Zadzwoń i dowiedz się więcej od naszych specjalistów!

Widget jako doskonałe narzędzie do usprawniania zapisów pacjentów na wizyty

Internetowy świat co chwilę wdraża w życie kolejne ułatwienia , by jak najprostszym sposobem uporać się ze sprawami, które zazwyczaj wymagają wkładu i wysiłku. W kilku łatwych krokach, dzięki prostym dodatkom do stron internetowych, masz możliwość uzyskać przydatne informacje, umówić się na spotkanie, wysłać wiadomość na interesujący Cię temat czy też umówić się na
wizytę lekarską, co proponujemy w systemie PROASSIST.

O CZYM MOWA?

O prostych w użyciu i odbiorze WIDGET’ACH. Niewielkich, acz niewymownie funkcjonalnych dodatkach na stronie internetowej, dzięki którym w prosty sposób zapewnisz swoim klientom, zarówno młodym, łatwo poruszającym się na platformie internetowej, jak i starszym, którym często z trudem przychodzi odnalezienie się w świecie wirtualnym, komfort poruszania się na swojej stronie internetowej.

CZYM JEST WIDGET?

Mówiąc w dużym skrócie, to graficzny nośnik informacji. Spotykamy go w obecnych czasach na każdym kroku, choćby codziennie w postaci prognozy pogody, wyświetlanej na naszych smartfonach czy ankietach na różnego rodzaju stronach internetowych. Jego forma graficzna jest prosta, a co istotne i przydatne, możemy go personalizować według własnych potrzeb zarówno na poziomie sugerowanego tekstu , jak i dopasowując go pod siebie graficznie.
Idąc za nurtem rozwijającej się technologi, również my wprowadziliśmy w swojej platformie PROASSIST opcję WIDGET. Dzięki niej , w bardzo prosty sposób, każdy z pacjentów chcących zapisać się na wizytę on-line, może zrobić to łatwo i szybko.

KILKA MOŻLIWOŚCI WPROWADZENIA WIDGETU NA TWOJĄ STRONĘ

Możesz przypisać go do swojej placówki, ale również do poszczególnego specjalisty czy kontrahenta. Dzięki prostej formie zapisu w postaci jednego , małego okienka, zyskujesz renomę i upraszczasz życie swoich pacjentów , a co za tym idzie, zyskujesz ich coraz więcej, zatem korzyści z takiego rozwiązania działają dwukierunkowo.

 

ROZWIJAJ SIĘ Z NAMI, A ZYSKASZ WIĘCEJ NIŻ MOGŁOBY CI SIĘ WYDAWAĆ.

Jeśli przekonałeś się już do proponowanej przez Nas opcji WIDGET na Twojej stronie, to wszelkie informacje, w jaki sposób wprowadzić taką funkcjonalną opcję w swój system gabinetu on-line, znajdziesz tutaj:
https://proassist.pl/baza-wiedzy/jak-pobrac-widget-do-wdrozenia-na-strone/?fbclid=IwAR0JJuVLPRBBxOttcKSdJz8eW01ZMh6zocvTfSB07MLNGPbkKiRi_63oVFs

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Podobają Ci się treści zamieszczane na naszym blogu?

Możemy na bieżąco informować Cię o nowych artykułach.
Spokojnie, nie będziemy wysyłać spamu. 😊
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!