Zadzwoń i dowiedz się więcej od naszych specjalistów!

Jak skorzystać z funkcji video chat?

JAK SKORZYSTAĆ Z FUNKCJI VIDEO CHAT?
W celu przeprowadzania wizyt online należy wcześniej stworzyć odpowiednio usługę, która będzie możliwa do zrealizowania za pomocą video-chatu.

JAK DODAĆ USŁUGĘ DOSTĘPNĄ W VIDEO CHAT?
Kliknij z bocznego menu w zakładkę USŁUGI → DODAJ NOWĄ+

W nowym oknie wybierz z listy KONTRAHENTA → GABINET → SPECJALISTĘ, który będzie realizował usługę. Kliknij w listę usług i wybierz pierwszą pozycję → NOWA USŁUGA. W odpowiednim polu wpisz nazwę usługi, określ czas jej wykonywania oraz kwotę. Zaznacz checkbox VIDEOCZAT. Jeśli chcesz dodać usługę również na widget, tak aby pacjent mógł zapisać się online przez Twoją stronę internetową, zaznacz checkbox WIDGET.

Następnie dostosuj kolor do swojej usługi. Uwaga: najlepiej wybierz kolor, którego jeszcze nie użyłeś do swoich usług, tak aby wizyta wyróżniała się w kalendarzu. Dzięki temu szybciej dostrzeżesz w kalendarzu pacjenta, który zapisał się na konsultację online.

Wpisz odpowiednie treści dla:
a) rejestracji telefonicznej → informacje, które należy przekazać pacjentowi w trakcie zapisu telefonicznego. Wpisz je w pole „INFORMACJE DODATKOWE DLA REJESTRACJI TELEFONICZNEJ”
b) pacjenta → tutaj mamy dwie opcje przekazania informacji:
– „Informacje wysyłane w mailu dla pacjenta → pacjent otrzyma wprowadzoną informację w wiadomości e-mail, którą otrzyma w trakcie rejestracji
– „Informacje wyświetlane na widgecie dla pacjenta” → informacja ta będzie widoczna dla pacjenta w trakcie rejestracji online
Na koniec zatwierdź wprowadzone zmiany za pomocą zakładki ZAPISZ I ZAKOŃCZ. Jeśli chcesz dodać kolejną usługę – kliknij w zakładkę ZAPISZ I DODAJ KOLEJNĄ.

JAK PRZEPROWADZIĆ WIZYTĘ W VIDEO CHACIE?

Najedź kursorem myszki na okno danej wizyty (na treść), a następnie kliknij w opcję PRZYJMIJ PACJENTA → przedostatnia ikona.

Jeśli jest to pierwsza wizyta wybierz opcję PRZYJMIJ PACJENTA, jeśli natomiast kolejna i chcesz powielić dane z poprzedniej wizyty – wybierz opcję POWIEL WIZYTĘ.

W oknie przeprowadzania wizyty, w celu rozpoczęcia video rozmowy z pacjentem kliknij w zieloną zakładkę ROZPOCZNIJ VIDEO CHAT.
Zezwól w przeglądarce na udostępnienie kamery oraz mikrofonu, aby przeprowadzić prawidłowo videorozmowę.

UWAGA: możliwość rozpoczęcia viderozmowy będzie najwcześniej 15 min przed planowanym rozpoczęciem oraz max 45 min. po terminie. Jeśli chcesz wcześniej przeprowadzić wizytę np. godzinę wcześniej musisz przenieść wizytę na odpowiednią godzinę – najlepiej poprzez przeciągnięciem myszką.

Przeprowadź wizytę uzupełniając odpowiednie pola.
Więcej na ten temat znajdziesz w naszej bazie wiedzy → https://proassist.pl/baza-wiedzy/jak-przeprowadzic-wizyte/

Możesz zakończyć rozmowę z pacjentem i na spokojnie uzupełnić dokumentację medyczną. Wystarczy kliknąć w zakładkę ZAKOŃCZ VIDEO CHAT. Po uzupełnieniu EDM kliknij w zakładkę ZAPISZ I ZAKOŃCZ.

Możesz pobrać dokument i przesłać pacjentowi na maila. W najbliższym czasie dodamy opcję ZAPISZ I WYŚLIJ NA MAILA → dzięki temu system automatycznie prześle do pacjenta EDM.