Wypełniaj dokumentację medyczną szybko, szybciej i jeszcze szybciej!

Przeprowadzaj wizyty w oparciu o najnowsze obowiązki prawne związane z dokumentacją medyczną.
Poświęć więcej czasu podczas wizyty na pacjenta, mniej na papierologię.
Image

E-skierowanie

Z Proassist możesz wystawiać e-skierowania bezpośrednio z systemu.

E-recepta

Wystawiaj e-recepty z wykorzystaniem wyłącznie systemu Proassist.

E-ZLA

Z Proassist możesz wystawiać elektroniczne zwolnienia lekarskie bezpośrednio z systemu.

Automatyczne sprawdzenie EWUŚ i zgłaszania zdarzeń medycznych

Nie myśl o nich. Zdarzenia medyczne zostaną wysłane każdego dnia o 5 rano automatycznie. Sprawdź status ubezpieczenia pacjenta automatycznie bez Twojej ingerencji.
Image
Image

Podpisywanie dokumentów na telefonie/tablecie

Twoi pacjenci mogą w prosty sposób podpisywać niezbędne dokumenty i zgody z wykorzystaniem urządzenia mobilnego, takiego jak tablet lub telefon. Podpisane dokumenty będą automatycznie widoczne w systemie Proassist i przypisane do karty konkretnego pacjenta.

Jeden cel: Więcej czasu dla swoich pacjentów

Wiemy, że czas spędzony na poszczególnych etapach wypełniania dokumentów, może zająć nawet kilkanaście minut w ciągu wizyty (lub tuż po niej). To dla specjalisty ogromne obciążenie i mimo szczerych chęci, ograniczenie pod kątem poświęcania odpowiedniej ilości czasu na pacjenta. Niestety nie istnieje złoty środek na to, aby szybciej wypełniać dokumentację medyczną. Usprawnienie w tej sferze pracy specjalistów wymaga wdrożeniu kilku małych kroków, które osobno pozwolą zaoszczędzić od kilku sekund do kilku minut, a razem mają moc!
Image

Jak duże znaczenie w pracy całej placówki ma odpowiednio dobrane oprogramowanie medyczne, które przyspieszy pracę specjalisty ?

Tego wszystkiego możesz dowiedzieć się, słuchając naszego odcinka podcastu „Zrozumieć Pacjenta”. Dzięki niemu zrozumiesz, jak odpowiednio dobrane funkcjonalności przyśpieszają pracę placówki, jednocześnie zwiększając poziom przeprowadzanych wizyt!

Bezpieczeństwo danych

W Proassist dbamy o bezpieczeństwo danych, wpisywanych do systemu przez użytkowników. Dane specjalistów, personelu pomocniczego i pacjentów są bezpieczne dzięki:
Umieszczane w Proassist dane są wyłącznie Twoją własnością. Ich przetwarzanie w systemie odbywa się tylko i wyłącznie na Twoje polecenie, zgodnie z wyznaczonym przez Ciebie zakresem.
Image

Wydruki specjalistyczne

Korzystaj z szablonów do wydruków specjalistycznych. Zyskaj więcej czasu dzięki lepszej organizacji pracy i jej częściowej automatyzacji.

Wydruki ksiąg przyjęć

Korzystaj z możliwości w postaci generowania pliku gotowego do edycji i drukuj księgę przyjęć. Zyskaj więcej czasu dzięki lepszej organizacji pracy i jej częściowej automatyzacji.

Tworzenie poradni specjalistycznych

W prosty sposób twórz poradnie specjalistyczne. To niezwykle przydatna funkcja między innymi dla właścicieli placówek o wielu specjalizacjach.

Sprawdź nasze dodatkowe materiały
i dowiedz się więcej o naszym oprogramowaniu medycznym!

Image

Jesteś managerem lub właścicielem placówki?

Zostaw swój numer, a zadzwonimy do Ciebie i przedstawimy dostępne funkcję systemu Proassist, które usprawnią pracę w Twojej placówce.

Cześć!

Podaj numer telefonu, a oddzwonimy do 2 minut!