Poleć Proassist znajomym i zbieraj nagrody:

proassist logo

Poleć Proassist znajomym i zbieraj nagrody:

graifka strona_glowna

Bądź innowacyjny

Dołącz do nas i pamiętaj, że nasz czas pracy 
to Twój
 wolny czas – wykorzystaj go.

Poznaj nasze oprogramowanie medyczne

proassist logo

Proassist to kompleksowy system, którego celem jest przede wszystkim odciążyć placówkę i lekarza z obowiązku rejestracji pacjentów. Dedykowany jest zarówno pojedynczym gabinetom lekarskim, przychodniom, jak i Centrom Medycznym.

Oprogramowanie medyczne zawiera wszystkie funkcje niezbędne do rejestracji pacjenta, a także prowadzenia dokumentacji medycznej.

Proassist dostarcza klientom narzędzia, które są nowoczesne, profesjonalne, a jednocześnie intuicyjne i łatwe w użyciu. Jako jedyny na rynku dostarczamy narzędzie, które pozwala Ci wreszcie odetchnąć z ulgą.

Poznaj naszą telefoniczną rejestrację i oprogramowanie medyczne

Oprogramowanie medyczne

Program, który będzie pracował na Twój sukces.
Dzięki temu, że system Proassist działa w chmurze można z niego korzystać za pomocą przeglądarki internetowej 24/7 z każdego urządzenia z dostępem do Internetu.
Dowiedz się więcej

Telefoniczna rejestracja

Odbieramy, umawiamy, planujemy.
Nie pozwól by Twoi pacjenci przeszli do konkurencji. Zapewnij im pełną obsługę w zakresie telefonicznej rejestracji, wybierając jedną z trzech dostępnych opcji:
Dowiedz się więcej
Image

Jesteś managerem lub właścicielem placówki?

Zostaw swój numer, a zadzwonimy do Ciebie i przedstawimy dostępne funkcję systemu Proassist, które usprawnią pracę w Twojej placówce.

Cześć!

Podaj numer telefonu, a oddzwonimy do 2 minut!