Zadzwoń i dowiedz się więcej od naszych specjalistów!

Nasi Eksperci I Prelegenci

Tutaj możesz poznać bliżej naszych ekspertów oraz gości Akademii Proassist, którzy podzielili się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem i umówić się z nimi na spotkanie lub poznać dane kontaktowe. Różnorodność kompetencji naszych Ekspertów pozwalana odpowiedzieć na wiele nurtujących pytań związanych z branżą medyczną i okołomedyczną.
proassist logo

Natalia Galus

Content Copywriter

Od ponad siedmiu lat twórca contentu dla małych, średnich i dużych firm. Copywriterka z zamiłowaniem do pisania treści z zakresu medycyny, zdrowia publicznego i zdrowego stylu życia. Ukończyła studia na kierunku Psychologia w biznesie i marketing nowych mediów. Obecnie studentka Psychologii Klinicznej. 

Projekt bez tytułu

Iwona Grąz

Forum IGB Biuro Rachunkowe

Forum IGB Biuro Rachunkowe to gwarancja wysokiej jakości i kompleksowych usług finansowo-księgowych. Eksperci wspierają działalność klientów za sprawą pełnego outsourcingu usług – księgowych i kadrowych ze względu na typową funkcję pomocniczą księgowości. 

logo

Agnieszka Żurek

Właścicielka MEDFInansowanie

Właścicielka MEDFInansowanie www.medfi.pl, ekspert w branży usług finansowych, absolwentka finansów i bankowości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, menedżer z 20-letnim doświadczeniem w instytucjach finansowych, także jako członek zarządu, odpowiedzialna za wdrożenie projektów i procedur oceny ryzyka dla branży medycznej w spółce leasingowej. 

lean

Agnieszka Grabowska

Lean Healthcare Expert

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach na wydziale ekonomicznym oraz studiów podyplomowych na tej samej uczelni z zakresu zarządzania w ochronie zdrowia. Ponadto, absolwentka prawa medycznego na Uniwersytecie Jagiellońskim. Posiada uprawnienia certyfikowanego audytora wewnętrznego systemów zarządzania jakością International Register of Certificated Auditors. Członkini stowarzyszenia Lean Global Network. Dysponuje dużym doświadczeniem z zakresu optymalizacji funkcjonowania placówek służby zdrowia, w tym prywatnych i publicznych. 

Marcin Cebula

Ekspert marketingu w mediach społecznościowych

Były sportowiec a obecnie współwłaściciel kilku gabinetów rehabilitacji. Ekspert w dziedzinie marketingu i skutecznego pozyskiwania klientów dla gabinetów fizjoterapeutycznych, masażu, dietetyki, medycyny estetycznej oraz branży beauty. Od kilku lat prowadzi szkolenia z zakresu skutecznego używania takich narzędzi internetowych jak Facebook czy Google w celu zwiększenia rozpoznawalności marki w Internecie oraz pozyskiwania klientów. Doradza wielu firmom z branży wellness, jak budować relacje z klientem oraz budować markę osobistą.

Beata Fąfara

Ekspert marketingu w mediach społecznościowych

Studiowała „Media społecznościowe w zarządzaniu” na Uniwersytecie Jagiellońskim.
Pomaga klientom głównie z branż: medycznych, beauty, wellness, fizjoterapeutycznych, rehabilitacyjnych, fitness w kreowaniu marki w mediach społecznościowych.
Uczy jak skutecznie budować relację i w jaki sposób komunikować się z klientami za pośrednictwem narzędzi internetowych.
W swojej pracy kieruje się przede wszystkimi prostymi rozwiązaniami, których celem jest pozyskiwanie klientów dla firm, z którymi współpracuje.

Sylwia Templin-Świtała

Inspektor Ochrony Danych

Inspektor Ochrony Danych oraz audytor wiodący ISO 27001 w placówkach medycznych i farmaceutycznych. Wspiera właścicieli gabinetów i poradni medycznych we wdrożeniu RODO. Bezpieczeństwem danych osobowych w branży zdrowotnej zajmuje się od 2012 roku, pracując w międzyczasie dla lidera hurtu aptecznego, sieci aptek, kilku laboratoriów medycznych oraz wielospecjalistycznych przychodni.
Strona, którą dedykuję wdrożeniu RODO w medycynie:
www.rodowgabinecie.pl

Rafał Chmielewski

Specjalista otorynolaryngolog właściciel gabinetu, nauczyciel.

Od 13 lat — gabinet laryngologiczny w Komorowie pod Warszawą.
Od 7 lat — kanał YouTube, ponad 3 tys. subskrybentów, ponad 650 tys. wyświetleń do tej pory.
Od lutego 2021 – blog Zbuduj Swoją Klinike, pomagam w tworzeniu najlepszego prywatnego gabinetu na świecie — dla lekarzy, fizjoterapeutów, logopedów i innych specjalistów medycznych

Justyna Zając-Wysocka

COB of MISP

Radca prawny, doradca podatkowy, doktorantka w Zakładzie Prawa Finansowego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, prezes zarządu w Małopolskim Instytucie Studiów Podatkowych sp. z o.o., wiceprzewodnicząca Małopolskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych. Jeden z założycieli Stowarzyszenia Doktorantów i Doktorów Prawa Podatkowego z siedzibą w Krakowie.

Marcin Fiedziukiewicz

CEO of Kliniki.pl

Prezes Zarządu Kliniki.pl. Marcin od przeszło 10 lat zarządza produktami internetowymi, buduje biznesy online i je rozwija. Od ponad dwóch lat zajmuje się branżą medyczną w internecie i w tym czasie zamienił Tourmedica.pl w Kliniki.pl i rozwija ten medyczny marketplace, tak żeby każda placówka medyczna w Polsce miała swoje miejsce na wspólnej platformie. Marcin jest również założycielem grupy zakupowej dlaKlinik.pl oraz platformy do rezerwacji przestrzeni medycznych MedicalRenting.com.

Norbert Bomber

Regional Sales Director

Od 2016 roku związany z płatnościami online. Aktualnie na stanowisku Regional Sales Director w Blue Media S.A.Odpowiedzialny za stronę biznesową integracji systemu płatności online Blue Media z oprogramowaniem Proassist ze strony operatora płatności. Posiada ogromną wiedze o możliwościach wykorzystania płatności online w usługach i aspektach prawnych związanych z pobieraniem płatności za usługi przez Internet

Paweł Jędrzejewski

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

Jest specjalistą marketingu medycznego, mediów społecznościowych, marketingu cyfrowego i strategii marketingowych.
Doradza lekarzom i zarządom placówek medycznych w tworzeniu strategii marketingowych, realizowaniu działań marketingowych i biznesowych, pozyskiwaniu pacjentów i usprawnianiu pracy rejestracji. Prowadzi wdrożenia systemu pozyskiwania kontaktów dla branży medycznej.

Bartłomiej Achler

Adwokat

Jest adwokatem. Prowadzi kancelarię prawa medycznego w Warszawie. Wspiera przedsiębiorców wykonujących działalność leczniczą w ogarnięciu prawnych aspektów ich biznesu. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie w jaki sposób pomóc właścicielom placówek medycznych, którą często dzieli się w swoim podcascie i na stronie www.prawodlazdrowia.pl.

Marcin Janicki

CEO of EXPE

Założyciel agencji marketingowej EXPE. Doświadczony marketer i twórca projektu: www.medyczny-marketing.pl

Poszukiwacz nowych metod poprawy skuteczności i jej pomiaru w marketingu cyfrowym dla placówek medycznych. Oferta jego agencji skierowana jest zarówno dla jednoosobowych gabinetów jak i większych placówek medycznych.

proassist logo
Jacek Piaseczyński

Jacek Piaseczyński

CEO of Proassist

Twórca oprogramowania dla lekarzy i specjalistów medycznych Proassist, które już od pięciu lat usprawnia pracę placówek i gabinetów medycznych. Oprócz narzędzia do prowadzenia dokumentacji medycznej Proassist pełni funkcję programu do rejestracji wizyt zarówno telefonicznej jak i internetowej i jest to największa tego typu firma w Polsce. Sam Jacek często doradza właścicielom placówek medycznych w zarządzaniu,  a w wolnych chwilach prowadzi dla nich podcast „Zrozumieć Pacjenta

proassist logo
Mirella Sajdak

Mirella Sajdak

Chief Customer Success

Z Proassist jest od początku projektu. Przeprowadziła tysiące rozmów z pacjentami i setki rozmów z użytkownikami systemu Proassist. Aktualnie w dziale odpowiedzialna za  dopasowanie usługi Proassist do potrzeb placówki. Szkoli personel placówki w aspekcie skutecznej rejestracji pacjentów wprowadzając odpowiednie zmiany i skrypt rozmów.

proassist logo
Jakub Tuźnik

Jakub Tuźnik

Sales Director

Odpowiedzialny za prezentację systemu. Stara się dopasować rozwiązanie Proassist do gabinetu lekarskiego lub podmiotu medycznego biorąc pod uwagę specyfikę i skalę ich działalności. Z sukcesem wdrożył do oprogramowania Proassist dziesiątki placówek.
proassist logo

Justyna Pietrasik

Customer Success

Zasila zespół Proassist od 2019 roku. Początkowo na stanowisku telefonicznej rejestratorki medycznej służyła pomocą w zapisie pacjentów, aktualnie w dziale Customer Success wspiera Klientów na każdym etapie korzystania z systemu.

proassist logo

Kacper Głuch

Customer Success

Od ponad 2 lat związany z Proassist. Swoją ścieżkę kariery rozwijał na stanowisku telefonicznego konsultanta. Obecnie pracuje w dziale Customer Success, gdzie pomaga Klientom wdrożyć odpowiednie rozwiązanie do ich placówki medycznej.