Zadzwoń i dowiedz się więcej od naszych specjalistów!

Nasi Eksperci I Prelegenci

Tutaj możesz poznać bliżej naszych ekspertów oraz gości Akademii Proassist, którzy podzielili się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem i umówić się z nimi na spotkanie lub poznać dane kontaktowe. Różnorodność kompetencji naszych Ekspertów pozwalana odpowiedzieć na wiele nurtujących pytań związanych z branżą medyczną i okołomedyczną.

Norbert Bomber

Regional Sales Director

Od 2016 roku związany z płatnościami online. Aktualnie na stanowisku Regional Sales Director w Blue Media S.A.Odpowiedzialny za stronę biznesową integracji systemu płatności online Blue Media z oprogramowaniem Proassist ze strony operatora płatności. Posiada ogromną wiedze o możliwościach wykorzystania płatności online w usługach i aspektach prawnych związanych z pobieraniem płatności za usługi przez Internet

Paweł Jędrzejewski

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

Jest specjalistą marketingu medycznego, mediów społecznościowych, marketingu cyfrowego i strategii marketingowych.
Doradza lekarzom i zarządom placówek medycznych w tworzeniu strategii marketingowych, realizowaniu działań marketingowych i biznesowych, pozyskiwaniu pacjentów i usprawnianiu pracy rejestracji. Prowadzi wdrożenia systemu pozyskiwania kontaktów dla branży medycznej.

Bartłomiej Achler

Adwokat

Jest adwokatem. Prowadzi kancelarię prawa medycznego w Warszawie. Wspiera przedsiębiorców wykonujących działalność leczniczą w ogarnięciu prawnych aspektów ich biznesu. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie w jaki sposób pomóc właścicielom placówek medycznych, którą często dzieli się w swoim podcascie i na stronie www.prawodlazdrowia.pl.

Marcin Janicki

CEO of EXPE

Założyciel agencji marketingowej EXPE. Doświadczony marketer i twórca projektu: www.medyczny-marketing.pl

Poszukiwacz nowych metod poprawy skuteczności i jej pomiaru w marketingu cyfrowym dla placówek medycznych. Oferta jego agencji skierowana jest zarówno dla jednoosobowych gabinetów jak i większych placówek medycznych.

proassist logo
Jacek Piaseczyński

Jacek Piaseczyński

CEO of Proassist

Twórca oprogramowania dla lekarzy i specjalistów medycznych Proassist, które już od pięciu lat usprawnia pracę placówek i gabinetów medycznych. Oprócz narzędzia do prowadzenia dokumentacji medycznej Proassist pełni funkcję programu do rejestracji wizyt zarówno telefonicznej jak i internetowej i jest to największa tego typu firma w Polsce. Sam Jacek często doradza właścicielom placówek medycznych w zarządzaniu,  a w wolnych chwilach prowadzi dla nich podcast „Zrozumieć Pacjenta

proassist logo
Mirella Sajdak

Mirella Sajdak

Chief Customer Success

Z Proassist jest od początku projektu. Przeprowadziła tysiące rozmów z pacjentami i setki rozmów z użytkownikami systemu Proassist. Aktualnie w dziale odpowiedzialna za  dopasowanie usługi Proassist do potrzeb placówki. Szkoli personel placówki w aspekcie skutecznej rejestracji pacjentów wprowadzając odpowiednie zmiany i skrypt rozmów.

proassist logo
Jakub Tuźnik

Jakub Tuźnik

Sales Director

Odpowiedzialny za prezentację systemu. Stara się dopasować rozwiązanie Proassist do gabinetu lekarskiego lub podmiotu medycznego biorąc pod uwagę specyfikę i skalę ich działalności. Z sukcesem wdrożył do oprogramowania Proassist dziesiątki placówek.
proassist logo

Justyna Pietrasik

Customer Success

Zasila zespół Proassist od 2019 roku. Początkowo na stanowisku telefonicznej rejestratorki medycznej służyła pomocą w zapisie pacjentów, aktualnie w dziale Customer Success wspiera Klientów na każdym etapie korzystania z systemu.

proassist logo

Kacper Głuch

Customer Success

Od ponad 2 lat związany z Proassist. Swoją ścieżkę kariery rozwijał na stanowisku telefonicznego konsultanta. Obecnie pracuje w dziale Customer Success, gdzie pomaga Klientom wdrożyć odpowiednie rozwiązanie do ich placówki medycznej.