.

Telemedycyna

Przeprowadź wizytę z dowolnego miejsca na świecie!
Otwórz się na możliwości zdalnego przeprowadzania wizyt przez chat, telefon i video. Miej możliwośc prowadzenia swojego gabinetu z każdego miejsca na ziemii.

Drukarka Fiskalna

Wystawiaj faktury i paragony prosto z systemu!
Zintegruj swoją drukarkę fiskalna aby wystawiać paragony dla klientów bezpośrednio z systemu Proassist.

Tu jest miejsce na integrację z Twoim programem dla branży medycznej

Skontaktuj się z nami i przedstaw nam, jak twój program może wesprzeć TYSIĄCE lekarzy i specjalistów w ich codziennej pracy! Dzięki publicznemu API integracja z Twoim programem będzie prosta i szybka. Działaj razem z nami!

Publiczne API

Zintegrujemy się dla Ciebie z wybranym systemem.
W Proassist stawiamy na rozwój i wygodę użytkowników. Zmieniamy się dla Was. Publiczne API pozwala nam na dodatkowe integracje i poszerzanie funkcjonalności, z których mogą korzystać użytkownicy naszego oprogramowania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o systemie?

Umów się na bezpłatną prezentację naszego oprogramowania medycznego i sam zobacz, jak możesz ułatwić codzienną pracę sobie i innym specjalistą!
Proassist sp. z o.o. we współpracy z Akademią Górniczo-Hutniczą w Krakowie realizuje projekt dofinansowany z funduszy Narodowego Centrum Badań i Rozwoju: Inteligentny asystent głosowy do obsługi dokumentacji medycznej według zaleceń lekarzy

Wartość projektu: 11 050 494,01 zł
Wartość dofinansowania: 9 202 929,84 zł
Image

Jesteś managerem lub właścicielem placówki?

Zostaw swój numer, a zadzwonimy do Ciebie i przedstawimy dostępne funkcję systemu Proassist, które usprawnią pracę w Twojej placówce.

Cześć!

Podaj numer telefonu, a oddzwonimy do 2 minut!