Zadzwoń i dowiedz się więcej od naszych specjalistów!

1

Przeprowadź Wizytę z
DOWOLNEGO Miejsca

Aplikacja mobilna Proassist to aplikacja dla lekarzy korzystających z naszego systemu. Pozwala ona na dodawanie wizyt za pomocą telefonu komórkowego. Posiada opcję wprowadzania plików oraz robienia zdjęć dokumentacji medycznej bezpośrednio z aplikacji. Karta wizyty może być wypełniana głosowo, co usprawni przyjmowanie pacjenta.

Jak to działa?

Zainstaluj w swoim telefonie aplikację mobilną Proassist, a następnie w prosty i szybki sposób dodawaj, przekładaj oraz odwołuj wizyty.

Możesz ustalić grafik oraz w każdej chwili wprowadzić do niego zmiany. Aplikacja pozwala także na wypełnianie dokumentacji medycznej, co umożliwi przeprowadzanie wizyty za pomocą telefonu komórkowego.
Wszystkie czynności wykonywane w aplikacji automatycznie zapisują się w głównym terminarzu Proassist.

Testuj nas przez 14 dni ZA DARMO!

Możesz korzystać z naszych usług przez 14 dni bezpłatnie i dopiero po tym okresie zdecydować, czy chcesz korzystać z naszych usług.

Co zyskujesz w ramach systemu?
Możliwość wykonywania następujących czynności wyłącznie za pomocą swojego telefonu komórkowego:

  • Dodawanie, przekładanie, odwoływanie wizyt
  • Ustalanie oraz zmiany w grafiku
  • Przeprowadzanie wizyty
  • Możliwość wgrywania plików, zdjęć do EDM
  • Głosowe lub wypełnianie dokumentacji medycznej

Dlaczego warto?

Łatwy i szybki dostęp

Dzięki szerokiemu zakresowi możliwości aplikacji Proassist możesz wykonywać wszystkie czynności wyłącznie za pomocą swojego telefonu komórkowego.

Szybki wgląd w dokumentację medyczną

Lekarz ma dostęp możliwość wglądu w dokumentację pacjenta w każdej chwili, niezależnie od miejsca, w którym się znajduje.

Brak ryzyka powielania się wizyt

Wszystkie czynności oraz zmiany wprowadzane w aplikacji zapisywane są również w kalendarzu głównym, dzięki czemu nie ma potrzeba wprowadzania tych samych danych dwukrotnie.

Głosowe wypełnianie dokumentacji medycznej

Pozwala na szybkie uzupełnienie elementów karty wizyty, oraz niweluje ryzyko pominięcia ważnych kwestii przekazywanych przez pacjenta podczas przeprowadzania wizyty.