proassist logo

Nasi Eksperci I Prelegenci

Tutaj możesz poznać bliżej naszych ekspertów oraz gości Akademii Proassist, którzy podzielili się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem i umówić się z nimi na spotkanie lub poznać dane kontaktowe. Różnorodność kompetencji naszych Ekspertów pozwalana odpowiedzieć na wiele nurtujących pytań związanych z branżą medyczną i okołomedyczną.
infermedica-logo-color

Piotr Orzechowski

CEO w Infermedica

Założyciel Infermedica, pasjonat inteligentnych rozwiązań dla sektora opieki medycznych, a także inspirujący lider. Na co dzień realizuje wizję tworzenia dostępnej i wygodnej opieki medycznej dla wszystkich na świecie. W wolnych chwilach gra w tenisa i na gitarze. 

Lek. Konrad Kokurewicz

Specjalista medycyny rodzinnej, właściciel InferMed - Gabinety Lekarskie

Lekarz rodzinny z Wrocławia z ponad 15 letnim doświadczeniem zbieranym zarówno w sektorze publicznym jak i prywatnym. Autor 4 poradników dla pacjentów. Właściciel InferMed – Gabinety Lekarskie. Konsultant medyczny pracujący w Infermedica.

ROBOCZE STOPKA MAIL-01

Katarzyna Pocztół

Główny specjalista ds. BDO

Do jej obowiązków należy:

– administracja związana z BDO – wystawianie kart przekazania odpadów, kontakt z klientem, pomoc w wystawianiu wniosków rejestracyjnych i aktualizacyjnych

– pomoc w integracji konta z klienta z naszym wewnętrznym systemem

– konsultacje odnośnie zmian na koncie BDO

– weryfikacja oraz kontrola przyjmowanych kart

– pomoc przy wystawianiu kart przez klientów – odrzucanie błędnych i kontakt z klientem w celu korekty

– pomoc przy sprawozdaniach i ewidencji

ROBOCZE STOPKA MAIL-01

Małgorzata Rdest

Specjalista ds. BDO

Magister Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej oraz Mediów Społecznościowych w Zarządzaniu na Uniwersytecie Jagiellońskim, pasjonatka motoryzacji.

Pasję i wykształcenie połączyła pracując w FIA (Fédération Internationale de l’Automobile) jako koordynator projektu FIA Kobiety w Motorsporcie. Ponadto pełni rolę Wiceprezesa Zarządu w firme EMKA S.A.

Ambasador wielu akcji społecznych popularyzujących bezpieczeństwo, eco – driving i ochronę środowiska – Anioł w Krakowie, FIA Smart Driving Challenge, „Odpad zdasz, drzewko masz”. Laureatka tytułu Sportowiec Ziemi Żyrardowskiej w 2019 roku.

lean

Jakub Napierała

CFO/ Lean Healthcare Expert

Absolwent Uniwersytetu ekonomicznego we Wrocławiu, MBA w Szkole Głównej Handlowej oraz University of Minnesota. Jest też członkiem prestiżowego, międzynarodowego stowarzyszenia ACCA (Association of Chartered Certified Accountants). Wyznaje zasadę, że fundamentem skutecznego zarządzania, jest kultura organizacji, oparta na zaangażowaniu, wzajemnym szacunku, samodoskonaleniu i dostępie do rzetelnych informacji. Od kilku lat współpracuje z firmami zaangażowanymi we wdrażanie kultury LEAN.

proassist logo

Natalia Galus

Content Copywriter

Od ponad siedmiu lat twórca contentu dla małych, średnich i dużych firm. Copywriterka z zamiłowaniem do pisania treści z zakresu medycyny, zdrowia publicznego i zdrowego stylu życia. Ukończyła studia na kierunku Psychologia w biznesie i marketing nowych mediów. Obecnie studentka Psychologii Klinicznej. 

Projekt bez tytułu

Iwona Grąz

Forum IGB Biuro Rachunkowe

Forum IGB Biuro Rachunkowe to gwarancja wysokiej jakości i kompleksowych usług finansowo-księgowych. Eksperci wspierają działalność klientów za sprawą pełnego outsourcingu usług – księgowych i kadrowych ze względu na typową funkcję pomocniczą księgowości. 

logo

Agnieszka Żurek

Właścicielka MEDFInansowanie

Właścicielka MEDFInansowanie www.medfi.pl, ekspert w branży usług finansowych, absolwentka finansów i bankowości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, menedżer z 20-letnim doświadczeniem w instytucjach finansowych, także jako członek zarządu, odpowiedzialna za wdrożenie projektów i procedur oceny ryzyka dla branży medycznej w spółce leasingowej. 

Marcin Cebula

Ekspert marketingu w mediach społecznościowych

Były sportowiec a obecnie współwłaściciel kilku gabinetów rehabilitacji. Ekspert w dziedzinie marketingu i skutecznego pozyskiwania klientów dla gabinetów fizjoterapeutycznych, masażu, dietetyki, medycyny estetycznej oraz branży beauty. Od kilku lat prowadzi szkolenia z zakresu skutecznego używania takich narzędzi internetowych jak Facebook czy Google w celu zwiększenia rozpoznawalności marki w Internecie oraz pozyskiwania klientów. Doradza wielu firmom z branży wellness, jak budować relacje z klientem oraz budować markę osobistą.

Beata Fąfara

Ekspert marketingu w mediach społecznościowych

Studiowała „Media społecznościowe w zarządzaniu” na Uniwersytecie Jagiellońskim.
Pomaga klientom głównie z branż: medycznych, beauty, wellness, fizjoterapeutycznych, rehabilitacyjnych, fitness w kreowaniu marki w mediach społecznościowych.
Uczy jak skutecznie budować relację i w jaki sposób komunikować się z klientami za pośrednictwem narzędzi internetowych.
W swojej pracy kieruje się przede wszystkimi prostymi rozwiązaniami, których celem jest pozyskiwanie klientów dla firm, z którymi współpracuje.

Sylwia Templin-Świtała

Inspektor Ochrony Danych

Inspektor Ochrony Danych oraz audytor wiodący ISO 27001 w placówkach medycznych i farmaceutycznych. Wspiera właścicieli gabinetów i poradni medycznych we wdrożeniu RODO. Bezpieczeństwem danych osobowych w branży zdrowotnej zajmuje się od 2012 roku, pracując w międzyczasie dla lidera hurtu aptecznego, sieci aptek, kilku laboratoriów medycznych oraz wielospecjalistycznych przychodni.
Strona, którą dedykuję wdrożeniu RODO w medycynie:
www.rodowgabinecie.pl

Rafał Chmielewski

Specjalista otorynolaryngolog właściciel gabinetu, nauczyciel.

Od 13 lat — gabinet laryngologiczny w Komorowie pod Warszawą.
Od 7 lat — kanał YouTube, ponad 3 tys. subskrybentów, ponad 650 tys. wyświetleń do tej pory.
Od lutego 2021 – blog Zbuduj Swoją Klinike, pomagam w tworzeniu najlepszego prywatnego gabinetu na świecie — dla lekarzy, fizjoterapeutów, logopedów i innych specjalistów medycznych

Justyna Zając-Wysocka

COB of MISP

Radca prawny, doradca podatkowy, doktorantka w Zakładzie Prawa Finansowego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, prezes zarządu w Małopolskim Instytucie Studiów Podatkowych sp. z o.o., wiceprzewodnicząca Małopolskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych. Jeden z założycieli Stowarzyszenia Doktorantów i Doktorów Prawa Podatkowego z siedzibą w Krakowie.

Marcin Fiedziukiewicz

CEO of Kliniki.pl

Prezes Zarządu Kliniki.pl. Marcin od przeszło 10 lat zarządza produktami internetowymi, buduje biznesy online i je rozwija. Od ponad dwóch lat zajmuje się branżą medyczną w internecie i w tym czasie zamienił Tourmedica.pl w Kliniki.pl i rozwija ten medyczny marketplace, tak żeby każda placówka medyczna w Polsce miała swoje miejsce na wspólnej platformie. Marcin jest również założycielem grupy zakupowej dlaKlinik.pl oraz platformy do rezerwacji przestrzeni medycznych MedicalRenting.com.

Norbert Bomber

Regional Sales Director

Od 2016 roku związany z płatnościami online. Aktualnie na stanowisku Regional Sales Director w Blue Media S.A.Odpowiedzialny za stronę biznesową integracji systemu płatności online Blue Media z oprogramowaniem Proassist ze strony operatora płatności. Posiada ogromną wiedze o możliwościach wykorzystania płatności online w usługach i aspektach prawnych związanych z pobieraniem płatności za usługi przez Internet

Paweł Jędrzejewski

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

Jest specjalistą marketingu medycznego, mediów społecznościowych, marketingu cyfrowego i strategii marketingowych.
Doradza lekarzom i zarządom placówek medycznych w tworzeniu strategii marketingowych, realizowaniu działań marketingowych i biznesowych, pozyskiwaniu pacjentów i usprawnianiu pracy rejestracji. Prowadzi wdrożenia systemu pozyskiwania kontaktów dla branży medycznej.

Bartłomiej Achler

Adwokat

Jest adwokatem. Prowadzi kancelarię prawa medycznego w Warszawie. Wspiera przedsiębiorców wykonujących działalność leczniczą w ogarnięciu prawnych aspektów ich biznesu. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie w jaki sposób pomóc właścicielom placówek medycznych, którą często dzieli się w swoim podcascie i na stronie www.prawodlazdrowia.pl.

Marcin Janicki

CEO of EXPE

Założyciel agencji marketingowej EXPE. Doświadczony marketer i twórca projektu: www.medyczny-marketing.pl

Poszukiwacz nowych metod poprawy skuteczności i jej pomiaru w marketingu cyfrowym dla placówek medycznych. Oferta jego agencji skierowana jest zarówno dla jednoosobowych gabinetów jak i większych placówek medycznych.

proassist logo
Jacek Piaseczyński

Jacek Piaseczyński

CEO of Proassist

Twórca oprogramowania dla lekarzy i specjalistów medycznych Proassist, które już od pięciu lat usprawnia pracę placówek i gabinetów medycznych. Oprócz narzędzia do prowadzenia dokumentacji medycznej Proassist pełni funkcję programu do rejestracji wizyt zarówno telefonicznej jak i internetowej i jest to największa tego typu firma w Polsce. Sam Jacek często doradza właścicielom placówek medycznych w zarządzaniu,  a w wolnych chwilach prowadzi dla nich podcast „Zrozumieć Pacjenta

proassist logo
Mirella Sajdak

Mirella Sajdak

Chief Customer Success

Z Proassist jest od początku projektu. Przeprowadziła tysiące rozmów z pacjentami i setki rozmów z użytkownikami systemu Proassist. Aktualnie w dziale odpowiedzialna za  dopasowanie usługi Proassist do potrzeb placówki. Szkoli personel placówki w aspekcie skutecznej rejestracji pacjentów wprowadzając odpowiednie zmiany i skrypt rozmów.

proassist logo
Jakub Tuźnik

Jakub Tuźnik

Sales Director

Odpowiedzialny za prezentację systemu. Stara się dopasować rozwiązanie Proassist do gabinetu lekarskiego lub podmiotu medycznego biorąc pod uwagę specyfikę i skalę ich działalności. Z sukcesem wdrożył do oprogramowania Proassist dziesiątki placówek.
proassist logo

Justyna Pietrasik

Customer Success

Zasila zespół Proassist od 2019 roku. Początkowo na stanowisku telefonicznej rejestratorki medycznej służyła pomocą w zapisie pacjentów, aktualnie w dziale Customer Success wspiera Klientów na każdym etapie korzystania z systemu.

proassist logo

Kacper Głuch

Customer Success

Od ponad 2 lat związany z Proassist. Swoją ścieżkę kariery rozwijał na stanowisku telefonicznego konsultanta. Obecnie pracuje w dziale Customer Success, gdzie pomaga Klientom wdrożyć odpowiednie rozwiązanie do ich placówki medycznej.

Jesteś managerem lub właścicielem placówki?

Obecnie wszyscy nasi eksperci są poza biurem. Zostaw swój numer telefonu, a my oddzwonimy do ciebie, aby zaprezentować Ci funkcje, które usprawnią pracę w Twojej placówce!

Cześć!

Podaj numer telefonu,
a oddzwonimy
do 2 minut!