Zadzwoń i dowiedz się więcej od naszych specjalistów!

Jak współpraca Proassist i Kliniki.pl została wykorzystana przez Szpital Dworska?

Szpital dworska w Krakowie jest prywatną placówką medyczną, która gromadzi w jednym miejscu 10 gabinetów lekarskich, 5 gabinetów zabiegowych zaopatrzonych w wysokiej jakości sprzęt USG, blok operacyjny i rezonans. Placówka posiada także odpowiednio wyposażoną salę rehabilitacyjną, w której wykwalifikowani specjaliści pomagają pacjentom w powrocie do pełnej sprawności.

Grzegorz Jarosławski, ortopeda traumatolog, lekarz medycyny sportowej oraz współzałożyciel Szpitala Dworska od dłuższego czasu posiada swój profil na portalu Kliniki.pl, serwisie, który doskonale komunikuje specjalistów oraz placówki medyczne z pacjentami.
Na stronie możliwe jest wyszukiwanie lekarzy i usług, a co za tym idzie, dobranie ich odpowiednio do swoich potrzeb.
Zespół Szpitala Dworska ma świadomość tego, że promowanie swoich usług jest bardzo ważne, szczególnie w Internecie. Profil na portalu Kliniki.pl to jeden z wyników działań, które zwiększają szansę na zaprezentowanie ich szerszemu odbiorcy.

Rejestracja on-line na stronie Szpitala Dworska

Oprócz możliwości przekierowania pacjentów z Kliniki.pl do ich placówki medycznej Szpital Dworska korzysta z rejestracji internetowej. Zapis on-line na wizyty do specjalistów do tej placówki dostarczany jest przez Proassist i możliwy za pomocą widgetu
(specjalnej zakładki umieszczonej z lewej strony okna). Po wysunięciu zakładki mamy możliwość wyboru specjalisty, konkretnej usługi oraz terminu wizyty.

Integracja

Szpital Dworska od dłuższego czasu korzysta z rejestracji on-line programu dla lekarzy Proassist, oraz z opcji przekierowania pacjenta, którą umożliwia portal Kliniki.pl. Połączenie systemu do kompleksowej rejestracji wizyt z portalem łączącym specjalistów z pacjentami to bardzo funkcjonalne rozwiązanie, mogące uprościć pracę wielu placówek medycznych.

Taka integracja ma na celu przede wszystkim usprawnienie procesu zapisów pacjentów na wizyty. Połączenie działań Proassist z działaniami Kliniki.pl umożliwi rejestrowanie wizyt z różnych źródeł w jednym kalendarzu. Wszystkie zapisane wizyty, niezależnie z jakiego miejsca w Internecie zostaną umieszczone bezpośrednio w jednym terminarzu wizyt. Pozwoli to na zachowanie spójności oraz zapewni porządek w kalendarzu.

Źródła pozyskiwania klientów

W odpowiedniej zakładce systemu Proassist istnieje możliwość podejrzenia informacji dotyczących ilości wizyt zarejestrowanych przez serwis Znanylekarz.pl oraz Kliniki.pl. Oprócz tego możemy zobaczyć, ile wizyt zostało zapisanych przez rejestrację medyczną danej placówki medycznej, ile zapisali konsultanci Proassist oraz ilu pacjentów do zapisu na wizytę wykorzystało widget Proassist.

Na przykładzie placówki Szpital Dworska można zaobserwować wiele wartości płynących z integracji Proassist i Kliniki.pl. Rejestracja on-line oraz kierowanie wszystkich wizyt do jednego kalendarza to duże uproszczenie dla placówki. Dodatkowo dzięki takiej współpracy klienci Proassist zyskają większe możliwości marketingowe poprzez prezentowanie swoich usług na Kliniki.pl. Jak widać, dane rozwiązanie bez wątpienia przyniosło wiele korzyści dla placówki Szpital Dworska.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Podobają Ci się treści zamieszczane na naszym blogu?

Możemy na bieżąco informować Cię o nowych artykułach.
Spokojnie, nie będziemy wysyłać spamu. 😊
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!