Powiadomienia i kampanie SMS i email – Patient experience

Twoi pacjenci umawiają się na wizyty, a następnie zapominają o nich? Zmniejsz % umówionych osób, które nie są obecne na wizytach. Wszystko za sprawą przypomnień SMS i email. Zyskaj więcej zadowolonych pacjentów, więcej wizyt i mniejszy współczynnik no-shows za sprawą Proassist. Zbuduj trwałe relacje z pacjentami. Zbuduj społeczność i ciesz się wysokim poziomem osób, które powracają do Ciebie na wizyty.
Image

Powiadomienia e-mail

Pozostań w stałym kontakcie z pacjentami. Twórz trwałe relacje za sprawą wysyłaniu powiadomień e-mail. Powiadamiaj o zbliżającym się terminie umówionej wizyty.

Marketing SMS i e-mail

Wybierz skuteczne formy marketingu medycznego, wykorzystując metodę przekazywania informacji przy pomocy SMS i e-mail.

Komunikator/ czat SMS

Cała historia korespondencji z pacjentem zawsze pod ręką z wykorzystaniem funkcji czatu SMS.

Image

Dostępne formy kontaktu za pomocą SMS i mail

System Proassist to narzędzie, które zmieni Twoje podejście do wysyłania SMS i maili do pacjentów. Dlaczego? Dzięki oprogramowaniu Proassist część wiadomości zostanie automatycznie wysłana do pacjenta, a Ty lepiej wykorzystasz potencjał bazy pacjentów. Jakie są dostępne formy kontaktu z pacjentami za pomocą SMS i mail?

Zwiększ liczbę wizyt i stałych pacjentów

Za pomocą dostępnych form kontaktu SMS i email, możesz bezpośrednio z systemu Proassist tworzyć pojedyncze wiadomości lub bardziej zaawansowane kampanie marketingowe do swoich pacjentów. Dzięki temu:
Image

Chatuj z pacjentem bezpośrednio w systemie

Przeprowadzaj wizyty recepturowe i wszystkie te, które nie wymagają obecności pacjenta w Twoim gabinecie w formie chatowania z pacjentem bezpośrednio w systemie.
Image

Komunikacja z pacjentem krok po kroku

Czy wiesz, że… przy pomocy Proassist, w zaledwie kilka sekund, możesz zapewnić automatyczną wysyłkę SMS do pacjenta po zapisie, przypomnienie o zbliżającym się terminie konsultacji, po wizycie poprosić o wystawienie przez niego opinii, czy przypomnieć mu o wizycie kontrolnej raz do roku? Te i wiele innych funkcji w postaci powiadomień SMS i EMAIL do pacjenta znajdziesz w naszym systemie.  

Image

Alerty dla specjalisty

Bądź na bieżąco z ilością zaplanowanych wizyt i lepiej organizuj swój czas. Otrzymaj powiadomienie o nowej rezerwacji terminu na konsultację.

Komunikator SMS

Twoi pacjenci mogą zadać Ci pytanie z wykorzystaniem komunikatora SMS, a Ty w prosty sposób udzielisz im informacji zwrotnej.

Alerty SMS

Poinformujemy Cię, kiedy pacjent wyśle do Ciebie wiadomość. Możesz odpisać mu później w dowolnym momencie, bezpośrednio z systemu Proassist.

Przypomnienia dla specjalisty

Specjalista przyjmuje w Twojej placówce tylko jeden dzień w ciągu miesiąca? Otrzyma przypomnienie SMS o tym, kiedy i w jakich godzinach rozpoczyna pracę w Twojej placówce.

Sprawdź nasze dodatkowe materiały
i dowiedz się więcej o obsłudze pacjentów!

Image

Jesteś managerem lub właścicielem placówki?

Zostaw swój numer, a zadzwonimy do Ciebie i przedstawimy dostępne funkcję systemu Proassist, które usprawnią pracę w Twojej placówce.

Cześć!

Podaj numer telefonu, a oddzwonimy do 2 minut!